Yüksek FSH a inat, buradayım, savaşa başladım, takılın peşime!

Eşim hala işte 11 den sonra gelir normalde geç kalmazdı. Bak kızmıyorum bugün bebiş günü diye dedim. Offf sabah 5 te kalkcam ama dedi!
Sizcede isteksiz dimi.. isteksiz olsa da ben istiyorum bebek saygı duyup bişiler yapması lazım. Tartışma sebebi offff

aayy aynısını gecen ay ben yasadm ilşki stresınden agzımda yara cıktı o derece allahdan dünn ilşki oldu bugun eve gelmedı adam bnmkıde sabahın besınde kalkıo gecen ay ilşkide sıkıntı yaşadık açık açık istemedıgını söledı yanı

Erkekler öyle ayarlamaya pek gelemiyo malesef. Kendileri ne zaman isterse o zaman yapıyor

Yani istememek değil bence muhakkak istiyodurlar ama işte. Erkeklerde böyle

Rabbim insaAllah sizlere de nasip eder en kısa zamanda , bn kendimi o zamanlar ölümü bekleyen kanser hastaları gibi hissediyordum çünkü her tüp bebek tedavisinde kalite duruyor , bi tane çıkıyor, tedaviler yarım kalıyordu o kadar ilaç kullanmama rağmen, çok şükür geçti o günler, şimdi hamileliğin tadını çıkarmaya çalışıyorum, Ama şunu unutma canım Allah o kadar büyük ki, biz sadece fazla sabırlı davranmiyoruz

aynenn öyle cnm valla senın uyguladgn bısey varmıydı ?

Tek başına yapılan bir şey olsa sana söylemem dicem gelsin. . Boşuna mı ilaç kullanıyorum ben o zaman ya
aynı psıkolojıye gecen ay ben grmıstımm kavga etmıstım o kadr ılac ıcıorm doktora gıdıorm vs fln demıstım ama erkekler bu konuda cok düşüncesizler

Düşüncesiz sadece kendini düşünüyor. Çocuk olunca sevinir ama offff çok sinirliyimmmmmmm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…