Yüksek FSH a inat, buradayım, savaşa başladım, takılın peşime!

canım ben de merak etmeye başlamıştım seni,biz iyiyiz aynen devam... özletme kendini,kopma bizden...

Üzülme ...çok yol katettin ama ...az kaldı çok yakında bekliyorum senden güzel haberler

Rabbim istesin yeterki...olmayacak şeyler olur.Ümitsizliğe yer yok

Üzülme ...çok yol katettin ama ...az kaldı çok yakında bekliyorum senden güzel haberler
inşallah canım yaaa,ben de bu ay ümitliyim-gerçi ben her ay ümitliyim ya--- en azından adetin 8.günü ilişki başladı,tabi yumi varsa ve kaliteliyse ve döllenirse ve spermler iyi durumdaysa ve doğru anda karşılaşırlarsa ve döllenip tutunabilirse bu ay hamileyim inşallah :) bu arada yazarken yoruldum yahuuu

canım ben de merak etmeye başlamıştım seni,biz iyiyiz aynen devam... özletme kendini,kopma bizden...
Yok yokkk kopmam da aklım sizlerde hep ancak yazabildim, şu anda hala yoğunum ama güzel haberler bekletmez anında görürüm biliyorum, yeni yılda en güzel haberleri bekliyorum sizlerdende...

Bende tekerleme okuyor gibi hissettim. Herşey nasip canım. olacak olduktan sonra şu yazdıklarının hiç bir önemi yok inanki

Kızlar çok acil bişey sorcam şimdi ben solg.. marka folik kullanıodum bugün bitti eşime aldırcam yine aynısını mı aldırsam siz ne kullanıyosunuz?

kızlar çok acayip yaaa, günlerdir dikkat ediyorum, ne zaman 1 fincan adayı çayı içiyorum kendimi şaka gibi ama daha bi kadınsı hissetmeye başlıyorum içtikten yarım saat sonra falan..kesinlikle psikolojik değil gerçekten östrojeni etkiliyor , inanıyorum ben buna

bu ay adetimin üçüncü gününden itibaren her gün aslan pençesi ile birlikte civanperçemi, adaçayı demleyip içtim. her gün incir de yedim. bal polen karışımı da yedim. çörekotu da tükettim. arı sütü bilumum aklıma ne gelirse yaptım şekerim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…