Yüksek FSH a inat, buradayım, savaşa başladım, takılın peşime!

30 yaşına yeni girdim canegeasya yani doktorum hala şans var derse deneyecegiz hayırlısı olsun hakkımızda hepimizin

Ben 35 yaşındayım umutluyum fsh 23.7 ve 3 ay önce bu fsh la kimyasal gebelik yaşadım hemde kendiliğimden hamile kaldım.Yumurtan oluşuyorsa kesinlikle şans var demektir bitki kürleri işe yarıyor pes etmeden devam et derim tüp bebek şansın bence var evet tıp ilerledi doktorlar kalıplaşmış cümleler kullanabiliyorlar bazen benim fsh o kadar yüksekken ben nasıl gebe kaldım arı sütü bal polen artı hayıt vede çörekotu bal tarçın sonuna kadar tüp bebeği değerlendir evlat edinmek gerçekten hayırlıda bir olay bence oda iyi bir fikir ama sınırları zorladıktan sonra neden bu kadar yazdım dersen ben mucizenin beyinde gerçekleştiğine inanıyorum bendende gençsin benimse zaman aleyhime ilerliyor umutsuz deselerde 3 kez hamile kaldım o bitkilerle midem kalksada yiyorum içiyorum ben inanıyorum artı tek doktora bağımlı kalmadım umudum hiç eksik olmadı olmicak bitkilere ve umut etmeye devam pes etmek yok tedaviye başlayıp pes eden çok yorularak oğlumu kucakladım hemde en beklenmedik anda o benim mucizem Allah uzun ömürler versin ona...şimdi ikimci mucizemi bekliyorum ama yorularak ama koşarak yılmadan ben başarıcam sizler daha gençsiniz benden önde olun önce size yaşatsın Rabbim bu duyguyu sonrada bana benim bir evladım var ben sıramı beklerim bu duyguyu bilirim 2 yıl savaştım ama kazandım Allah mucizeni kucağına versin hemde en kısa sürede dileğim bu dualarım seninle,sizinle......

Benim hamile olan arkadaşlarım çok memnun kaldılar ondan. Alaadin beye iyi diyorlar ama ben hiç gitmedim. Balıkesirde tüp bebek merkezinin olmaması da sıkıntı. kurulacak diyorlardı ama halen bir ses seda yok. Kadın doğumcu olarak Ceyda hanım da iyi. Rezervini güçlendirmek istiyorsan benim gittiğim dr u tavsiye ederim. ben İzmirde İrenbe Tüp Bebek Merkezi'nde Kaan Bozkurt' a gidiyorum. Kaan beyin tedavisi çok güzel. Ben memnunum. İstersen bu sitede Kaan beyin hastalarının düşüncelerinin bulunduğu topikler var. Onları da oku. İzmir Balıkesir'e uzak değil. Yine de ,iyice araştır. Dr un içine sinmesi çok önemli. Bursada da deneyimli tüp bebek dr ları var.

Kaan bey bu işin piridir. özellikle bizim problemimizden olan kişilerde üstün başarı sağlamıştır. valla Ankara ya uzak olmasa deneyebilirdim. Bursa dada Acıbadem i galiba öneriyorlardı gidenler...

Kaan bey bu işin piridir. özellikle bizim problemimizden olan kişilerde üstün başarı sağlamıştır. valla Ankara ya uzak olmasa deneyebilirdim. Bursa dada Acıbadem i galiba öneriyorlardı gidenler...
Canım ben Kaan beyden önce Acıbadem de Şahin Beye gittim. Çok pozitif birisi diye duydum.İlk gittiğimde çok pozitifti. ikinci gittiğimde negatifti. iki de birde bu ilaçlardan bir kehanet bekleme diyip durması moralimi bozdu. en son biz çıkarken şimdi artık izin verirseniz ameliyatımı yapıcam demesi hoşuma gitmedi. bir daha da gitmek istemedim. o sırada kaan beyin ismini duydum. ondan memnunum.

bazılar gercekten cokk kırıcı oluo yanıı karıslarındkaını ne olarak görüolar anlamıorm

güüüünnnaaaaayyyyydddıııınnnnn eyvahlarım olsun 15 günde 2,5 kilo almışımmm

30 yaşına yeni girdim canegeasya yani doktorum hala şans var derse deneyecegiz hayırlısı olsun hakkımızda hepimizin
tabi ki var... henüz çok gençsin tatlım... bi de fsh ve amh değerlerini biliyomusun? ona göre yorum yapmak daha kolay...

yok canım bizim grupta olup da şahin beyde pozitif alan duymadım ben şahsen... acıbadem iyi bir hastane ama özellikle azospermliler için...

Kesinlikle çok kırıcı oluyorlar. karşılarındakiler kırılacakmış onların umurunda olmuyor.
bnm ılk gttıgım salak doktorumm hamıle bır kadın var ken benı odaya almıstı yahu ıcerı grdım masasının onundeyım oturuormm ınsan bı tebessum eder sankı yokmusum gbı ayrıca hamıle kadın var ılk bebegı engellı sancısı varmıss korkmus gelmıs bısey yok dıyo kadına kadın sorun varmı dıye tekrar sorunca nasıl bı sorun ıstıyosun dedı kadına affalladım duyunca o an sogudum zaten allttan bi baktı kadının açılması varmıs megerse bölede salaktı yanı 2 ayımı çaldı benden

anladım canım, dr. luk her şekilde çok hassas çok zorlu bir meslek. tüp bebek dr.luğu ise ayrı bir hassasiyet gerektiriyor. ya da işte infertilite uzmanlığı.
ilk hormon tahlili yaptırmışım geçen sene. iş yerime yakın bir devlet hastanesinde infertilite bölümüne. sonuç göstericem.dr. yanındaki hemşireyle tombul tombul memeler şarkısının tarihi kronolojisini tartışıyor falan. sonrada bana senin yumurtların çooook yaşlı diyor. ben bir daha gidermiyim o dr. a

oooo zumbaya devam o halde buna ise hayır

tombul tombul memeler miii gerizekalı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…