Yüksek FSH a inat, buradayım, savaşa başladım, takılın peşime!

kötü günler gitmiş musmutlu günler gelmiş maşallah nazar değmesin canım yerleşme kanaması tabiki var bende çok tanıdığmda yaşadım ama bizim gibi umutla bekleyenlerde olmadığındaki hayal kırıklığı için dedim şahsen ben öyle umutlanıyorum sonra fiyasko

Haklısın canım umutlanmamak ama yine de tedbirli olmak lazım, nolur nolmaz diye ..

canım benim çok zorluklar atlatmışsın belli, gelmiş geçmiş olsun Rabbim tekrarını yaşatmasın...geçmişe süngerini çek ve asla pişmanlık duyma,doğru olanı yapmışsın, şu an bebişini doğurmuş olsaydın hayat sana ve bebişine cehennem olurdu öyle bir adamla... güzel günlerin olsun inşallah,bundan sonra çoook mutlu ol inşallah

bu hsg çekilmeden bilinemez canım..benimde adetim saat gibidir ama tüplerde bi tıkanıklık var mı diye istedi doktor ve çektirdim, hiç ağrılı değil,kolaylıkla atlatılıyor...

birde sabah erken gel dedi aşılama olamaz iğne falanmı yapıcak acaba çatlatma iğnesini bana sormadan yapmaz herhalde rahim filmi falanda istemedi
benide 1 hafta sonrasına yani önümüzdeki pazartesi gününden için erkenden gel dedi 7.30 gibi...sanırım yumurtaların büyümesine bakıcak.ona göre iğneyi yazacaktır

sekerpancari bat 19.12.2015
huzunlukalp 25.12.2015
amayaa bat 26.12.2015
bernuş bat 29.12.2015
asli5361 bat 29.12.2015
nisanok bat 29.12.2015
canegeasya bat 29.12.2015
zeynepzumra bat 04.01.2016
ebrukkkk bat 05.01.2016
sonbaharr01 bat 12.01.2016
34ebrari34 08.12.2015 REGL OLDU
sm34 bat 15.12.2015 REGL OLDU
gülbil bat 16.12.2015 REGL OLDU
gibigibiyim bat 16.12.2015 REGL OLDU
monte cristo prensesi bat 20.12.2015 REGL OLDU,PES ETMİYOR,YENİAY YENİ UMUT DİYORRR

haydi kızlaaarrrrr, yazın tarihleri,heyecanlı bekleyiş başlasın

Ayy aminn canım aminnn Allah affetsin işlediğim günahları o pislik yüzünden 2 tane bebeğim gitti Yine olucak inşallah inanıyorum

kızlar kestane balını nerden bulabilirim? Dün birkaç yere ve aktara baktım yoktu. dün ki paylaştığım reçeteyi deneyeceğim. malzemeleri tamamladım bir o kaldı.

kızlar kestane balını nerden bulabilirim? Dün birkaç yere ve aktara baktım yoktu. dün ki paylaştığım reçeteyi deneyeceğim. malzemeleri tamamladım bir o kaldı.
canım kestane balının aslı çok zor bulunuyor oldukçada pahalı, valla bana annanem rizeden getiriyor ama kilosu 100 lira civarında, birde buralarda alını bulmak çok güç, bilemedim şimdi

Ayy aminn canım aminnn Allah affetsin işlediğim günahları o pislik yüzünden 2 tane bebeğim gitti Yine olucak inşallah inanıyorum
inşallah bundan sonrası sizin için ferah musmutlu evli mutlu çocuklu şeklinde devam eder, doğru bir karar aldığınıza inanıyorum.okyunca empati yapınca başka türlüsü olmazdı gibime geliyor.

inşallah bundan sonrası sizin için ferah musmutlu evli mutlu çocuklu şeklinde devam eder, doğru bir karar aldığınıza inanıyorum.okyunca empati yapınca başka türlüsü olmazdı gibime geliyor.
Amin canım inşallahh hakkımızda hayırlısı neyse o olsun.. Allahım bana uyarı verdi o ebe kız çok yakın arkadaşım değil o sırada birlikte olmamız tamamen tesadüftü yoksa ben hayatta öyle bişeyden şüphelenmezdim o gebelik de sonlandırılamayacak kadar ilerlerdi.. Herşeyde bir hayır var..

kesinlikle herşeyde bir hayır var... olay kötü bile olsa sonradan çok düşündüğümüzde onun iyiliğimize olduğunu anlıyoruz.

ayyy liste başı bendim, rol çalmışsın neyse benimkide geldi gelecek galiba...
çaldım vallahi kuzum istemezdim ama hissetmiştim bu ay olmayacağını...

EVVETTT ŞİMDİ NEREDE KALMIŞTIK... GELSİN KÜRLER pazartesi doktorcuğuma bi gideyim, ben de bu ay ovulasyon testi almak ile işe başlıyayım... hayıta devam,testereye devam, arı sütü-bal-polen devam, çörekotu devam...

bu ay doktora d vitamini soracağım... yeni ay yeni umut ay çoook keyifli be, umut etmek de güzel....

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…