Yüksek FSH a inat, buradayım, savaşa başladım, takılın peşime!

canım benim sadece doktoruna güven, hatta güvenmiyorsan değiştir... senin doktorunun çok sağlamcı olduğunu söyleyebilirim hepsi bu... ayrıca da çok insalcıl biri. daha önce de söylemiştim bazen bir yıl sadece tedaviye hazırlıyor hastalarını. ve inan bana bu hemen tedavi olmaktan daha iyi... keşke şuan için maddi gücüm yetse de bende ona gidebilsem. harika bi adam... sen debir sonraki aya kalırsa da üzülme nolur... emin ellerdesin....
Canım benim ben beklemeye razıyım yeterki kaan bey de diğer dr lar gibi menapoz diyip tedavimi sonlandırmasın ben ona razıyım. çünkü fsh ım çok yüksek. kaan beye güvenim sonsuz.

Canım benim ben beklemeye razıyım yeterki kaan bey de diğer dr lar gibi menapoz diyip tedavimi sonlandırmasın ben ona razıyım. çünkü fsh ım çok yüksek. kaan beye güvenim sonsuz.
senin fshın çok yüksek değil... senin fshın yüksek....
80-90 gibi değerleri görüyo millet ve buna rağmen pes etmiyo...
şunu kafandan sil artık. ve kağan beyin face sayfasına bi göz at istersen... ordaki hastalarının değerlerine de bak bi istersen.... burda da var onunla ilgili sayfa, gir bi de onlara bak.... biz en zorlu gruptayız infertilitede. ve birçok doktor merkezlerinin başarısı düşmesin diye moralimizi bozup eve yolluyolar bizi. kağan bey gibi başarılı doktorlar ise bunu sorun etmiyo. sen nerde hangi doktora gittin bilmiyorum ama seni feci etkilediği belli... ama kağan beyin sözleri seni ekileyemiyor demekki

senin fshın çok yüksek değil... senin fshın yüksek....
80-90 gibi değerleri görüyo millet ve buna rağmen pes etmiyo...
şunu kafandan sil artık. ve kağan beyin face sayfasına bi göz at istersen... ordaki hastalarının değerlerine de bak bi istersen.... burda da var onunla ilgili sayfa, gir bi de onlara bak.... biz en zorlu gruptayız infertilitede. ve birçok doktor merkezlerinin başarısı düşmesin diye moralimizi bozup eve yolluyolar bizi. kağan bey gibi başarılı doktorlar ise bunu sorun etmiyo. sen nerde hangi doktora gittin bilmiyorum ama seni feci etkilediği belli... ama kağan beyin sözleri seni ekileyemiyor demekki
Allah ın mucizesi tabii de fsh ta 89 u gören bir arkadaşım, 4 senedir tüp bebek aşamasına gelebilmek için her ay kontrole gider, tek yumurta görülmezdi. ve sadece ilaçla regli olabiliyordu. Ramazan ayında ilacı bitti regli olamadı. artım ilaçla da olamıycam galiba dedi, söktürücü almadan önce mutlaka kan testi yapıyorlar ya bu kızçe gebe kalmış meğerse en doğalından. Allah ol desin yeter. bizim işimiz çabalamak elimizden geldiğince...

Canım ben kaan beyle yeni başladığım için tam için onun da diğer dr lar gibi yapmasından korkuyorum. o benden yana umudu olduğunu söylediğinde fsh ımı bilmiyordu. daha önce sr lar fsh ımdan dolayı tedavide oralı olmadılar. kaan beyi de daha bilmiyorum, endişem o yüzden. kaan beyin sözleri başarısı beni etkilememiş olsaydı onunla devam etmek istemezdim, dr umu değiştirmeyi düşünürdüm. bu benim daha önce yapmadığım birşey değil. o beni bırakmadığı sürece ben onu bırakmam.

Allah ın mucizesi tabii de fsh ta 89 u gören bir arkadaşım, 4 senedir tüp bebek aşamasına gelebilmek için her ay kontrole gider, tek yumurta görülmezdi. ve sadece ilaçla regli olabiliyordu. Ramazan ayında ilacı bitti regli olamadı. artım ilaçla da olamıycam galiba dedi, söktürücü almadan önce mutlaka kan testi yapıyorlar ya bu kızçe gebe kalmış meğerse en doğalından. Allah ol desin yeter. bizim işimiz çabalamak elimizden geldiğince...
gülbil sürekli fshın çok yüksek modunda ya... onu anlatmaya çalışıyorum bende; ben ne yüksekler gördüm ayol... 28-29 nedir ki... benim ki de 29 du geçen ay bu ay düşecek inşallah... zaten mevzu çok da fsh değil görüldüğü üzere... doktorlar evet çok moral bozabiliyorlar bazen...
ilk tüp bebek doktorum bana %90 şans vermişti... nası da inanmıştım. ne derse ne kadar derse verdim. sonuç koca bir sıfır... fazla umutlandırması da iyi değil...

Canım ben kaan beyle yeni başladığım için tam için onun da diğer dr lar gibi yapmasından korkuyorum. o benden yana umudu olduğunu söylediğinde fsh ımı bilmiyordu. daha önce sr lar fsh ımdan dolayı tedavide oralı olmadılar. kaan beyi de daha bilmiyorum, endişem o yüzden. kaan beyin sözleri başarısı beni etkilememiş olsaydı onunla devam etmek istemezdim, dr umu değiştirmeyi düşünürdüm. bu benim daha önce yapmadığım birşey değil. o beni bırakmadığı sürece ben onu bırakmam.
kendi kendini demoralze ediyosun, fsh ım çok yüksek diyerek... söylediğim sadece bu. fsh ın çok yüksek değil... ayrıca fsh tek başına anlam ifade etmez. buna vajinal muayene, amh, lh, e2 gibi değerler de eşlik eder... dah önce gittiğin doktorlar çömezmiş tatlım. ben bile onlardan daha tecrübeliyim şu halimle

arkadaşlar bende bişey sorcam salı günü hsg çekildi çeken radyolog 3 gün ilişki yasak dedi bugun bitti yani:KK49:kadın doğum dr umda bu ay korun radyasyon aldın yumurtalar etkilendi kafamda deli sorular korunsammı korunmasammı:KK6:
allahım yarabbım ya bu doktorların biri tıpda bırı hukukdamı okuo anlamadım ki ayrı ayrı seyyler konusuyolar yöntemler farklıdır evet ama bilgilerin farklı olması ımkansızdır yada doogrudur ya da yanlış mesela bnm doktorum hemen ertesı gün ilşki verdi bana

farklı düşünüyorlar radyasyondan dolayı yumurta etkilenir gebelik olursa bebekte defekt olabilir dedi birçok kişi var hsg çekilen ay hamile kalıp sorunsuz bebeğini alan düşük yapanda tabi bilemedimm

Günaydınnn kızzzlarrrrrrrrr :KK73::KK73::KK73::KK73: Ben çok kötü bişey yaptım :oops: Dün eve giderken hayıt suyumu ve aslan pençemi işyerinde bıraktım :KK43: Yani ilk başladığım gün akşamı evde içemedim ikisini de :oops: Bi sorun olurmu ki :mad::mad:
kızlaaar sanırım reglim geliyor :KK43: üzgünüm vallahi bu ay da kaçtı, hafif ağrılar ve regl öncesi tatlı isteğim başladı... kasık ağrısı bu ay hep vardı ama bu ince gelen regl ağrısı ve kahve lekelenme başladı peçeteye silince... gerçi bu ay hep vardı o lekeler hsgden...netice itibariyle yarın bekliyorum
Mentecim çok erken değilmi senin 20siydi regln bence yine hsg ile ilgili olabilir.. Ayrıca regl ağrıları çok erken gelince gebelik olabiliyo benim öncekinde 5 gün falan önce ağrılarım başlamıştı :KK66:
kızlar neden doktor 3 gün ilişki yok dedi?yumurtlama olmuş hemde 10 mm i geçmiş kafama takıldı....hani normalde bu günlerde ilişki olması lazım deilmi :110:
Canım 3 gün ilişki olmasın demesi yumurta çatlamasına kadar spermleri biriktirmek olabilir tüp bebekten falan önce de 3 gün kesiyolar ilişkiyi :KK66:

kızlar günaydınlarrrrr, hayırlı cumalar olsun inşallah, Rabbim dualarımızı kabul etsin,huzur,mutluluk,sağlık versin hepimize, hayırlısı ise sağlıklı ve güpgüzel bebişler versin inşallahhhh :KK66:

E emebe canım bana da kanaman bittiğinde hazır hissettiğinde ilişkiye gir bu ayı değerlendir 5 tane yumişin var demişti ben 1 hafta sonra girdim hsg den....

sendemi çektirceksin canım ?
off okadar çok takıyorumki ağlıyorum hep
RABBİM bu mübarek gecede dualarımızı kabul etsin inşallah
canım ben çektirdim 30 kasımda,hiç korkma,anestezi almana da hiç gerek yok boşu boşuna,çektir gitsin,bebiş doğurmayı düşünüyoruz hsg den mi korkacaz Allah aşkına :p

kızlar günaydınlarrrrr, hayırlı cumalar olsun inşallah, Rabbim dualarımızı kabul etsin,huzur,mutluluk,sağlık versin hepimize, hayırlısı ise sağlıklı ve güpgüzel bebişler versin inşallahhhh :KK66:

E emebe canım bana da kanaman bittiğinde hazır hissettiğinde ilişkiye gir bu ayı değerlendir 5 tane yumişin var demişti ben 1 hafta sonra girdim hsg den....
şimdi nasıl cnm varmı gelen

ahhh bebeğim ya ne takıldın şu fsh mevzusuna...hani takmıyorduk hormonları? bak bunlar çok değişken değerler,kafana taktıkça yükseltirsin değerini, unut artık şu değerleri... teslim et kendini kürlere ve doktoruna....

şimdi nasıl cnm varmı gelen
sabah yine hafif lekelenme vardı kuzum ama peçeteye silince... bakalım ne çıkacak bu işin sonu,ama gebelik yok bundan kesin eminim... bu kanamalara hayra alamet değil, bu ay hep kanamalı geçti neredeyse, bakalım gelsin şu regl de doktora gideceğim ama adım kadar eminimki bebiş bu ay yok..bu kadar kanamaya tutunamazdı zaten....ters giden bir şeyler olduğuna eminim

sabah yine hafif lekelenme vardı kuzum ama peçeteye silince... bakalım ne çıkacak bu işin sonu,ama gebelik yok bundan kesin eminim... bu kanamalara hayra alamet değil, bu ay hep kanamalı geçti neredeyse, bakalım gelsin şu regl de doktora gideceğim ama adım kadar eminimki bebiş bu ay yok..bu kadar kanamaya tutunamazdı zaten....ters giden bir şeyler olduğuna eminim
şurda 2 gun kaldı zaten senın reglıne neden bu kadar kanama ve lekelenme oldu sende anlamadım hıc

Günaydınnn kızzzlarrrrrrrrr :KK73::KK73::KK73::KK73: Ben çok kötü bişey yaptım :oops: Dün eve giderken hayıt suyumu ve aslan pençemi işyerinde bıraktım :KK43: Yani ilk başladığım gün akşamı evde içemedim ikisini de :oops: Bi sorun olurmu ki :mad::mad:

Mentecim çok erken değilmi senin 20siydi regln bence yine hsg ile ilgili olabilir.. Ayrıca regl ağrıları çok erken gelince gebelik olabiliyo benim öncekinde 5 gün falan önce ağrılarım başlamıştı :KK66:

Canım 3 gün ilişki olmasın demesi yumurta çatlamasına kadar spermleri biriktirmek olabilir tüp bebekten falan önce de 3 gün kesiyolar ilişkiyi :KK66:
günaydın fıstık :KK66: bir şey olmaz bugün devam edersin kürlere...
tatlım bebiş yok buna eminim, bu ay olmadı ...önümüzdeki aya inşallah..Allah korusun kist, enfeksiyon olmasın da ona da razıyım bu ay

X