Yüksek FSH a inat, buradayım, savaşa başladım, takılın peşime!

Kızlar klomenle ikiz olan çok okudum yaa sizin bu konuda bi bilginiz var mı??? Hatta bi rahatsızlığı olmadan sırf ikiz olsun diye klomen kullananları okudum
İkiz hamilelik riskli...doktorlar pek hoşlanmıyorlar genelde bu durumdan...ama hasta kendisi yapıyorsa doğrudur.

İkiz hamilelik riskli...doktorlar pek hoşlanmıyorlar genelde bu durumdan...ama hasta kendisi yapıyorsa doğrudur.
aynen canım kendileri içiyolar tabi doktor vermezki sorunu olmayana ilaç ama çok içen ve ikiz gebe kalan okudum hatta burda klomen kullanıp ikiz hamile kalanlar diye bi topik bile var

klomen 1'den fazla yumurtanın olgunlaşmasını sağlıyor, ikiz gebelikler fazla olabiliyor o yüzden
bugün ben gittiğimdede 2 yumurtam aynı büyüklükteydi. biri sağda biri solda...birde çatlatma iğnesi yedim ikisi bir çatlarsa mı bu ikiz oluyor...?

Ama bişey söyliycem ben hiçbişey kullanmadan 4-5 tane yumurtam gelişmişti geçen ay bi de çok fazla olmasın ilaçla
4-5 i gelişir ancak çatlamaz işte bir kısmı regliyle atılır, çatlama olgunluğuna gelip çatlamayı başaranlar ve tabiki spermciklerle buluşanlar bebiş oluyor

O zaman yeni liste yeni umutlar
toprak-35 bat 25.12.2015
amayaa bat 26.12.2015
bernuş bat 29.12.2015
asli5361 bat 29.12.2015
nisanok bat 29.12.2015
canegeasya bat 29.12.2015
zeynepzumra bat 04.01.2016
ebrukkkk bat 05.01.2016
sonbaharr01 bat 12.01.2016
34ebrari34 08.12.2015 REGL OLDU
sm34 bat 15.12.2015 REGL OLDU
gülbil bat 16.12.2015 REGL OLDU
gibigibiyim bat 16.12.2015 REGL OLDU
monte cristo prensesi bat 20.12.2015 REGL OLDU
sekerpancari bat 19.12.2015 REGL OLDU

Hadi kızlar ismi olmayanlar BAT tarihlerini yazsın heycanlı bekleyişş başlasınnnnn

Tüp bebek yaptım canım. Amh en son 0,06 çıkmıştı :)
Hayırlı olsun Allah sağlıkla kucağınıza alıp büyütmeyi nasip etsin inşallah :) Benim de AMH 0,89 çıktı.. haziranda kendiliğimden hamile kalmıştım.. Ağustosta alınmıştı kalbi atmadı.. Son 3 aydır tekrar deneme yapıyorum olmadı.. AMH düşük çıkınca doktor şimdi ilaç verdi siz daha önce ne gibi aşamalardan ne kadar süreyle geçtiniz acaba zahmet olmazsa biraz bahsedebilirmisiniz??

Aynen bende çok merak ettim

Yawwww bana niye klomen vermedi önce gittim 10 mm dedi 2 sonra gittim kendi kendine orta büyüklükte dedi sonradan gel demedi hani çatlıyomu çatlamıyomu ok anladık yumurta varda hiç incelemedi sonrasını yani

Yawwww bana niye klomen vermedi önce gittim 10 mm dedi 2 sonra gittim kendi kendine orta büyüklükte dedi sonradan gel demedi hani çatlıyomu çatlamıyomu ok anladık yumurta varda hiç incelemedi sonrasını yani
Canım bana da yeni klomen verdi.. Normalde 1 yıl deneme yapıyorum dedi ben zaten 3. ayda da kendi imkanlarımla kalamadım AMH de bayaa bi düşük olunca ilerisi için endişe etti muhtemelen, 6 ayda olması lazım falan dedi.. 3 ayı klomenle bakalım ardından neler gelicek görücez

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…