Yüksek FSH a inat, buradayım, savaşa başladım, takılın peşime!

inşallah boş yere bu kadar otu çöpü kullanmıyoruzdur. benim adet tarihim 30 kasım. erken gelmezse. kistim var. o yüzden belli olmuyor. normalde düzenliydi. geçen ay kist yüzünden 1 hafta erken geldi. bu hamilelik ihtimali yok. çünkü soğan kürüne başlayacağım. rahimi temizliyormuş. dr a gitmek istemiyorum. her gittiğimde moralimi daha çok bozuyorlar canım. ama yinede gitmem gerekiyor

inşallah boş yere bu kadar otu çöpü kullanmıyoruzdur. benim adet tarihim 30 kasım. erken gelmezse. kistim var. o yüzden belli olmuyor. normalde düzenliydi. geçen ay kist yüzünden 1 hafta erken geldi. bu hamilelik ihtimali yok. çünkü soğan kürüne başlayacağım. rahimi temizliyormuş. dr a gitmek istemiyorum. her gittiğimde moralimi daha çok bozuyorlar canım. ama yinede gitmem gerekiyor
git canım doktoruna onlar moral bozdukça biz yeni bir kürle toplarız moralimizi, merak etme sen:KK66:

haklısın canım. ben özellikle mi seçiyorum yoksa durumum o kadar vahim mi bilmiyorum. gittiğim dr lar sanki yarın menapoza girecekmişim gibi konuşuyorlar.

kesinlikle dr çok doğru söylemiş. ama yinede bazı kişilerin korundukları halde yine de oluyor. benim arkadaşım 7 yıl korundu. 38 yaşında 3. ye hamile kaldı. rabbim ol derse hiçbir şey engel olamaz. bizimde tabi ki elimizden geleni de yapmamız gerek. inşallah bizlere de nasip olur anne olmak.

kesinlikle dr çok doğru söylemiş. ama yinede bazı kişilerin korundukları halde yine de oluyor. benim arkadaşım 7 yıl korundu. 38 yaşında 3. ye hamile kaldı. rabbim ol derse hiçbir şey engel olamaz. bizimde tabi ki elimizden geleni de yapmamız gerek. inşallah bizlere de nasip olur anne olmak.
inşallah tatlım, olacak emin ol, biz elimizden geleni yapalım da gerisi Allahtan

ayın 9una bir şey kalmamış tatlım, rahat ol lütfen, geç döllenme ve değer düşük çıkarsa bu sefer daha çok moral bozuluyor geçen ay ben de kesin hamileyim dedim tüm belirtiler vardı, hissediyorum bebiş var dedim, günler öncesinden idrar testleri yaptım defalarca, negatif, adete 3gün kala gittim kan testi yaptırdım, negatif, bu da tatmin etmedi, dedim kesin geç döllenme oldu, içim içimi yedi, fakat adet günümde adetim geldi :KK43:(( hatta ona da inanmadım kalktım üstüne mi gördüm acaba diye düşünüp durdum :p
aynı bende kı durum gecen ay :KK70: ama üzülmüorum suan hatrlaynca gülüorm

geçen ay ben çok komiktim, hamileyim diye yeri göğü inlettim resmen, eşime hamileyim ben alışverişe çıkalım, kesin eminim var bebiş diye tutturdum, bütün belirtilere gebelik gözüyle baktım, kesin hamileyim diye gezdim dolaştım ortalıkta :p ama çok belirti vardı ben ne yapayım :KK43:

X