Yüksek FSH a inat, buradayım, savaşa başladım, takılın peşime!

günaydın fıstıklar, kürlere ve ilişkiye tam gaz devam... dün şeffaf akıntım geldi, adetin 12.günü bugün ya yumi oluşuyor ya da çatladı,her türlü değerlendiriyorum bu durumu, gün aşırı ilişkiye devam... bu ay tutsa bari :KK66:[/QUOT

Montecim banada vermiyor uyuz
Bugün değilde bu hafta içinde bekliyorum bende...gelsinde moral olsun...topiğimizden bir hamile çıkarttık kürlerimizle başardık falan diyelim demi...yakın ama yakın bende hissediyorum :KK66:

Benimde günü şaşmaz aksine ama negatif çıkınca umudum yok oldu ama nryse beklicem sabırla :KK51:

Canlar merhaba,nasılsınız?Tıkalı tüplere,yüksek fsh a,kistlere,sperm azlığına rağmen(şaka gibi dimi) ben deneme yapsam mı acaba...Yarın soğan kürüne başlıyorum bu arada...

birde dr geçen ay hsg istemişti benden ama çektirememiştik bu ay çekilecek ,
tedaviye başlanacağını söyledi hsg den sonra
yarında adetimin 3. günü hormon testide yaptırmalımıyım sizce
dr yaptırın falan demedi ama prolaktin düştümü yükseldimi bilmiyoruz sizce ne yapmalıyım

birde dr geçen ay hsg istemişti benden ama çektirememiştik bu ay çekilecek ,
tedaviye başlanacağını söyledi hsg den sonra
yarında adetimin 3. günü hormon testide yaptırmalımıyım sizce
dr yaptırın falan demedi ama prolaktin düştümü yükseldimi bilmiyoruz sizce ne yapmalıyım
kür uygulamış mıydın canım? benden de istememişti doktor ama düştüğünden emin olduğum için yaptırdım ben hormon testi moralimi yükseltmek için...

Canlar merhaba,nasılsınız?Tıkalı tüplere,yüksek fsh a,kistlere,sperm azlığına rağmen(şaka gibi dimi) ben deneme yapsam mı acaba...Yarın soğan kürüne başlıyorum bu arada...
sen oturma banyoları da bi araştır tatlım, süt maydanoz falan diyorlardı,tüpleri açıyormuş diye okumuştum

kür uygulamış mıydın canım? benden de istememişti doktor ama düştüğünden emin olduğum için yaptırdım ben hormon testi moralimi yükseltmek için...
yok canım uygulamadım hayıt suyu yapıcaktım ama gittiğim aktarda bulamadım ..dostinex kullandım sadece
bende yaptırmak istiyorum ama eşimde gündüz işte oluyo kendimde gidemem merak ediyorum düştümü diye

yok canım uygulamadım hayıt suyu yapıcaktım ama gittiğim aktarda bulamadım ..dostinex kullandım sadece
bende yaptırmak istiyorum ama eşimde gündüz işte oluyo kendimde gidemem merak ediyorum düştümü diye
özel hastaneye gidiyorsan 24 saat kan verebiliyorsun, iş çıkışı falan gidip verebilirsin ama adetin 3.günü olması önemli tabi..

özel hastaneye gidiyorsan 24 saat kan verebiliyorsun, iş çıkışı falan gidip verebilirsin ama adetin 3.günü olması önemli tabi..
evet özele gidiyoruz canım eşime söyliyeyim bakalım yetişebilirsek gidelim yarın
umudum tükenmeye başladı artık ..sizin sayenizde moral buluyorum burda
birimiz verse artık şu güzel haberi moral olsa hepimize :)

evet özele gidiyoruz canım eşime söyliyeyim bakalım yetişebilirsek gidelim yarın
umudum tükenmeye başladı artık ..sizin sayenizde moral buluyorum burda
birimiz verse artık şu güzel haberi moral olsa hepimize :)
olacak ben bu aydan ümitliyim yeni yıl,yeni ay,yeni şans! bozma moralini, gelecek bebişlerimiz

Kızlar bende kafa gitmiş gerçekten...Dün ne yaptım anlatsam inanmazsınız ha...Kafa zaten gidik,her dakika aklımdan çıkmayan takıntılar,düşünceler.Neyse akşam yatmadan önce makyajımı temizleyeyim dedim,pamuğa döktüm temizleyiciyi gözüme sürüyorum,çıkarmıyor Allah Allaaaah sonra gözüm bir yanmaya başladı,bir koku.Sen git asetonu dök pamuğa,sür gözüne...Allah'ım yıka yıka yıka gözümü.Kör olacaktım ya.Aklım nerdeyse...

Kızlar bu arada RİA Grubu testleri nedir,bilen var mı?

Kızlar bende kafa gitmiş gerçekten...Dün ne yaptım anlatsam inanmazsınız ha...Kafa zaten gidik,her dakika aklımdan çıkmayan takıntılar,düşünceler.Neyse akşam yatmadan önce makyajımı temizleyeyim dedim,pamuğa döktüm temizleyiciyi gözüme sürüyorum,çıkarmıyor Allah Allaaaah sonra gözüm bir yanmaya başladı,bir koku.Sen git asetonu dök pamuğa,sür gözüne...Allah'ım yıka yıka yıka gözümü.Kör olacaktım ya.Aklım nerdeyse...
afferin canım sana,dertlere bi de körlüğü eklerdik artık, tövbe yarabbi, allah korumuş kuzum ya, dikkat etsene,çok geçmiş olsun

Kızlar selamlar...
iş yerimizin bulunduğu yerdeki telefon ve net kabloları çalındığından:63::KK11: ve telefonla takip çok zor olduğundan ayrıca üstüne yıl sonu yoğunluğu eklendiğinden bayağıdır yazamadım, umarım herkesler iyidir, geçmişi çok okuyamadım :KK23:
hepinizi çokça ve kocaman öpüyorum....

X