Yüksek FSH a inat, buradayım, savaşa başladım, takılın peşime!

Kzlar merhaba benim adet günüm 9 kasım çatlatma ignesi vuruldum . bugun 13.gün kanda çıkar mı
idrar testi yaptın mı canım? kanda çıkabilir ama yine de adet gününü bekleyin diyor uzmanlar kan testi için de..geç döllenme olduysa adeti geçebilir çıkması...inşallah hamişsindir tatlımmmmm

idrar testi yaptın mı canım? kanda çıkabilir ama yine de adet gününü bekleyin diyor uzmanlar kan testi için de..geç döllenme olduysa adeti geçebilir çıkması...inşallah hamişsindir tatlımmmmm

İdrar yapmadım evde testim var ama idrarda geç çıkıyor dedikleri için ypmayı düşünmedim . inşallh hamişimdir çoookk istyum bu ay çok ümitliyim o zmn bklesemmi bklemek çok zor

İdrar yapmadım evde testim var ama idrarda geç çıkıyor dedikleri için ypmayı düşünmedim . inşallh hamişimdir çoookk istyum bu ay çok ümitliyim o zmn bklesemmi bklemek çok zor
ayın 9una bir şey kalmamış tatlım, rahat ol lütfen, geç döllenme ve değer düşük çıkarsa bu sefer daha çok moral bozuluyor geçen ay ben de kesin hamileyim dedim tüm belirtiler vardı, hissediyorum bebiş var dedim, günler öncesinden idrar testleri yaptım defalarca, negatif, adete 3gün kala gittim kan testi yaptırdım, negatif, bu da tatmin etmedi, dedim kesin geç döllenme oldu, içim içimi yedi, fakat adet günümde adetim geldi (( hatta ona da inanmadım kalktım üstüne mi gördüm acaba diye düşünüp durdum

canımmm suan erkennnn zaten cıkmaz buyuk ıhtımal bekle derım

Hıımmm o zmn ben en iyisi beklyim zaten her ay kırmızıları görüyorum tam aynı gün geliyor bütün belirtileri yaşıyrum haklısın boş yere strese gerek yok adet günümü geçireyim bir gün sonra kan testi yaptırırım çok sagol cnm içimi rahatlattın ne kadar kalmış ki zaten yarın gezmeye giderim pazar günü temizlik yaparak geçirrim pazartesi işe giderim kendimi oyalarım salı da gelmezse inşallah test yapaırım

aynen canım , seni çok iyi anlıyorum sabret demek çok kolay ama sabretmek çok zor ama işte insan ümit edince ümidin kırılması çok kötü oluyor, inşallah bu ay ve önümüzdeki 9 ay görmezsin kırmızıları :) haber ver bize ama, çok merak ederim

İnş canım görmem kırmızıları tabi haber veririm 10 kasımda mutlaka yazarım :) güzel hberler veirrim :)

Bir an önce hamile kalsakta yediğimiz içtiğimiz şeyleri değiştirsek..
ben şimdiden değiştirdim bile... hamile kalmadan değiştir tatlım, illaki zorunlu olursam bırakırım dediğin şeyleri bırakabiliyorsun inan..benim sigara mesela, 20 yıldır içiyorum hatta içmiyor yiyordum resmen

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…