Yüksek FSH a inat, buradayım, savaşa başladım, takılın peşime!

gulbıllcım test yapma derım bkle gergınlık mergınlık olur olmaz takma bunları artık belırtı aramıcam ben kendı adıma konusuorm gecen ay yasadgm hayal kırıklıgı cok büyük bunalımın eşiğindeydımm 1 günlük daha aslaa belırtı aramıcam
haklısın canım. beklemek en doğrusu.

aynenn cnmm bekle kesınlıklee ben de beklıcemm naslsa adetımde gecen ay gecıkmelı olmustu bu ay gecıkırsede derım gecen ayda öleydı dıye gecıstrcem yanı kendımı
kendimden yana bir tarafım gebelik yok diyor bir tarafımda da merak işte... beklemek gerekiyor canım.

kendimden yana bir tarafım gebelik yok diyor bir tarafımda da merak işte... beklemek gerekiyor canım.
valla o kadar büyük bir boy ölçüsü alımkı anlatamamm sana asıl sorun gebelıgın olusmaması degıldı aslında vajınal ultrasoon sonrası adet tarhımın gecıkmesını beklemeden doktorumun kan ıstemesı ve bnı tam 3 saat merakde o heyecanla bekletmesydı mger ne kadr ümitlenmıssm o yuzden sana tavsıyem bosver cnm napalım

bu ayın hamişleri kim yada kimler olacak? hadi tahimn yapalım.
kızlar yaaaa kimse darılıp gücenmesin ama ben kendim de dahil olmak üzere bu ay topikten 1 kişi hariç hamişlik beklemiyorum yani içime doğmuyor nedense...o kişi de gulbil bence, benim içime sadece gülbil hamiş olacak gibi doğuyor, ben de yumurtlama ve çatlama gününü kaçırdım gibi geliyor, çok kuruyum, geçen ay yakalamıştım şeffaf akıntıyı :KK43:

ama isteğim hepimiz bu ay hamiş kalırız inşallah

h
valla o kadar büyük bir boy ölçüsü alımkı anlatamamm sana asıl sorun gebelıgın olusmaması degıldı aslında vajınal ultrasoon sonrası adet tarhımın gecıkmesını beklemeden doktorumun kan ıstemesı ve bnı tam 3 saat merakde o heyecanla bekletmesydı mger ne kadr ümitlenmıssm o yuzden sana tavsıyem bosver cnm napalım
hakılsın canım. o üç saatlik heyecanlı bekleyiş hiç kolay değil. senin dr unun yaptığı da ayrı bir manyaklıktı. neyse tatlım vardır vakti saati diyelim...

h

hakılsın canım. o üç saatlik heyecanlı bekleyiş hiç kolay değil. senin dr unun yaptığı da ayrı bir manyaklıktı. neyse tatlım vardır vakti saati diyelim...
eee benim yaşadığımı unuttunuz sanırım üstüste 3 idarar testi ve hepsi pozitifti :KK43:(((((

canlarım yaaaa,benden yana beklenti yüksek gibi ama kızlar bende tık yok bu ay demedi demeyin, kaçırdım ben bence ovulasyonu :KK43:

eee benim yaşadığımı unuttunuz sanırım üstüste 3 idarar testi ve hepsi pozitifti :KK43:(((((
Canım sen de çok haklısın ama insan bi sabırsız davranıyo bu konuda yaa ben de yapmıycam yapmıycam diyip hep sonra bi sabah uyanıyorum böyle sanki bi güç beni arkamdan itiyo gibi gidip odadan testi alıp kendimi idrar kabına ihtiyaç yaparken buluveriyorum :oops::oops: elimde değil keşke olsa :oops::oops:

kızlar yaaaa kimse darılıp gücenmesin ama ben kendim de dahil olmak üzere bu ay topikten 1 kişi hariç hamişlik beklemiyorum yani içime doğmuyor nedense...o kişi de gulbil bence, benim içime sadece gülbil hamiş olacak gibi doğuyor, ben de yumurtlama ve çatlama gününü kaçırdım gibi geliyor, çok kuruyum, geçen ay yakalamıştım şeffaf akıntıyı :KK43:

canım benim keşke hamiş olsam ama hiç belirtinin b si yok bende. kasık ağrım oldu o da kullandığım ilacın yan etkisiymiş :KK61:üstelik adet öncesi gerginliğimde başladı. inanılmaz gerginim. adetim yaklaştığından herhalde. onun haricinde hiçbir belirti yok. bari bu ay tüp bebek tedavisine başlayabilsem. ona da razıyım.

cnm kuruluk bended eoldu hsgdenn sanırı m bıseyler oldu

canım benim keşke hamiş olsam ama hiç belirtinin b si yok bende. kasık ağrım oldu o da kullandığım ilacın yan etkisiymiş :KK61:üstelik adet öncesi gerginliğimde başladı. inanılmaz gerginim. adetim yaklaştığından herhalde. onun haricinde hiçbir belirti yok. bari bu ay tüp bebek tedavisine başlayabilsem. ona da razıyım.
Öyle düşünme canım hayırlısı olsun inşallah hiç gerek kalmaz hamilesindir de :)

cnm kuruluk bended eoldu hsgdenn sanırı m bıseyler oldu
benim kanamamda 3 gün sürmüştü, şükür seninki erken bitti ve ben anlatmıştım ya baya pıhtılı kanama oldu :KK43: o dönem uzun şeffaf akıntı da oldu, acaba o arada kaçtı mı benim ovulasyon :KK43: bozdu bu hsg dengeleri bu ay :KK43:

X