Yüksek FSH a inat, buradayım, savaşa başladım, takılın peşime!

Kızlar hepinize merhaba ve mutlu haftalar zaten yazmıştım sayfaya benim fsh 23.7......dierleri normal.Doktor 17 sinde yumurta varmı diye bakıcam dedi soluk bir sıfatla :) ben inanıyorum var olduğuna....6 yaşında oğlum var Allah bağışlarsa ben tattım Rabbim hepinizede yaşatsın ama inanın ilki gibi zor bir bekleyiş oluyor buda ve ben çok beklemenin pişmanlığını yaşıyorum ona bir kardeş ve bir bebek kokusunun daha özlemi var yaş 35.....size önerim bitkiselleri bırakamayın oğluma 1 yıl gebe kalamadım fsh 12 di ve ben herkese inat 1 ayda bitkiselle yani hayıt vs...ile hamile kaldım o yüzden kendime güvenim inancım vede umudum sonsuz.....bu ay deil bu ay korunucam hayıt bal,tarçın,çörek otu takviyesi yapıp hazırlanıyorum yeni yıla ve sizlerle paylaşıcam o mutluluğu.İnançla azimle ben bunu yendim bir kez ve ben yüksek fsh la 3 kez gebe kaldım inanın sorun deil annem hep der fıkır fıkır ol gez otur somurt metabolizma köreliyor hayıt içiyorum şu an ben 2015 te bu fsh la bu yaşta hamile kalıcam Allah ın izniyle ben kendden eminim buda bana yeter.
Canım aramıza hoşgeldin :) BAT ne seni de listeye ekleyelim :)

Kızlar hepinize merhaba ve mutlu haftalar zaten yazmıştım sayfaya benim fsh 23.7......dierleri normal.Doktor 17 sinde yumurta varmı diye bakıcam dedi soluk bir sıfatla :) ben inanıyorum var olduğuna....6 yaşında oğlum var Allah bağışlarsa ben tattım Rabbim hepinizede yaşatsın ama inanın ilki gibi zor bir bekleyiş oluyor buda ve ben çok beklemenin pişmanlığını yaşıyorum ona bir kardeş ve bir bebek kokusunun daha özlemi var yaş 35.....size önerim bitkiselleri bırakamayın oğluma 1 yıl gebe kalamadım fsh 12 di ve ben herkese inat 1 ayda bitkiselle yani hayıt vs...ile hamile kaldım o yüzden kendime güvenim inancım vede umudum sonsuz.....bu ay deil bu ay korunucam hayıt bal,tarçın,çörek otu takviyesi yapıp hazırlanıyorum yeni yıla ve sizlerle paylaşıcam o mutluluğu.İnançla azimle ben bunu yendim bir kez ve ben yüksek fsh la 3 kez gebe kaldım inanın sorun deil annem hep der fıkır fıkır ol gez otur somurt metabolizma köreliyor hayıt içiyorum şu an ben 2015 te bu fsh la bu yaşta hamile kalıcam Allah ın izniyle ben kendden eminim buda bana yeter.

böyle umut dolu insanlara bayılıyorum inşallah istediğin gibi olur canım

Canım aramıza hoşgeldin :) BAT ne seni de listeye ekleyelim :)

Ekleyin canım 29 bat hazırlık ayındayım ama olsun hepiniz benden önce kalın ona göre yakında ben haberi vericem fıkır fıkır olun annem œyle der uyuşturmayın yumoşları der hep :))) ben inanıyorum fsh yüksek diye hatta çebrem bana hürrem diyor hemen hamile kalıyorum diye kimsenin fsh ımdan haberi yok oysa bilseler beynimi yicekler ve ben hemen kapmicam bebişlerimi bu kadar insanı hayallerinden eden doktorlarda cabası

Kızlar yeni arkadaşlarla yeni listemiz :)

Tunaibrahim05 bat 10.12.2015
sm34 bat 15.12.2015
gibigibiyim bat 16.12.2015
gülbil bat 16.12.2015
sonbaharr01 bat 18.12.2015
sekerpancari bat 19.12.2015
monte cristo prensesi bat 20.12.2015
huzunlukalp 25.12.2015
amayaa bat 26.12.2015
bernuş bat 29.12.2015
asli5361 bat 29.12.2015
nisanok bat 29.12.2015
canegeasya bat 29.12.2015
zeynepzumra bat 04.01.2016
ebrukkkk bat 05.01.2016

haydi kızlaaarrrrr, yazın tarihleri,heyecanlı bekleyiş başlasın

Ekleyin canım 29 bat hazırlık ayındayım ama olsun hepiniz benden önce kalın ona göre yakında ben haberi vericem fıkır fıkır olun annem œyle der uyuşturmayın yumoşları der hep :))) ben inanıyorum fsh yüksek diye hatta çebrem bana hürrem diyor hemen hamile kalıyorum diye kimsenin fsh ımdan haberi yok oysa bilseler beynimi yicekler ve ben hemen kapmicam bebişlerimi bu kadar insanı hayallerinden eden doktorlarda cabası
Valla fıkır fıkır olmak biraz da insanın içinde olmalı... kendim ne kadar öyleyim bilmiyorum ama sizin deyiminizle böyle fıkır fıkır insanlarla, pozitif kişiliklerle bir arada bulunmaktan acayip mutlu oluyorum... tez zamanda fıkır fıkır bir bebiş gelsin size de:KK68::KK37:

Doktor verdi daha önce bebek kaybettim diye.

Evet felaket ya başım dönüyor ilacı aldıktan 1 saat sonra başladı hala devam ediyor :KK43:
bende kullandım gecen ay 15 gun boyunca sersem salak gbı bısey yaptı benı baş dönmesı ve uyku yapıo yanı ılacı ıcınce ıkı saat gecmeden oldugum yere yıgılıverıodumm dfakat son zamanlara dogru alıstı bünyem

aslında cylol kullanımında kanamanın fazla olması gerekmez mi? menapoza girmiş kadınlarda bile adet görmeyi sağlıyor.
beklenen yoğunlaştırmasıdır... rahim inceliği ve kalınlığıyla ilgilidir. tabii sökülmeyi sağlıyor.. valla bu kanama yiyip içtiklerimizden bile etkileniyor galiba.

beklenen yoğunlaştırmasıdır... rahim inceliği ve kalınlığıyla ilgilidir. tabii sökülmeyi sağlıyor.. valla bu kanama yiyip içtiklerimizden bile etkileniyor galiba.
cyloyu ilk kez bu ay kullandım. önceki aylarda da kanama azdı. ama bu ay çok daha az cylo kullanmış olmam a rağmen.

böyle umut dolu insanlara bayılıyorum inşallah istediğin gibi olur canım

Saol canım umut etmek başlamak kazanmanın % 60 dır ben inanıyorum Allah bana ömür verdiği sürece herşey olucak ben 35 yaşındayım bu inançla başarıcam sizler daha gençsiniz yok olmaz dedikçe olmayacaktır bu fsh beyindeki hipofizle alakalı ise beyne ilk uyarıyı siz vermeyin yani fsh la boğuşanlara diyorum ilk olumsuz uyarıyı verip kendi ipinizi çekmeyin beyne olumlu msjlar atarsanız olumlu sonuçlar alırsınız geçen oğl ateşlendi doktora gittim 41 yaşında kucağında bebekle yanımda oturan bir bayan benim kızım ablası gelinim var onunda bu kadar bi oğlu var Allah verdi bizde mutlu olduk dedi 4.bu dedi eşi falan nasıl pozitifler kadın benden daha diri neşe yerinde maaşallah...o bayandan sonra benimle fsh deil kimse baş edemez :) süperdi kadın ya komşum olaydın dedim içimden bizim binaya bakıyorum hepsinin içi geçmiş :)))

Merhaba Arkadaşlar,

Bende yüksek FSH düşük AMH mağduruyum.. Tam bir seneden beri bu illetle uğraşıyorum. Ama hala inancımı kaybetmedim. Savaşa devam ediyorum. Geçen yıl bu zamanlarda ilk öğrendiğimde FSH 78 LH 50 civarındaydı. En son Aralığın ilk haftasında FSH 18 LH 5,25.... Aralarda da çok baktırdım. Hemen hemen her ay.. Mayıs gibi 20 lere düşmüştü.. Temmuzda tüp bebek tedavisine başlayacağım zaman 25 di.. Doktorun verdiği ilaçları kullanmaya başlayınca otu çöpü bıraktım Ekim ayında FSH 40 la tüp bebek tedavisine alındım. 3 yumurta vardı 9 gün iğneleri kullandım ama yumurtalar büyümedi.. Doktorum verdiği ilaçları bıraktım tekrar kendimi ota çöpe adadım.. Ay sonu gibi tekrar regli olcam. Tekrar ölçtüreceğim.. 12 civarına fala düşerse tüp bebek tedavimi tekrar başlatacağım..
maşallah bayaaa güzel düşmüş ... bence 10un altına insin öyle tedaviye başlayın...

kızlar 1-2 saat önce yine hafif kanamam vardı hah dedim regl erken geldi ama geliyor dünkü kasık ağrılarından sonra, ama 2 saattir yine hiçbir şey yok...ne oldu bu ay anlayamıyorum...zedelenme falan mı oldu damarlarda ondan mı bu ince kanamalar anlamış değilim :KK43:

kızlar ne buldum, birebir ben de bunu yaşıyorum şu an, kimler ne yaşamış diye bakarken buldum:

""""""canım benim şu şekilde oldu. 14 eylül adet başlangıcımdı. 21 eylülde film çektirdim. filmden sonra hiç ara vermeden 2-3 gün çok azar azar kanamam oldu. sonra 10 gün geçti yani 01 ekimde damla damla kanamam oldu. ben rahim filmi dengemi bozdu diye düşündüm. meğerse adet olmuşum o günlerde ve o adetten sonra da hamile kalmışım. Ben normalde ayın 14'ünde adet olacağım diye beklediğimden adetim geçince 23'ünde test yaptım. İdrar testim silik çıktı. birkaç kez tekrarladım silik çıktı. sonrada kan testi yaptırdım. Gebe olduğumu öğrendim. Tabi ben adetimi geçti sandığımdan erken test yapmışım daha 23 günlükmüş 1 ekim sat olunca. yani araya ay bile girmeden gebe kaldım. :-) umarım yeterli bilgi vermişimdir."""

ya bu arkadaş gibi erken adet gördüm ya da ne var ben de bilmiyorum ama tarih aralıkları birebir bu arkadaşla yaşadıklarımın
tatlım bunlar gayet doğal... şaşması da doğal, kanama olması da doğal ama inşallah sonradan paylaştığın gibidir....hamiş olurmuşsun bide:KK68::KK68:

Kaan beye gidiyorum canım.
:KK9::KK9::KK9: bence türkiyede bizim grupta en iyi doktor kaan beydir. ben bursadayım gidip gelmem sorun bi de ev falan aptırdık krediler gırla... o yüzden şimdilik gidemiyorum, inşallah gerek de kalmıycakkk:KK36::KK36::KK36:

Progestan kullanan var mı daha önce. ..
Bu sabah başladım aşırı baş dönmesi var bende... :KK43:(
yapar yaparrrr...hemde nası döner:oops::oops::oops:

X