Yüksek FSH a inat, buradayım, savaşa başladım, takılın peşime!

sm34 bat 15.12.2015
gibigibiyim bat 16.12.2015
gülbil bat 16.12.2015
sonbaharr01 bat 18.12.2015
monte cristo prensesi bat 20.12.2015
bernuş bat 29.12.2015
asli5361 bat 29.12.2015
zeynepzumra bat 04.01.2016
ebrukkkk bat 05.01.2016

haydi kızlaaarrrrr, yazın tarihleri,heyecanlı bekleyiş başlasın

evet bende dengemın bozuldugunu fark ettım akıntım yok gbı bısey nerdeyse gecen ay ne kadr yogundumm yanı sen adetın kacıncı gunu cekılmıstınkı bn 9.günü cekıldım

kimse bana cevab yazmamış
brnh canım sana sorayım
ben prolaktin yüksekliği için dostinex kullanmaya başladım bu hafta..hatırlarsın belki :)
doktor korunun demişti 1 ay sonra gel demişti
bu hapla hamile kalanları okudum bizde korunmadık bi zararı olurmu acaba
yumurtlama dönemindeyim birde o yüzden değerlendirmek istedim
ne yapayım sence

bence korunmanı gerektrcek bısey yok prolaktın zatten hamılelıgı engellıo ılac onun düşmesini saglayacak döllenme olursada gebelık olusur korunman ıcın baska bır sebep yoksa korunma derm ben

bence korunmanı gerektrcek bısey yok prolaktın zatten hamılelıgı engellıo ılac onun düşmesini saglayacak döllenme olursada gebelık olusur korunman ıcın baska bır sebep yoksa korunma derm ben
tamam canım çok sağol
sende hsg çektirmişsin sanırm geçmiş olsun güzel haberlerini bekliyoruz artık

evet bende dengemın bozuldugunu fark ettım akıntım yok gbı bısey nerdeyse gecen ay ne kadr yogundumm yanı sen adetın kacıncı gunu cekılmıstınkı bn 9.günü cekıldım
adetin 8.günü canım benim de... ama sonra 1 haftaya yakın değerlendiremedim ben kanamadan ve acıdan dolayı

selam kızlar ben burayı yeni fark ettim....
tatammmm bende de yüksek fsh düşük amh var. 4 kez tüp bebek denedim. sonuncusu kimyasal gerisi negatif.... kendimi 10 bin bakımına almaya karar verdim.... doktorumun verdiği biosteron ve miyositol positive'e ek olarak hayıt kapsülü, çuha çiçeği yağı kapsülü, omega3+q10 bir arada bi kapsül buldum GeNeCden... ayrıca eğriçayır diye bi site var ödüllüymüş ürünleri, oradan da arısütü aldım. öğlenleri de fındık,ceviz,badem ve incir yiyorum. ayrıca akşamları da testeredişliaslanpençesi çayı yapıyorum. çalıştığım için elimden gelen budur şimdilik. on gündür başladım bunlara... regl ile bende bakıcam şu fsh a bakalım nolcak sonuç....

bu arada fsh en yüksek 28 çıktı amh de bir yıl kadar önce 0,79 du....

ck guzel kürler uyguluyosun cnm suan takma kafana devam et

hoşgeldin tatlııım, biz hiç takılmıyoruz o değerlere, gelip geçci onlar, takıl bize unut tüm dertleri

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…