Yüksek FSH a inat, buradayım, savaşa başladım, takılın peşime!

Doktor bana semiz otu kabak çekirdeği ve beyaz leblebi nohut yani ye dedi kuruyemis olarak... calismadan once sert turk kahvesi dedi eşim icin de. Ben de bunu paylaşayım :)
kabak çekirdeği çinko kaynağı ben de yediriyorum ve yiyorum, ilişkiden önce sert nescafe içirin yazmışlar çok yerde,nescafe içirdim bu ay

kız bernuşşşş, çok kızıyorum sana...her şeyi pek biliyorsun da 2 aydır dilimde tüy bitti bi folik asite başlayamadın yaaaa, kızım bu çok önemli, yeğenimi tehlikeye atıyorsun haberin olsun!!!!!!

kız bernuşşşş, çok kızıyorum sana...her şeyi pek biliyorsun da 2 aydır dilimde tüy bitti bi folik asite başlayamadın yaaaa, kızım bu çok önemli, yeğenimi tehlikeye atıyorsun haberin olsun!!!!!!
aaayyy ne zaman alıyım su folık asıtı kızz tamam yarın alıormm folboılmıydı neydı hemen yarın alıcam

aayy kızlarr ya eşim gelmıcekmss aksamm yakıyı nasıl yapstrcam ben taktık verın hata yapmıyım

kızlar kocısım aradı aksama bızım iş varmı dedı yok dedım tamam o zaman ben bugun gelmeymm yarına işlermi halletmiş olayım dedı tamam dedım para karsılıgında kabul ettım yakıyı nasl yapıstrcamm tühh dedim aşagdan komsumu cagarddmm hemen alt katmda cocugu olmuyor o kızcagznda suriyeli ama iyiler yanı getrdm kızı eve yapıstrdı tamda cataldan baslayarak yapıstrdı he

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…