Yüksek FSH a inat, buradayım, savaşa başladım, takılın peşime!

inşallah canım ya çok yumi istemiyorum az olsun öz olsun. kaliteli olsun iki üç tane bana yeter.

İnşallah canım. Çatlatmanın 16.günü ama bakalım beklemedeyim :)

tabi herkeste 14.gün yumurta çatlamıyor adetten 1gün önce gebe kalan bir sürü insan var ilişki adete kadar devam etmeli ama şahsen benim eşimle çok mümkün değil

tabi herkeste 14.gün yumurta çatlamıyor adetten 1gün önce gebe kalan bir sürü insan var ilişki adete kadar devam etmeli ama şahsen benim eşimle çok mümkün değil
evliliğin 11.yılında da pek mümkün olmayabiliyor, ayın 15 günü ilişki sıkıcı olabiliyor ;P

evliliğin 11.yılında da pek mümkün olmayabiliyor, ayın 15 günü ilişki sıkıcı olabiliyor ;P
bizim o kadar olmadı ama yine de zor... anlatıyorum zaten hep uf pufları..
geçen diyor ki yine bu ay denicez dimi.. can dayanır mı yav falan. sen bilirsin dedim milletin çocuğunu seversin. kardeşim var diyor...
boşanma sebebi olmaz inş bu bize

adet döngüsü 35 gün olan kadınlarda yumurta 21. günde çatlıyor.
benim 9. gün 21mm olmuştu çok hızlı büyümüştü ve iğne verdi doktor. 15 aralıkta çatladı yani 36 saat sonra.
normalden çok erken yani. döngü karkakarışık oldu

bu ay yakıyı da unuttum..bari eczaneye gidip yakı ile ovulasyon alayım ben bugün...
yakıyı bu ay ben de denemek istiyorum. ne zaman yapıştırmamız gerekiyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…