Yüksek FSH a inat, buradayım, savaşa başladım, takılın peşime!

Canım inşallah başlamaz da hamilesindir ama başlarsa da soğan suyunu başlayınca değil adetin 7. günü içmeye başlıyosun yani bittikten 1-2 gün sonra :KK66:
canım ya adetle başlayayım diyorum yoksa kanama uzadıkça uzuyor geçen öyle oldu,kanama uzayınca ilişkiye girmiyorum yumurtlama kaçıyor bu sefer...

gördüm tatlım, notumu aldım hemen, ne yapacağımızı şaşırdık..bu arada çörekotunu yutmayın ağızda çiğneyip yiyin diyorlar...
haklısın canım. o kadar çok şey oldu ki artık bunların dışında başka hiçbirşey yemesek bile karnımız doyacak

canım ya adetle başlayayım diyorum yoksa kanama uzadıkça uzuyor geçen öyle oldu,kanama uzayınca ilişkiye girmiyorum yumurtlama kaçıyor bu sefer...
Ama kesin tarifi öyle canım belki adetle başlarsan düzenini bozar kanamanı falan artırır ne bileyim sen yine de reçeteye uy bence bu soğan suyu biraz farklı çünkü diğer kürlerle beraber de yapılmıyo unutma :KK66:

Gördüm canım reçetenin fotosunu aldım hemen ama bu ay hayıtla aslan pençesine başladım bi de şu kontrollerim falan olcak olmazsa ben onu diğer ay yaparım tatlım ellerine sağlık :KK15::KK15:
rica ederim canım benim inşallah denildiği gibi bizlerde faydasını görürüz.

Ama kesin tarifi öyle canım belki adetle başlarsan düzenini bozar kanamanı falan artırır ne bileyim sen yine de reçeteye uy bence bu soğan suyu biraz farklı çünkü diğer kürlerle beraber de yapılmıyo unutma :KK66:
ooo o zaman bulaşmayayım diyecem ama bi adetin 3.günü gideyim kist mi miyom mu ne var,ona göre başlayayım o halde:KK66:

evet soğan suyu her istediğinde başlanacak bir şey değil
reglin ilk gününü 1 sayıp 7. gün başlayacaksın 15 gün...
sonra bir sonraki regl ile başlayıp 10 gün...

ooo o zaman bulaşmayayım diyecem ama bi adetin 3.günü gideyim kist mi miyom mu ne var,ona göre başlayayım o halde:KK66:
Valla aynen canım ben soğan suyunun çok faydalı olduğunu çok araştırdım i. saraçoğlu diyoki ben bu kadınların soğan suyunu nasıl yapmadıklarını anyamıyorum bu bi nimet Allahın kadınlara verdiği en güzel nimet falan diyo bayaa mücize olduğunu söylüyo.. Valla ona güvendim ilk bitkisel kürlerime onunla başladım dedim önce şöyle bir temizleneyim hormonlar bi sarsılsın :KK70: Sonra da önümüze bakarız :KK66:

evet soğan suyu her istediğinde başlanacak bir şey değil
reglin ilk gününü 1 sayıp 7. gün başlayacaksın 15 gün...
sonra bir sonraki regl ile başlayıp 10 gün...
Bir sonraki regline 10 gün kala başlayım bu sefer 7 gün canım 3. kür de aynı şekilde Toplam 3 kür.. Mesela şimdi ben aslan pençesi ve hayıt içiyorum reglme 10 gün kala onları bırakıp soğana geçicem 1 hafta onu yapıp sonra tekrar bunlara dönücem :) Ay valla napıcağımızı şaşırdık :KK70:

Bir sonraki regline 10 gün kala başlayım bu sefer 7 gün canım 3. kür de aynı şekilde Toplam 3 kür.. Mesela şimdi ben aslan pençesi ve hayıt içiyorum reglme 10 gün kala onları bırakıp soğana geçicem 1 hafta onu yapıp sonra tekrar bunlara dönücem :) Ay valla napıcağımızı şaşırdık :KK70:
eee adete 10 gün kala nasıl başlayacaksın ki? korunacak mısın bu ay...bebiş varsa sakın içmeyin soğan kürü diyorlar,nasıl emin olacaksın..rahmi temizlediği için düşüğe sebep olmaz mı?

Kizceler bakn benim hayitin ustunde soyle bir kullanma talimati var ona gore yaptim ama markadan dolayi mi degisiyo acaba natura bunun markasi natura
2015-12-17 10.31.15.jpg

eee adete 10 gün kala nasıl başlayacaksın ki? korunacak mısın bu ay...bebiş varsa sakın içmeyin soğan kürü diyorlar,nasıl emin olacaksın..rahmi temizlediği için düşüğe sebep olmaz mı?
Yok canım düşürmüyo öyle bişey yok çok araştırdım zaten 7 gün yapıyosun bu sefer, hem öyle olsa bu ay da korunmam gerekirdi çünkü soğana adetimin 7. günü başlayınca ilk seferinde 15 gün yapıyosunya zaten ovulasyon ve döllenme de içinde yapmış oluyosun.. Öyle bişey olsa bunu içerken korunun düşürür diye uyarırdı adamlar 100 tane video izledim bununla ilgili valla yapmadan önce :KK70:

Yok canım düşürmüyo öyle bişey yok çok araştırdım zaten 7 gün yapıyosun bu sefer, hem öyle olsa bu ay da korunmam gerekirdi çünkü soğana adetimin 7. günü başlayınca ilk seferinde 15 gün yapıyosunya zaten ovulasyon ve döllenme de içinde yapmış oluyosun.. Öyle bişey olsa bunu içerken korunun düşürür diye uyarırdı adamlar 100 tane video izledim bununla ilgili valla yapmadan önce :KK70:
tamam tatlım o halde, ondan korktuğum için yapmıyordum ben,sorun yoksa süpper...

X