Yüksek FSH a inat, buradayım, savaşa başladım, takılın peşime!

asli5361 bat 29.12.2015
nisanok bat 29.12.2015
canegeasya bat 29.12.2015
zeynepzumra bat 04.01.2016
ebrukkkk bat 05.01.2016
sonbaharr01 bat 12.01.2016
34ebrari34 08.12.2015 REGL OLDU
sm34 bat 15.12.2015 REGL OLDU
gülbil bat 16.12.2015 REGL OLDU
gibigibiyim bat 16.12.2015 REGL OLDU--------------------BAT 09.01.2016
monte cristo prensesi bat 20.12.2015 REGL OLDU -----BAT 15.01.2016
sekerpancari bat 19.12.2015 REGL OLDU
amayaa bat 26.12.2015 REGL OLDU------------------------BAT 22.01.2016
bernuş bat 29.12.2015 REGL OLDU------------------------- BAT 25.01.2016
toprak-35 bat 25.12.2015 REGL OLDU----------------------BAT 27.01.2016

Cn aşılamaya ben de çok sıcak bakmıyorum bana biraz erkeğin spem durumuyla ilgili gibi geliyo aşılama yoksa zaten teslerle çatlama gününü ben de yakalıyorum yani ne fark var ki başka??
NE BİLEYİM ACABA BEN GÜNÜ YAKALAYAMIYOR MUYUM,YOKSA ÇATLAMA OLMUYOR MU??? bilemediğim için acaba kontrollü mü olsa dedim,benim doktor da yumi takibi yapmıyor,yapsa ve bana ilişki günlerini verse biri iyi olacak,ilaç da vermiyor :KK43: başka doktor da istemiyorum ama kararsız kaldım.. bu ayı bi atlatayım olmadı başka doktorla yumi takibi mi yapayım ne??!kafam karışık

NE BİLEYİM ACABA BEN GÜNÜ YAKALAYAMIYOR MUYUM,YOKSA ÇATLAMA OLMUYOR MU??? bilemediğim için acaba kontrollü mü olsa dedim,benim doktor da yumi takibi yapmıyor,yapsa ve bana ilişki günlerini verse biri iyi olacak,ilaç da vermiyor :KK43: başka doktor da istemiyorum ama kararsız kaldım.. bu ayı bi atlatayım olmadı başka doktorla yumi takibi mi yapayım ne??!kafam karışık
Ovulasyon testi yapmıyomusun :KK57:

tatlım yumurtaların çatlamasa kist oluşur.

e o zaman bebişim geçen ay 5 yumi vardı hepsi çatladıysa hiçbirini döllemeyi mi başaramıyorum ne halt ediyorum ki ben?
canım bu hemen bir iki ayda olmayabilir. sağlıklı yumurta ile sağlıklı spermin karşılaşma ihtimali %20. belki geçen ayki çatlayan yumurtanın içi boştu, kalitesizdi. oluşan yumurtalarının kalitesini bilmiyoruz ki. belki bu ay belki altı ay sonra olacak.

yalnız kızlar son yıllarda uzun yıllardır hatta adetim 3 güne düşmüştü,hakkaten menopoz yakınmış herhalde,kürleri uyguladığımdan beri 5 güne çıktı adet günlerim,bu bile mutlu ediyor beni...

canım bu hemen bir iki ayda olmayabilir. sağlıklı yumurta ile sağlıklı spermin karşılaşma ihtimali %20. belki geçen ayki çatlayan yumurtanın içi boştu, kalitesizdi. oluşan yumurtalarının kalitesini bilmiyoruz ki. belki bu ay belki altı ay sonra olacak.
bunu doktor takip etse bilebilir mi ki? gerçi o zaman yumi takibi yapan herkesin hamile kalması gerekirdi... nasıl bilecezki yumiler kaliteli mi? öyle olması için her şeyi yapıyoruz gerçi,arısütü-bal-polen-çörekotu/tarçın keçiboynuzu pekmezini hergün tüketiyorum oysa...

bunu doktor takip etse bilebilir mi ki? gerçi o zaman yumi takibi yapan herkesin hamile kalması gerekirdi... nasıl bilecezki yumiler kaliteli mi? öyle olması için her şeyi yapıyoruz gerçi,arısütü-bal-polen-çörekotu/tarçın keçiboynuzu pekmezini hergün tüketiyorum oysa...
tatlım yumurtalıkta gördükleri yumurtanın kalitesini dr lar bilebilseydi şayet, tüp bebek tedavilerinde ikinci, üçüncü, dördüncü vs denemelere gerek kalmazdı. yumurta spermle birleşmediği sürece kalitesi bilinmez.

montecim bence çok şanslısın. bak ne güzel oluşmuş yumilerin var. benim o da yok. inşallah oluşur da benim de umudum olur.
bebeğim o geçen aydı,bu ay gitmedim ki belki de yok yumi falan, boşuna gün aşırı cebelleşiyorum :p inşallah Allahım sana ve bana ve hepimize tez zamanda sağlıklı,bol bol yumiler verir,her iki tarafta 5 er 10 arrr :KK66:

tatlım yumurtalıkta gördükleri yumurtanın kalitesini dr lar bilebilseydi şayet, tüp bebek tedavilerinde ikinci, üçüncü, dördüncü vs denemelere gerek kalmazdı. yumurta spermle birleşmediği sürece kalitesi bilinmez.
pek sıkıldım ben bu belirsizlikten vallahi :p Rabbim tez zamanda sağlıklı hamişlikler versin de rahat edelim yahuu

adetten sonraki 21.gün kanda progesteron bakılarak yumurta kalitesi hakkında bilgi alınabiliyor bende bu ay haftasonuna geldiği için baktıramadım benimde aklımda

adetten sonraki 21.gün kanda progesteron bakılarak yumurta kalitesi hakkında bilgi alınabiliyor bende bu ay haftasonuna geldiği için baktıramadım benimde aklımda
yaaa bak bunu ilk duydum ama adetin 21.günü yumi oluşmuş,çatlamış,patlamış olmuyor mu? o döneme yumi mi kalıyor????

X