Yüksek FSH a inat, buradayım, savaşa başladım, takılın peşime!

taam tatlım, karar verdim spora başlamaya. kafamdaki şu negatiflikleri atmamda etkili olacağına inanıyorum.

üstüne görme dedikleri şey olabilir mi?

kızlar bizde hep kanamayı üstüne görme diye tanımlıyoruz az kişide oluyor umutlanmayalım sonrası kötü oluyor
aynenn ben öle ıhtımallerı hiç göz önünde bulundurmam yerleşme kanaması vs üstüne görme bunlar evet olabılır ama gercekcı olmak lazım burada kımseye hiç bir belirtisini asla hamılelıge yormadım sımdıye kadar yormayıda düşşünmüyorum kendı açımdan

günaydın fıstık bir şey olmaz bugün devam edersin kürlere...
tatlım bebiş yok buna eminim, bu ay olmadı ...önümüzdeki aya inşallah..Allah korusun kist, enfeksiyon olmasın da ona da razıyım bu ay
Tmm o zaman zaten sabah gelir gelmez hayıtımı içtim şimdi ufak çaplı bi kahvaltı yapıyorummm
Kötüye yorma canım inşallah öyle enfeksiyon falan yoktur antibiyotiğini de kullandın hem öyle bişey olsa ağrı sızı çekersin enfeksiyon ben bi kere denizden kaptım daa ayyyy Allah korusun öyle kolay bişey değil yani Allah korusun.. Hassassın belki ilaç falan veriliyo etkilenmişsindir onlardan iyi düşünelim iyi olsun canım

ben de anlamadım canım acaba geçen ayki kimyasal gebelik ve üstüne hsg olunca içeride kalan pıhtılar mı atıldı,bilemiyorum
montecim bende kimyasaldan sonra 3 adetimde pıhtı şeklinde ve siyaha yakın renkteydi kanamam benim bhcg 200 e çıkmıştı ondan sanırım uzun sürdü kanamamın normale dönmesi

üstüne görme dedikleri şey olabilir mi?
yok tatlım bu bir değil 5 değil 10 değil, bu ay çok kanama yaşadım..bence pek hayra alamet değildi... bebiş beklentim bir sonraki aya kaldı...ne yapalım sağlık olsun,vardır bunda da bi hayır hiç kasmıyorum kendimi,ne zaman isterse o zaman teşrif etsin küçük meleğim, ben yıllarca onu istemezken o da beni bekliyordu biyerlerde...sırayla bu işler

montecim bende kimyasaldan sonra 3 adetimde pıhtı şeklinde ve siyaha yakın renkteydi kanamam benim bhcg 200 e çıkmıştı ondan sanırım uzun sürdü kanamamın normale dönmesi
hem kimyasal hem hsg bu ay dengemi bozdu,farkındayım canım..panik yok,lakin bebiş de yok,farkındayım...

kızlar bizde hep kanamayı üstüne görme diye tanımlıyoruz az kişide oluyor umutlanmayalım sonrası kötü oluyor
tatlım ben geçen ay yaşadım yerleşme kanamasını regl günü 1 kere kahverengi lekelenme geldi ağrı ile birlikte sonra kesildi, zaten sonra yaptığım testler de hep pozitif çıktı ....

inşallah kuzum hepimiz meleklerimize kavuşuruz.

antalya açıklarında yavrum,gel de gezdireyim seni
ana tatile gelince bi otelden çıkalım da tanışalım o zaman yavrum gerçi bu sene tatilde zor gibi ama hadi bakalım.... gebe olalım da aqualardan uzak kalalım inşallahhh

yapayım ki halim kalmasın böyle saçma sapan şeyleri kafamda kurmaya. hem stresi de azaltıyormuş. benim sorunum stres hormonum fazla salgılanması. onu en azından azaltabilirsem daha iyi olacak.
yap yap da şekerim ağır spor yapma...
ay bu kız herşeyi abartıyo ayol... zumba yap zumbaa... öne bi adım hop çalkala salla salla geç yanaaa... yaşasınnn zumbaaaa

Kızlar amacım hiçbirinizi yok yere umutlandırmak değil sadece aklınızda olsun diye başımdan geçen bişeyi anlatmak istiyorum.. Bundan 5 yıl önce tatlı mı tatlı şeker mi şeker gibigibiyim adında bir kız varmış... hahahaha tabiki böyle başlamıycam Neyse kızlar espri bi yana 5,5 yıl kadar önce (eski)eşim tarafından ağzım burnum kırılarak eve kilitlendim 1 gece ölüm tehdidiyle evde tüm iletişim yollarım elimden almış bi şekilde kilitli kaldım.. Daha sonra beni bıraktı ama o gece öleceğime emin gibi bişeydim.. Neyseki ölmedim anneme gittim.. Ve boşandım 2 ay sonra falan resmen..Bunları niye anlattığımı birazdan anlıycaksınız.. Evden ayrılıp anneme gittikten kısa bi süre sonra regl olmuştum baya normal regl şakır şakır kanama şeklinde.. Sonra regl bitti.. 2 gün sonra falan tekrar ufak bi renklenme gördüm.. Tesadüf o ki o sırada ebe hemşire olan bi arkadaşımla beraberdim.. allah allah dedim kıza regm tekrar başladı falan kız da kurcaladı biraz nasıl oldu ne zaman oldu diye beni zorla kan testine götürdü.. Ve ne görelim 6 hatta 7 haftalık hamileyim!!! Sonra kürtaj oldum falan vs eski eş müsvettesine bir hediye veremezdim hem de daha boşanmamışken böyle bişeyi öğrense benden asla boşanmaz ve hayatı hem bebeğe hem bana zehir ederdi.. Dolayısıyla kendime göre en doğru kararı aldım.. Pişman mıyım bazen oluyorum sadece şu an çocuğum yok diye böyle hissettiğimi de biliyorum.. İnşallah çocuğum olduğunda en doğru şekilde büyümesini isterim.. Neyse işte ay birden eskilere gittim bak duygulandım kızzz Demem o ki üstüne görme diye bi gerçek var.. Hem de tam regl uzunluğunda yoğunluğunda bile olabilir ve ben tamamen tesadüf o kızcağız yanımda olmasa bunu öğrenemeyip şu an evli çocuklu ama çok mutsuz bi insan olabilirdim.. O yüzden regl kanamalarınıza da dikkat edin en ufak bi şüphede doktora gidin.. Ve ilaç kullanmamaya çalışın..

Kizlar birsey sorabilirmiyim bu hsg ağrılı bi işlem mi şimdi ben kürtaj oldum 1 yili geçti 3.adetimden sonra kanama miktarim azaldı o yüzden baktirmak istiyorum fakat adetlerim hep gününde geliyor yani olsa olsa 1 gün gecikir yapisiklik vs olmusmudur

canım herhalde yani bir yerlerimi kıracak yapmayacağım. kafamı dağıtacak kadar yapacağım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…