Yüksek FSH a inat, buradayım, savaşa başladım, takılın peşime!

şimdiki dr um bana balık yağını bıraktırdı. bu iyi mi kötü mü bilemedim.
sürekli kullanılmıcakmış...ara verilcekmiş... doktor sana ara verdirmiştir, endişe etme... 3 ay kullan mola ver metodunu kullanmak gerek. arısütü de bu arada 20 gün kullanımdan sonra etki ediyo bilgilerinize...

ben polen ve arı sütünün ayrı ayrı kullanılmasının daha etkili olduğunu düşünüyorum. biri sabah biri akşam kullanılabilir.... ayrıca bal+tarçın+çörekotu karıştırılıp yenebilir... bu vitaminlerin yanında....

tabi ki hayıt, tabi ki aslan pençesi çayları da bırakılmamalı... benim gibi içemeyenler onlarında kapsülünü alıyo:confused::confused::confused:

kızlar benim q 10 yeni bitti hangi markayı kullanıyorsunuz balık yağında ben ocean kullanıyorum balık yağında önemli olan epa ve dha değerlerinin yüksek olması önemli

kızlar benim q 10 yeni bitti hangi markayı kullanıyorsunuz balık yağında ben ocean kullanıyorum balık yağında önemli olan epa ve dha değerlerinin yüksek olması önemli
ay nece konuşuyorsunuz siz yahu,bi dahil olamadım konuyaaaaaaaaaaaaaaa :p ne bunlar ayol, kullanmak zorunda mıyız bunları :KK43:

doktora danışmadan devit kullanmayın yamzış prosedüründe,ben bi danışayım da öyle içeyim, başıma iş almayam
canım d vitaminine baktır ama muhtemelen düşük çıkacak malesef 40-50 bile düşük bir değer 100 e yakın olması gerekli birde d vitamini kulllanıldığında kefir ev turşusu evde mayalanmış yoğurt yenmesi gerekli k vitamini alınmalı çünkü

krill yağında çok yüksek o değerler. ben krill yağının yüksek dozda olanını iki ay kullandım.

evet tatlım işte bende ona bakarak gnc almıştım ama uzun araştırmalarım sonucu efa s 1200 un (daha önce kullandığım marka, izmir irenbeden kaan hoca da tavsiye etmişti ve hatta canan karatay da bunu vermiş hastasına) ödüllü ve en iyisi olduğunu söylemiş ama 2şer tane almak gerekmiş.

ay nece konuşuyorsunuz siz yahu,bi dahil olamadım konuyaaaaaaaaaaaaaaa :p ne bunlar ayol, kullanmak zorunda mıyız bunları :KK43:
montecim demiştimya hemşireyim bende:) kadın doğumcu bir arkadaşım önerdi var olan yumurtaların kalitesini yükseltmek için koenzim q 10 d vitamini balık yağı kapsulu kulllanmamı bende 2 aydır kullanıyorum ve fark ettnmi bilmiyorum sürekli yazıyorum burdan

oceans da dikkat edilmesi gereken bir porsiyon değeri yazmakta ama bir hap bir porsiyon değilmiş sanırım. ona göre hesaplamak lazım...3 hap bir porsiyon diyodu yanlış hatırlamıyosam

montecim demiştimya hemşireyim bende:) kadın doğumcu bir arkadaşım önerdi var olan yumurtaların kalitesini yükseltmek için koenzim q 10 d vitamini balık yağı kapsulu kulllanmamı bende 2 aydır kullanıyorum ve fark ettnmi bilmiyorum sürekli yazıyorum burdan
peki o kadar doktora gidiyoruz bunlar niye söylemiyor da biz yazışa yazışa öğrenmek zorunda kalıyoruz ki :KK43:

oceans da dikkat edilmesi gereken bir porsiyon değeri yazmakta ama bir hap bir porsiyon değilmiş sanırım. ona göre hesaplamak lazım...3 hap bir porsiyon diyodu yanlış hatırlamıyosam
canan hocaya yakın bir dr dan oceanı duydum ve onu kullandım günde 2 tablet balık yediğim günlerde 1 tablet kullandım

X