Yüksek FSH a inat, buradayım, savaşa başladım, takılın peşime!

Benim dün baktığında çatlamış olduğunu gözle gördü bana da gösterdi çatlayıp rahme düşmüş böyle dağılma gibi bişey vardı etrafında yumurtanın
çatladıysa değerlendirdiyseniz inş bebeğiniz tutunur size..
yumurta oluşuyor bende ve hızlı büyüyor çatlıyor ama döllenmiyor. kaliteli değil yumurtam demek ki :S

benim 9. gün 21mm olmuştu çok hızlı büyümüştü ve iğne verdi doktor. 15 aralıkta çatladı yani 36 saat sonra.
normalden çok erken yani. döngü karkakarışık oldu :KK43:

yakıyı bu ay ben de denemek istiyorum. ne zaman yapıştırmamız gerekiyor :oops:
canım adetin 4.günü yapıştırılıyor galiba ben daha önce 10.-12. ve 14 günlerde yapıştırmıştım

çatladıysa değerlendirdiyseniz inş bebeğiniz tutunur size..
yumurta oluşuyor bende ve hızlı büyüyor çatlıyor ama döllenmiyor. kaliteli değil yumurtam demek ki :S
İnşallah canım çatlamayı zaten testle okumuştum ilişki olmuştu.. hayırlısı bakalım.. Ama yumurtanın kaliteli olmayışı değil tek sebep canım bana doktor dedki ki en doğru yumurtayla en doğru sperm en doğru günde karşılaştıklarında bile birleşme ihtimalleri %20.. O yüzden kalitesiz falan yumurtam diye düşünme senle ilgili bişey değil yani bu durum.. Biraz da kısmet çatlaman oluyosa elbet bigün doğal yolla olur hiç takılma.. AMH düşük olmasa benim valla rahat rahat takılırım ben.. Ama gel gör ki ne zaman yumurtalarımın biteceği meçhul :KK43:

Burdan burnuma hamiş kokuları geliyorrrrr :KK71:
canım senin 7 gün formülün vardı,spermlerin birikmesi ile ilgili,geçen bi yerde okudum ne kadar doğru bilmiyorum ama bu süreçte gün aşırı ilişki hareketliliği arttırıyormuş, uzun süre boşalmaması spermlerin hareketliliği azaltıyormuş...

İnşallah canım çatlamayı zaten testle okumuştum ilişki olmuştu.. hayırlısı bakalım.. Ama yumurtanın kaliteli olmayışı değil tek sebep canım bana doktor dedki ki en doğru yumurtayla en doğru sperm en doğru günde karşılaştıklarında bile birleşme ihtimalleri %20.. O yüzden kalitesiz falan yumurtam diye düşünme senle ilgili bişey değil yani bu durum.. Biraz da kısmet çatlaman oluyosa elbet bigün doğal yolla olur hiç takılma.. AMH düşük olmasa benim valla rahat rahat takılırım ben.. Ama gel gör ki ne zaman yumurtalarımın biteceği meçhul :KK43:
onlar bitmeden bebişi gelir annesine hayırlısı ile inşallah :)
dualarım herkes için.. rabbim tez vakitte kavuştursun bizi meleklerimize inşallah...

canım senin 7 gün formülün vardı,spermlerin birikmesi ile ilgili,geçen bi yerde okudum ne kadar doğru bilmiyorum ama bu süreçte gün aşırı ilişki hareketliliği arttırıyormuş, uzun süre boşalmaması spermlerin hareketliliği azaltıyormuş...
Yaa ben zaten yapamadımki onu bizim adam hiç rahat durmuyo :KK43: reddetmek de istemiyorum.. Yine yapamadım zaten.. Son pik günü 2 gün beklemeyle oldu ertesi gün çatlama günü yine ilişki oldu.. Ama ilk gebeliği yakaladığım zaman 6-7 gün bekletmişitim.. Arkadaşım da 3 gün beklemeyle tutturamadı sonra 10 gün beklemeyle tutturmuştu.. Bilmiyorumki belki de tamamen tesadüftü..Kafam çok karışıyo bu konularda..

onlar bitmeden bebişi gelir annesine hayırlısı ile inşallah :)
dualarım herkes için.. rabbim tez vakitte kavuştursun bizi meleklerimize inşallah...
Amin canım inşallah hayırlısıyla hepimize dualarım.. Birini hamile görsem kendim olmuş gibi sevinirim bu topikte.. Allahım inşallah şu listede sırayla hamiş hamiş yazsın hepimizeeee AMİİİNNNN :KK33::KK33::KK33:

Yaa ben zaten yapamadımki onu bizim adam hiç rahat durmuyo :KK43: reddetmek de istemiyorum.. Yine yapamadım zaten.. Son pik günü 2 gün beklemeyle oldu ertesi gün çatlama günü yine ilişki oldu.. Ama ilk gebeliği yakaladığım zaman 6-7 gün bekletmişitim.. Arkadaşım da 3 gün beklemeyle tutturamadı sonra 10 gün beklemeyle tutturmuştu.. Bilmiyorumki belki de tamamen tesadüftü..Kafam çok karışıyo bu konularda..
gerçekten karışık bu işler... kafa yormamak gerek sanırım

Amin canım inşallah hayırlısıyla hepimize dualarım.. Birini hamile görsem kendim olmuş gibi sevinirim bu topikte.. Allahım inşallah şu listede sırayla hamiş hamiş yazsın hepimizeeee AMİİİNNNN :KK33::KK33::KK33:
amin canım yaa,ben de aynen kim hamiş olursa kendim kadar sevinirim,yeterki artık hamiş haberlerimiz yayılsın

gerçekten karışık bu işler... kafa yormamak gerek sanırım
Aynen canım valla yapcam dediğim şeyleri bile yapamıyorum bazen tek yapabildiğim (o da yarım yamalak) kürlerim.. İşin içine kocanın girdiği konulara çok müdahale edemiyoruz hiçbirimiz.. İlişki olmasın desen üstüne atlar olsun desen köşe bucak kaçar o yüzden ben hiçbişey demiyorum söylemiyorum bile çatlama günüm veya değil diye.. Çatlamadan önceki gün bekleyeyim dedim o beni sıkıştırdı haberi yoktı tabi.. Ertesi gün çatlama olunca da ben onu sıkıştırdım :KK4::KK4: hahahha :KK70: Napiim yaa söölesem gerilir falan hiç gerek yok :KK66:

X