Yüksek FSH a inat, buradayım, savaşa başladım, takılın peşime!

aynen öyle ben sonuçlarımla tüp bebek dr una gittim fikir alayım diye 9 fsh la direk tüp bebek yapılacak bugun dedi muhasebeye yolladı onların para kaynağıyız malesefki
bana da ilk 12,37 çıkınca çok acele etmen lazım belki de bir sonraki ay menopoza bile girebilirsin dedi gerizekalı kadın doğumcu... bide kadındı... bide telefonda söyledi... evde de yalnızdım.... erkek olsa anlamaz dersin de....

hahaha benim 23,6 fsh ı görünce tüp bebek bile yapamazsın,menopoz dedi yolladı ya :) tabi ben yemedim, o oltaya gelmedim,hemen başka doktorun yolunu tuttum,adam bana ne menopozu saçmalama dedi, çok şükür,normal yolla gebe kalırsın git çalış dedi :)

benimde 3 yıl geçti işte üstünden...

ay ne saçma doktorlarla uğraştım bilsen.... ilk devlet hastanesine gittim 31 yaşında evlenmişim, 3-4 ay sonrası... dedim biz korunmuyoruz çocuk istiyorum ama bi hareket yok... doktor ne dese beğenirsin, evlenirsiniz hemen çocuk yaparsınız 6 ay sonra da boşanırsınız bu ne bilinçsizlik!!!
doktor dedim ben 18 yaşında değilim 31 yaşındayım... ayrıca evlenirken sana sormadım ki boşanırken sorayım... sana ne... boşanırsam da ben boşancam!!!! ne yapmam lazım onu söyle sen senin görevin bu dedim
dilinizde pek uzun hanımefendi, al şu folik asidi bir ay kullan gebe kalırsın dedi gönderdi. ne tahlil ne muayene ne başka bişii

terbiyesiz bunlar gerçekten,resmen insan duyguları ile oynuyorlar...

Tunaibrahim05 bat 10.12.2015
sm34 bat 15.12.2015
gibigibiyim bat 16.12.2015
gülbil bat 16.12.2015
sonbaharr01 bat 18.12.2015
sekerpancari bat 19.12.2015
monte cristo prensesi bat 20.12.2015
huzunlukalp 25.12.2015
amayaa bat 26.12.2015
bernuş bat 29.12.2015
asli5361 bat 29.12.2015
nisanok bat 29.12.2015
canegeasya bat 29.12.2015
zeynepzumra bat 04.01.2016
ebrukkkk bat 05.01.2016

haydi kızlaaarrrrr, yazın tarihleri,heyecanlı bekleyiş başlasın

Hanımlar herkese merhaba benimde FSH sorunum var 2 ay önce 12.26 çıkmıştı amh testi bu ay yaptiricam. Merak ettiğim bisey var hanımlar benim doktorum vajinal ultrasonla muayene sırasında yumurtalarimin az ve kalitesiz olduğunu söyledi ama bana ilaç tedavisi falan uygulamadı direk tüp bebek dedi. Ama bakıyorum biosteron falan vermiş genelde benim durumumda olanlara doktorlar. Bulunduğum sehir de imkânlar kısıtlı yanı doktor değiştirme şansım yok maalesef bana onereceginiz birşey var mi? Bu ay adetin 2. Günü başladım bal tarçın çörekotu kuru uyguladim bugün 10. Gunumdu bitti. Bir de sabahları yemekten yarım saat önce saf polen akşamları da saf arı sütü kullanıyorum. Beslenmeme dikkat ediyorum incir yiyorum akşamları da bir bardak testere dişli aslanpençesi çayı iciyorum :) şimdilik böyle

F
Folik asit iç tatlim, kafein, sigara, koladan uzak dur iciyorsan, kurler faydli olacaktır eminim, biz bi de hayıt suyu iciyoruz fazladan, o da çok faydalı. Keciboynuzu pekmezi de yiyorum ben sabahları 1 çay kaşığı...

Sigara kola içmek zaten canım kahveyi çok severim ama bu ay onu da biraktim. Hayıt suyunu nereden bulabilirim nette satışı var mi yada aktardan bulabilir miyim ? Onu da denemek isterim :) Aslında eşimin sprem sonuçları iyi geldi ama yine de eşime yedirmek istiyorum keçi boynuzu pekmezi zararı olmaz dimi? Bende yiyeyim sabahları bakalım :)
2 aydır doktora gidiyorum folik asit vermedi kendim alabilir miyim eczaneden yoksa doktor mu vermeli ?

Folik asiti kendin alabilirsin, bazen unutabiliyor doktorlar, keciboynuzunu yiyin mutlaka, bir zararı asla olmaz, hayıt suyu aktar da hazır satılıyor cmm

merhaba arkadaşlarım banada yaklaşık 5 yıl önce erken menopoz teşhisi kondu.5 yıl boyunca ara ara tüp bebek için tedavi oldum.fakat 2-3 yumurtam oluştu ve iğnelere rağmen büyümedikleri için tedavilerim iptal oldu.şimdi bir kere daha deneyeceğim ve olmazsa evlat edinmek için başvuru yapacağız.ilk tedavimden önce incir kürü hayıt aslan pençesi ve adaçayı içtim ayrıca çörek otu ve bal karışımı yedim.ilk kontrolümde yumurtam yeterli büyüklükteydi.fakat tedaviye başlayınca bitkileri bıraktım ve yumurtam hiç ilk seferki kadar büyümedi yani kesinlikle bitkilerin etkisi büyük.Şimdi saraçoğlunun sitesinden erken menopoz kürü satın aldım onu kullanmaya başlıyacağım.ayrıca adaçayı içmeye başladım ve soğan kürüne başladım.tedavi öncesi doping uyguluyorum kendime :) balıkesirdeyim bende yeni geldik buraya Aladdin beyi tavsiye ettiler ama Balıkesirde olanlardan doktor tavsiyesi almak istiyorum.

canım sakıncası yoksa yaş kaç hala tüp bebek şansın var dimi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…