Yüksek FSH a inat, buradayım, savaşa başladım, takılın peşime!

senin fsh yüksek değil ki, senin prolaktin yüksekti bi tek değil mi? ben diyorum size yakı diye, beni dinleyen yok...ben de yumurtlama dönemimde hep yakı yapıştırdım bu ay, hem bel ağrılarımı aldı, hem de yumurtaları sıcak tutuyormuş :p
ayy kız bende yakı alayım tüühh neden almadımkııı sankı bnm hem fsh yuksek hemde prolaktin

ayy bebegım bak ne zamandır monte sen ben beraberız aştık bunları ya bende artık daha ıyıyım sende oyle ol üzülme vaallla neler neler var kımlere cocuk olmaz asla demıslerde hamıle kalmıslar
evet mesela bana olmaz dedi, bu değerlerle tüp bebek bile olmaz dedi, ben ne yaptım, hiç moralimi bozuyor muyum? hayırrr!!! uğraşıyorum, ben elimden geleni yapayım da, gerisi Allahtan...

senin fsh yüksek değil ki, senin prolaktin yüksekti bi tek değil mi? ben diyorum size yakı diye, beni dinleyen yok...ben de yumurtlama dönemimde hep yakı yapıştırdım bu ay, hem bel ağrılarımı aldı, hem de yumurtaları sıcak tutuyormuş :p
9,75 de yuksekmiş şimdi nazlı yumoslar ıcın bal tarcın ve cogrek otunu karstrıp yıyorum içim bayıldı

9,75 de yuksekmiş şimdi nazlı yumoslar ıcın bal tarcın ve cogrek otunu karstrıp yıyorum içim bayıldı
vallahi 9,75 ne ki, 80 fsh ile hamile kalan okudum hele ki 30 fsh ile doluuuu..... benimki de 23,6, biliyorsun....

vallahi 9,75 ne ki, 80 fsh ile hamile kalan okudum hele ki 30 fsh ile doluuuu..... benimki de 23,6, biliyorsun....
kız bnm arkadasım 49 dan 9 düşürdü kız agladı sevıncten yanı tamamen kafayla alakalı bugun nedense cok ıyıyım anladım kı kafaya takılmaması lazmmıs beynıme msj gonderdm yumoslarm buyuyo yumoslarım buyuyo dıye :KK70: vee dedgm oldu azda olsa

İnşallah tatlım. kendimle çok mücadele ediyorum. stresin aslında hiçbir faydası yok ama elimde değil.
elinde tatlım, inan her şey elimizde...olay beyinde bitiyor, kendi kendimizin doktoru olup rahatlatmamız lazım beynimizi ve düşüncelerimizi

İnşallah canım yaa, sana bu konuda hayranım.
canımsın, ama yapılması gerekenleri yapmaya çalışıyorum...bebişimiz hiç olmayabilir de, ama o zaman da ben elimden geleni yaptım, hayırlısı buymuş diyebilmeliyim, geriye dönüp keşkelere takılmamak için şu an ne gerekiyorsa yapıyorum, pişmanlık çok daha kötü çünkü...sen de elinden geleni yap, özgür bırak düşüncelerini, stresten arın, bak nasıl gelecek bebişler...

kız bnm arkadasım 49 dan 9 düşürdü kız agladı sevıncten yanı tamamen kafayla alakalı bugun nedense cok ıyıyım anladım kı kafaya takılmaması lazmmıs beynıme msj gonderdm yumoslarm buyuyo yumoslarım buyuyo dıye :KK70: vee dedgm oldu azda olsa
evetttt işte benim demek istediğim tam olarak bu! harikasın

anca anca alıstıkk dıyelım bazı seylere bu yakının yumurtlama dönemınde zararı varmı kullanınca ılıskı oluomu yyoksa perhizmi
ben yumurta çatladığında, ilişki döneminde kullandım tatlım, perhiz yok, devam çalışmaya :p
hatta, 2 gün ara ile yeniden yapıştırdım

X