Yüksek FSH a inat, buradayım, savaşa başladım, takılın peşime!

şöyleki aynı 2 olgun yumurtamız olabiliyor ve ikiside döllenebiliyor, ancak tek yumurta döllneip sonradan ikiye bölünüp ikiz olabiliyor, ancak böyle sonrada olgunlaşan yumurtalarda ya ilki ya da diğeri döllenirmiş, şimdi sen ovulasyon testi yapamadığından bu bir yumurta çatlamasımı tam bilemiyoruz. ancak tahmin yürütüyoruz. ancak uyguladığımız kürlerdende ileri gelebilir. ovulasyon testi kesin sonucu verebiliyor işte ya neyse önemli değil siz aynen sabahı da mutlaka değerlendirin...
çok saol canım yaaa, evet önümüzdeki ay mutlaka alacam ovulasyon testi...

canım evet aynen o akıntı, neyseki sabah ilişki olmuştu,yarın da deneyelim o halde..peki ben şunu sormak istiyorum 1 saattir ama derdimi anlatamıyorum ne olur bi yardım... şimdi 6 aralıkta çatlayan yumiş döllendiyse ve bu gün yumurta çatladıysa ve döllendiyse ayda 2 farklı yumurta çatlayıp döllenebiliyor mu? o zaman ne oluyor çoğul gebelik mi?
evet kız oluyor o dedıgın

O kadar kullandim bir suru kurler. Sonuc 0. Hic yumurtam gorulmedi. :KK61::KK61:
canım bu ay hiç olmaz, önümüzdeki ay 3-4 görülür. demiştim galiba vücut tasarrufa geçiyor. hiç canını sıkma. kürler sayı üzerinde etkili değil zaten. eminim önümüzdeki ay kaliteli bolca yumoşların olacak inşallahh....lütfen üzülüp hormoncukları strese sokma.

X