Yüksek FSH a inat, buradayım, savaşa başladım, takılın peşime!

Senin adetin geciktimi? Yani adete 8gün falan varken nerden anlıcaksınız ki hamile oldugunuzu? Yani öyle yapanlar falan varda

Regl olan arkadaşlarım bana yeni BAT tarihlerinizi bi yazarmısınızz??? sm34 Tuanaibrahim05 G gulbil10

sm34 bat 15.12.2015 REGL OLDU
gibigibiyim bat 16.12.2015
gülbil bat 16.12.2015 REGL OLDU
sekerpancari bat 19.12.2015
monte cristo prensesi bat 20.12.2015
huzunlukalp 25.12.2015
amayaa bat 26.12.2015
bernuş bat 29.12.2015
asli5361 bat 29.12.2015
nisanok bat 29.12.2015
canegeasya bat 29.12.2015
zeynepzumra bat 04.01.2016
ebrukkkk bat 05.01.2016
sonbaharr01 bat 12.01.2016

haydi kızlaaarrrrr, yazın tarihleri,heyecanlı bekleyiş başlasın

Senin adetin geciktimi? Yani adete 8gün falan varken nerden anlıcaksınız ki hamile oldugunuzu? Yani öyle yapanlar falan varda
anlamadım ki sorunu tatlım? adete 5 gün var daha ovulasyon 6 aralıktı, yani 6 aralıkta çatlaması gerekiyordu yumurtamın. 20 aralık da batım... adete 5 gün kala yumurta çatlar mı ki? hani şu çatlama akıntısı var ya, onu yaşıyorum şu an

canım ne durumdasın? inşallah gelmez yarın reglin

canım ne durumdasın? inşallah gelmez yarın reglin
Valla ağrım bıçak gibi kesildi bugün, şeffaf bi akıntım var, göğüslerim hala hassas ve şiş.. Bekliycem bakalım yarın neler olacak canım.. hayırlısı neyse o olsun yaa.. çok takılmıyorum galiba bu ay onu farkettim :) Normalde şimdiye kadar test fln yapardım ama içimden gelmedi valla ne biliyim bi tuhafım.. Ha bi de canım tatlı istiyo aynı regl olcak gibi

bend
e de şeffaf akıntı var ben de yumiş yeni mi çatlıyor dedim o zaman adet öncesi normal bi durum şefaff akıntı?

bend

e de şeffaf akıntı var ben de yumiş yeni mi çatlıyor dedim o zaman adet öncesi normal bi durum şefaff akıntı?
montecim şu uzayan akıntı mı? bazen geriden gelen yumurta büyüyüp çatlayabilirmiş, bu onun akıntısı olabilirki değerlendirmekte fayda var

montecim şu uzayan akıntı mı? bazen geriden gelen yumurta büyüyüp çatlayabilirmiş, bu onun akıntısı olabilirki değerlendirmekte fayda var
canım evet aynen o akıntı, neyseki sabah ilişki olmuştu,yarın da deneyelim o halde..peki ben şunu sormak istiyorum 1 saattir ama derdimi anlatamıyorum ne olur bi yardım... şimdi 6 aralıkta çatlayan yumiş döllendiyse ve bu gün yumurta çatladıysa ve döllendiyse ayda 2 farklı yumurta çatlayıp döllenebiliyor mu? o zaman ne oluyor çoğul gebelik mi?

Canim senin sordugun soruyada yazmak istiyorum hani fiyorlarya adetten onceki gun hamile kalmisim bu durum gibi kucuk yumurtalar gelisip catlayabiliyor zamanla 2 tane dollenme zor bir ihtimal ama Allahin mucizesi olabilir tabiki

Canim senin sordugun soruyada yazmak istiyorum hani fiyorlarya adetten onceki gun hamile kalmisim bu durum gibi kucuk yumurtalar gelisip catlayabiliyor zamanla 2 tane dollenme zor bir ihtimal ama Allahin mucizesi olabilir tabiki
canım çok saol yaaa, ama ben çok korkuyorum çoğul gebelikten neyse,hakkımızda hayırlısı diyelim o zaman

şöyleki aynı 2 olgun yumurtamız olabiliyor ve ikiside döllenebiliyor, ancak tek yumurta döllneip sonradan ikiye bölünüp ikiz olabiliyor, ancak böyle sonrada olgunlaşan yumurtalarda ya ilki ya da diğeri döllenirmiş, şimdi sen ovulasyon testi yapamadığından bu bir yumurta çatlamasımı tam bilemiyoruz. ancak tahmin yürütüyoruz. ancak uyguladığımız kürlerdende ileri gelebilir. ovulasyon testi kesin sonucu verebiliyor işte ya neyse önemli değil siz aynen sabahı da mutlaka değerlendirin...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…