Yüksek FSH a inat, buradayım, savaşa başladım, takılın peşime!

kuzuuum anca beraber kanca beraber zaten, denemezsen hatrım kalır :) duyduğum her yöntemi gelip paylaşıyorum sizinle, birimize fayda etse kardır :KK66:
aslında bende dun bı yöntem duydum amaa kararsızım bana dedılerı ebegümeci otunu al temızle yıkaa suda kaynat kovaya doldur ustune otur ustunede battanıyeyi kapat terle aksamda yat dedıler snra ögrendmki iltihap içinmiş ondan yapmadm cok şükür hiçbirimzde yok ondan yazmadm

aslında bende dun bı yöntem duydum amaa kararsızım bana dedılerı ebegümeci otunu al temızle yıkaa suda kaynat kovaya doldur ustune otur ustunede battanıyeyi kapat terle aksamda yat dedıler snra ögrendmki iltihap içinmiş ondan yapmadm cok şükür hiçbirimzde yok ondan yazmadm
onu 1 litre süte 1 bağ maydanoz ya da 1 litre suya 1 kilo sarımsakla da yapıyorlar oturma banyosu, ben yapmadım hiç tüpleri açıyormuş,amaaan onunla mı uğraşacam dedim....nasılsa açık bi tüp var, olursa onunla olur, bence 2.de açılmıştır kesin bastı 2 kere ilacı, ben tüplere de takılmıyorum nedense...nasıl bi tipsem,hormona takılmam,tüpe takılmam,ammmannnn ne olacaksa olsun be yav

yok cnm yok telaş yok bnmkı 23,17 tek sıkıntı yükslmmesi dikkat etcen icir kuru üzüm yemıceksn meme ucu uyarılmayacak yanı kocişin az dikkat etsın :KK70: anladınmı
İncir kürü yapmayayım mi yani :) kuru üzüm sevmiyorum zaten. Himmm tmm :))

onu 1 litre süte 1 bağ maydanoz ya da 1 litre suya 1 kilo sarımsakla da yapıyorlar oturma banyosu, ben yapmadım hiç tüpleri açıyormuş,amaaan onunla mı uğraşacam dedim....nasılsa açık bi tüp var, olursa onunla olur, bence 2.de açılmıştır kesin bastı 2 kere ilacı, ben tüplere de takılmıyorum nedense...nasıl bi tipsem,hormona takılmam,tüpe takılmam,ammmannnn ne olacaksa olsun be yav
kızz aynı seylerı yasadık valla dol tarafta ilaç yarıya kadar gtmıss dhada gtmemıss ikinci kezz ilaç verıldi bende acıldıgını düşünüorm işlemı yaapan kızz en son bana sordugumda biz sol tüpünde acık oldugunu düşünüoruzz kasılmadan heralde öle oldu dedı doktormda dedı tek tüpde yeter zaten dıye

Benim 1 kere hamilelik oldu tüpler açık demek ki.. ama sonradan kapanabilir mi ki :KK43:( polikistik over etkiliyor beni ve kilo bence :KK43:

Bunu söylemen çok iyi oldu teşekkürler☺. Bal hiç sevmiyorum ama mecbur yaparım.
ne demek cnm sorabılırsn herseyı masum degıl hıcbısey o yuzden yedgne ıctıgıne dıkkat et sabahları ac karnına ben bır yemk kasıgı bala bır cay kasıgı tarcın ve çöğrek otu atıorm macuun yapıpp yıyorm faydalı yanı

ne demek cnm sorabılırsn herseyı masum degıl hıcbısey o yuzden yedgne ıctıgıne dıkkat et sabahları ac karnına ben bır yemk kasıgı bala bır cay kasıgı tarcın ve çöğrek otu atıorm macuun yapıpp yıyorm faydalı yanı
Tamam adetim bugün bitti. Bunu yarından itibaren yapayım.
Eşime ne yedirmeliyim :) keçi boynuzu pekmezi vs.

Tamam adetim bugün bitti. Bunu yarından itibaren yapayım.
Eşime ne yedirmeliyim :) keçi boynuzu pekmezi vs.
keçiboynuzunu kaynatıp suyunu içirebilirsin,arı sütü bal polen yiyebilir, keçiboynuzu pekmezi zaten yesin..muz,mandalina gibi meyveler... ve onların da folik asite ihtiyacı varmış,bol bol bulgur ve roka

keçiboynuzunu kaynatıp suyunu içirebilirsin,arı sütü bal polen yiyebilir, keçiboynuzu pekmezi zaten yesin..muz,mandalina gibi meyveler... ve onların da folik asite ihtiyacı varmış,bol bol bulgur ve roka
Doktor bana semiz otu kabak çekirdeği ve beyaz leblebi nohut yani ye dedi kuruyemis olarak... calismadan once sert turk kahvesi dedi eşim icin de. Ben de bunu paylaşayım :)

X