Yüksek FSH a inat, buradayım, savaşa başladım, takılın peşime!

Kızlar bide ben sigara içiyorum ya. Nasıl bırakıcam. Budurumu yaşayanınız varmı?
monte ve ben bıraktık bır bucuk ay olcak nerdeyse gunde bır paket ıcen ben bıraktmm bırden aynı anda monteylede berbaer bırakmıszz tamda o an tanıstık ztn bızz de herseyı aynı yasıyoruz bu arada monteyle kesınlıklee bırakk ama sıgarayıı

:). Nasıl bıraktın ya. Ben 10tane falan içiyorum ama bırakmak istiyorum olmuyo malesef

:). Nasıl bıraktın ya. Ben 10tane falan içiyorum ama bırakmak istiyorum olmuyo malesef
ne yaptım bılıomussun dedımkı suan hamıle olabılırm cocugum zarar görebılır vveyaa tamm hamıle kalacakken bu sorun olabılır dedım korkuttum kendımı neyı cok ıstıosan onu secersın ben bebegımı sectım sende öle yap ayrıca en son gunde bese düşürme calıstım saatlerını yazdm sıgara ıctıgımn sonra dedım ben bununla ugrasamamm dedım kaybettım paketı gözumn önunden küllükleride kaldrdm eşimede bıraktrdım hatta

Benim eşimde içiyo onun bırakacağını sanmıyorum. Ya hamile kalsam var ya agzıma sürmem. Ben bi kere gebelik geçirdim ilk öğrendiğim an hamile oldugumu bırakmıştım . Hatta ilk öğrendim dedim son sevinç sigarası içeyim sonra vazgeçtim :) 20gün içmedim sonra düşük oldu falan derken başladım. O durumda ağzıma sürmem ama şuan içmicem diyorum bir saat sonra içesim geliyo malesef

beyınde bıtıo cnm hersey bnm kocam da sıgarayı ben ılk bıraktgm zaman sıgara paketıyl gelıodu eve ayrıca etrfamdada arkadaslarmda sıgara ıcen var oturmaya gıdıormcay kahve ıcıorıuz mesela yakıolar bı sıgara görürormm ama irade bırazda ıstemıormm kokusuna bıle tahammulum yok suan bak bırakabılıomussunda normalde bırakk yarın mesela bırakk

Kafamdaki düşünceye göre hergün bırakıyorum . Ya birgün içmesem içmem. Mesela bugün başladıysam içmeye ogün içerim. Ama içmiyim ogün bırakırım da. O ilk sigarayı içmemek mesele ama çözüm getircem mecbur yani. Zaten hiç severek içmiyorum valla ya öyle tek kalınca canım sıkılıyo içiyorum . Bide pek arkadasım yok burda hep evde tek başına olunca iater istemez aklıma geliyo. Biyere gidincede mesela dışarda pek içmem ben aklıma hiç gelmiyo ozaman . Tuhaf bi durumdayım :)

paketı at çöpe yaada yok et kocana ver sıgarasız kal almada valla varya hıc param bıtmıo sımdıı meger ne cok para verıomusum sıgara ya

paketı at çöpe yaada yok et kocana ver sıgarasız kal almada valla varya hıc param bıtmıo sımdıı meger ne cok para verıomusum sıgara ya
Ayneniçimden diyorum valla o parayı koy kenara . Çöpe atıyosun. Bunları düşünüpte hala içiyo olmak daha kötü heralde

Kız bidebizim evi görsen tekel gibi hangi birini yok edeyim. Eşim tek almaz karton alır öyle yani :)

Kız bidebizim evi görsen tekel gibi hangi birini yok edeyim. Eşim tek almaz karton alır öyle yani :)
bnm suan gözmn önunde olsaa yakmamm yanı öle öle körelttım cunku esım yanmda içti hatta eve gelene mısafrmde ıctı bn yıne ıcmedımm sende dene

bnm suan gözmn önunde olsaa yakmamm yanı öle öle körelttım cunku esım yanmda içti hatta eve gelene mısafrmde ıctı bn yıne ıcmedımm sende dene
Diyorum ya dışarda yanımda içerler aman içeyim demem . Benim sigara içmem yanlızlıktan heralde. Tek olunca içiyorum . Ama bırakıcam yani

Diyorum ya dışarda yanımda içerler aman içeyim demem . Benim sigara içmem yanlızlıktan heralde. Tek olunca içiyorum . Ama bırakıcam yani
bırakk hemen yarın erteleynce olmuo valla bana ıkı ay önce deseler sıgarayı bırakcan asla derım bırakanlar nasıl bırakıo bana etrafmda bırak dıyenlerle bıle kavga edıodum o dereece bagımlıydım sen rahat bırakırssnn bence kafada bitir

Evet ama son sigara içeyim bari

Arkadaşlar merhaba, ben de biraz dertliyim. 22 yaşında ve bekarım. Geçen ay adetin 2.gününde(2.gün gel demişti doktor) tahlil yaptırdığımda FSH 19.36 gelmişti, doktor moral bozmamam adına tekrar bakalım bi dedi, bugün kan verdim (adetimin 3.günü), fsh 14.12 gelmiş, düşmesine sevindim ancak bu kez estradiol 552, prolaktin de 30 yazıyor sonuçta(internetmı. yüklemişer sonuçları bugün hemen). Geçen ay bu değerler daha normalmiş.. Ne demek oluyor? benim gibi olan var mı? :/

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…