Yüksek FSH a inat, buradayım, savaşa başladım, takılın peşime!

kürlerim bitmişti dün aslanpençesi,hayıt, keçiboynuzu pekmezi,fındık,badem,ceviz, üzüm,incir,kurukayısı ne varsa topladım yeniden macereya atıldım...yakında 100 kilo olacam yahu bu gidişle
sorma ben kilolu bir bayan değilim ama bu ay listeme bağdat hurmasınıda ekledim...sonumuz ağır siklet olacağa benziyor

Sonbaharrr01 daha şiddetli sini yasadm öncelerden yerlerden yere atiyodum kendimi hayıt la biraz agrim hafifletmişti şimdi ağrı var ama acı eşiğim yüksekddir biraz ondan dayanabiliyorum hsg sırasında karındaaağrı oluyo ya heh işte aynı ağrıyı yasiyorm şuan tekrar

erken değilmi ozaman adet için.bizde de bu pazara kadar ilişki dedi. ama ben 2. yada 3. iğnede etkinin dahada fazlalaştığını duydum.hayırlısı olsun.bu benim ilk iğneli tedavim bu arada
3 4 gün kaldı işte adetime. Benimde ilk tedavim fsh 11.70 çıkmıştı 23 yaşındayım yaşına göre yüksek dedi . Amh de 1.4. Senin sıkıntı ne

bu kadar uzun sürmesi normalmidir bir danışsaydın yinede

3 4 gün kaldı işte adetime. Benimde ilk tedavim fsh 11.70 çıkmıştı 23 yaşındayım yaşına göre yüksek dedi . Amh de 1.4. Senin sıkıntı ne
benim fsh yüksekti canım 17 küsürlerde idi.sonra düşürdüm kürlerle 7,6 ya şimdi bir sorun yok deneyelim dedi.başladık.
ama benim bir çocuğum var Allah eksikliğini göstermesin inşallah...şimdi ikinci için uğraşıyoruz.Kısmet

Allah uzun ömür versin evladına. İnşallah bian önce ikinci evladını alırsınn kucağına

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…