Yüksek FSH a inat, buradayım, savaşa başladım, takılın peşime!

Sen yine öyle düşünmeye devam et...sürpriz olsun:KK33: bende elimden geleni yaptım...ama incir suyuna yinede devam etmeyi düşünüyorum.bugün hurmada aldım vücuttaki bir çok eksikliği gideriyormuş ondanda yicem bugün.ve birleşme olduktan sonra aklınızda olsun akşamları bir bardak taze sıkılmış havuç suyu embriyonun tutunmasını sağlıyormuş aklınızda olsun listemde bugün için birde o var bakalım hayırlısı.

bende havuç suyu içeyim akşam bari çünkü 3 ay öncede kimyasal yaşadım

bende havuç suyu içeyim akşam bari çünkü 3 ay öncede kimyasal yaşadım
rahim duvarı inceyse tutunamıyorsa öncesinde nar suyu. bu duvarı kalınlaştırıyor...yumurta yeteri büyüklüğe gelip çatlama aşamasında ise havuç suyu devreye giriyor.saraçoğlunun videosunda izledim bende...Her defasında taze taze yapıp iç canım bekletmeden

Benim normalde adet gününe yakın gögüsüm sişer ve aşırı sıcak olurdu. Bu ay klomen ve çatlatmanın etkisidir belki gögüs ucum acıyor. İlaçtan kaynaklanıypda olabilir hemen umutlanmayalım bence :) ister istemez bende acaba hamilelikten mi kaynaklanıyo diye düşünüyorum yani
İnşallah öyledir canım :KK73: Umutlan umutlan umutlanmayana bebe yok burda :KK70:

rahim duvarı inceyse tutunamıyorsa öncesinde nar suyu. bu duvarı kalınlaştırıyor...yumurta yeteri büyüklüğe gelip çatlama aşamasında ise havuç suyu devreye giriyor.saraçoğlunun videosunda izledim bende...Her defasında taze taze yapıp iç canım bekletmeden
unutmadan yeşilnane, maydonoz , turşu ,mısır ve konserve yiyeceklerdende uzak dur bu aşamada.hatta ilk üç ay içinde geçerli bu uygulama

Kızlar klomenle ikiz olan çok okudum yaa sizin bu konuda bi bilginiz var mı??? Hatta bi rahatsızlığı olmadan sırf ikiz olsun diye klomen kullananları okudum :KK57::KK57:

X