Yüksek FSH a inat, buradayım, savaşa başladım, takılın peşime!

Canlar,bazı yerlerde soğanın kabuğunu soyun bazı yerlerde soymayın yazıyor kür yapılırken,sizce?

Canlar,bazı yerlerde soğanın kabuğunu soyun bazı yerlerde soymayın yazıyor kür yapılırken,sizce?
Soğan kabuklarını soyup kaynayan 1.5 su bardağı suya koyup ağzı kapalı 5 dk kısık ateşte kaynatıyorsun.ılıyınca süzüp içiyorsun 15 gün her öğlen ve her akşam aç karnına

Soğan kabuklarını soyup kaynayan 1.5 su bardağı suya koyup ağzı kapalı 5 dk kısık ateşte kaynatıyorsun.ılıyınca süzüp içiyorsun 15 gün her öğlen ve her akşam aç karnına
Adet bitiminden 2 gün sonra başlayacaksın mesela adetin 7 gün sürüyor 9.gun başlayacaksın 3 gün sürüyorsa 5.gun başlayacaksın

Adet oldum kızlar. Hayırlısı ne diyelim bir daha ki ay devam. Bian okadar çok üzüldüm ki geçti gitti allah herşeyin en iyisini bilir. Nasibimde yokmuş demekki
Canım,hayırlısı olsun ne diyelim...Ne güçlü kadınlarmışız biz,neler yaşadık,neler duyduk,ne ilaçlar,tedaviler...Hala dimdik ayaktayız ve umutluyuz.Allah ümit ettirmekten vazgeçirmesin hiçbirimizi.Bize tutunamayan bebeklerimizin güçsüz ve sağlıksız olabileceğini aklımızda çıkarmayalım,Allah en güzelini,hayırlısını verir,içini ferah tut canım benim.

Aynen dediğin gibi. Hayatta herşey bizim için . İsyan etmek yok. Sabır edicez inşallah olacak yani. Hiç bir dua boşuna değildir bukadar dua ediyoruz boş kalmaz rabbim verir karşılığını bigün . En hayırlı şekilde versin inşallah.

Soy canım mutlaka soy.. Bu konuda çok araştırma yaptım ben de soymak doğru olan.. Ayrıca eskiden kadınlar soğanın kabuğunu kaynatığ düşük yaparlarmış bilinçli olarak.. O yüzden kabuğa dikkat aman diyim Bi de reg başlangıcının 7. günü başlamayı unutma

Hayırlısı olsun canım.. Aynen devam burda pes etmek yok biliyosun :)

AAA ben de içiyorum aslan pençesi neyi artırıyomuş kızz??

e2... yumurtaları fazla büyütüp kiste dönüştürebiliyomuş bazı bünyelerde....
sende eğer regl olursan 2.-3. günü devlet hastanesinde yaptırabilirsin ücretsiz olarak testleri... yaptır bi bakalım... incirin prolaktini yükseltmesi gibi bi şeymiş...

ben fsh, lh, tsh, estradiol(e2) ve prolaktine baktırdım. bir tek e2 yüksek olunca aslan pençesi suçlu bulundu :) hayıt, çuha çiçeği yağı, omega+coenzim q10, aleo veralı içecek, arı sütü, polen devammmm

Ben de sanırım baktırırım adet olursam önümüzdeki ay çünkü 2 ay oldu baktıralı üstüne bi sürü kür yaptım ama hiç baktırmadım bakalım bi neler olmuş??

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…