Yüksek FSH a inat, buradayım, savaşa başladım, takılın peşime!

aynen sizde gebelik oluşmuş çok şükür belkide gebelik oluştuktan sonraki zamanlar için mutlaka önlem alınmalı.
ancak tedaviye başlamadan ben 3 dr ilede görüştüm. hiçbiri ne klomen tedavisi ne de aşılama önerdi. ancak Tüp bebek ile sonuca ulaşabiliriz dediki usg görüntümle amh biribirine ters, @amayaa gibi adetin 2. günü 7-8 antral folikül görülüyor ama yok büyümüyor arkadaş ne iğneler ne ilaçlar....
Evt canım bazen çok fazla folikül olduğunda da birbirlerinin büyümelerini engelliyolarmış zaten öyle bi durumda hepsini büyütecek ilaç, iğneyle çatlatsa da çoğul gebeliğe dur diyemiycek en iyisi tüp bebek diye düşünüyo bu durumda bence.. hepsinden daha güvenli gözüken senin için o gibi görünüyo

Evt canım bazen çok fazla folikül olduğunda da birbirlerinin büyümelerini engelliyolarmış zaten öyle bi durumda hepsini büyütecek ilaç, iğneyle çatlatsa da çoğul gebeliğe dur diyemiycek en iyisi tüp bebek diye düşünüyo bu durumda bence.. hepsinden daha güvenli gözüken senin için o gibi görünüyo
2016 yı tedavi yılı ilan ettim kendim için :KK49::KK76::KK49::KK76:

Merhaba arkadaşlar. ...
Dün 2. Günü idi reglimin doktora gittim, yardımcı tahlil istetecekti hemen kabul etmedim önce doktorla görüşecem dedim.... Neyse çok yoğun ameliyatları vardı .... aksama 4 buçuga kadar bekledim..
Sonra eşim is yerinden çıktı alayım mi seni dedi al dedim ve görüşme de yapmadım muayne de olmadım.....

Yani çalışmaları da herseyi de durduruyorum .... en azından bu kış şu An kafamda bunlar var... oyuzden beni silin

Merhaba arkadaşlar. ...
Dün 2. Günü idi reglimin doktora gittim, yardımcı tahlil istetecekti hemen kabul etmedim önce doktorla görüşecem dedim.... Neyse çok yoğun ameliyatları vardı .... aksama 4 buçuga kadar bekledim..
Sonra eşim is yerinden çıktı alayım mi seni dedi al dedim ve görüşme de yapmadım muayne de olmadım.....

Yani çalışmaları da herseyi de durduruyorum .... en azından bu kış şu An kafamda bunlar var... oyuzden beni silin
tatlım doktorunu değiştir bence başka doktor şansın yok mu,bu ilgisizlik hiç hoş değil..hem neden durduruyorsun ki çalışmaları bebişe küsülür mü, bence pes etmemelisin

Merhaba arkadaşlar. ...

Keşke vazgeçmesen canım ama bişey de diyemiyorum başka senin kararın belki de kafan rahat olunca kendiliğinden olur kim bilebilir ki.. İnşallah senin için de hayırlısı olsun.. Benim de dualarım seninle :cry:

Merhaba arkadaşlar. ...

mart ayında tam da bu duygularla aynısının tıpkısı hatta tedaviyi durdurdum. ne tedavi ne alternatif tıp.herşeyi durdurdum.seni çok iyi anlıyorum o yüzden. bir zaman sonra belki 1 ay belki 3-4 ay sonra içinde o kıpırtılar tekrar başlayınca, dinlenince herşeye yeniden başlama gücünü hissettiğinde, Allah kısmet edecek inşallah...hakkınızda hayırlısı olsun...

Merhaba arkadaşlar. ...

Sizi anlayabiliyorum aynı şeyi bende yaşamıştım ilk dokorda ve hastaneye giderken den daha moralim bozuluyordu.şuan 3. doktorumdayım ve memnunum..vazgeçme diyesim geliyor sana ama karar senin tabiki

nayırrrr göremiyorummmmmmmmmmmm sizin yazıklarınızı suan bıle yazıklarımı ben göremıorm klavyeden artık şansa ne çıkarsa sıze onu okucksnz

kızlar kasık ağrısı var bugün oldukça bende ve az önce lavaboya gittiğimde şeffaf uzayan akıntımın başladığını farkettim, eee 5 gün sonra adetim var? bu ne demek oluyor ki? yumurtam geç mi çatladı? bu ay inanılmaz karıştı kafam :KK43: ben 1 hafta önce ovulasyonu yakalamışımdır diye düşünürken, bu nereden çıktı şimdi yahu

X