Yüksek FSH a inat, buradayım, savaşa başladım, takılın peşime!

hımmm ovulasyon ne zaman dı gectımı hesapladınmı kacıncı gun bi durum degerlendrmesı yapalım
tatlım tarihe göre ovulasyon 6 kasım olmalıydı ama hiç akıntı vs yoktu ben 7 ve 8 kasımda ilişkiye girdim, 6 kasımsa şayet 24 saat süre gözönüne alındığında yakalamış olabilirim ama öncesinde çatladıysa, kaçtı bu ay :KK43:

tatlım tarihe göre ovulasyon 6 kasım olmalıydı ama hiç akıntı vs yoktu ben 7 ve 8 kasımda ilişkiye girdim, 6 kasımsa şayet 24 saat süre gözönüne alındığında yakalamış olabilirim ama öncesinde çatladıysa, kaçtı bu ay :KK43:
öncesnde catlammaıstr sanmıyorm akınntı bak bendede yok hsg den önce ne bıcım dı sımdı kuru gbı bıseyım yanı bence yakalamıssın ilşkiyi bir gün snra olsada olur hatta bı yerde 48 saat bıle okumustm ılıskı ıcıınn senn 20.güne kadar devam et

öncesnde catlammaıstr sanmıyorm akınntı bak bendede yok hsg den önce ne bıcım dı sımdı kuru gbı bıseyım yanı bence yakalamıssın ilşkiyi bir gün snra olsada olur hatta bı yerde 48 saat bıle okumustm ılıskı ıcıınn senn 20.güne kadar devam et
edecem canım hatta kısmet olursa bu ay bata kadar gün aşırı devam edeyim diyorum

:d :KK70: aksamada yakı yapıstıracagım beslenmeme de dıkkat edıorm kocaişimede kür uyguluyorm kecıboynuzu on gundur sabah aksam içio yanına çakşır kökü suyu ve arı sütlü karısım bende aynı benzer kürler uyguladm hsg cekıldı ilşkiler ayarlanddı bakalım ne olck
tam anlamıyla hazırlanılmış hayırlısıyla gelsin bebişiniz inşallah :)
biz hiç bişey yapmıyoruz valla .. yakıyı bende yapayım diyodum unutmuştum bak iyi hatırlattın :)) bugün yapayım bende hayırlısı artık :KK51:

hımmm ovulasyon ne zaman dı gectımı hesapladınmı kacıncı gun bi durum degerlendrmesı yapalım

hoşgeldin tatlııım, biz hiç takılmıyoruz o değerlere, gelip geçci onlar, takıl bize unut tüm dertleri :KK66:
sağolun şekerlerr.... bende sonuç alacağıma inanıyorum.... hele son kimyasalımdan sonra, kimyasal mimyasal bi gebelik oluştu mu oluştu...sonra vücut onu attı diyorummm... bu arada no_name_ no_name_ ilk sayfayı okuyunca dedim ki aha benden bi tane daha varmış :KK48::KK48::KK48:

tam anlamıyla hazırlanılmış hayırlısıyla gelsin bebişiniz inşallah :)
biz hiç bişey yapmıyoruz valla .. yakıyı bende yapayım diyodum unutmuştum bak iyi hatırlattın :)) bugün yapayım bende hayırlısı artık :KK51:
aynennnn ben bu ay yakı hatrlatmaca basıyım :KK70: aksama unutmazsam kendımede hatrlatıcam esıme yapıstttrcam

kimse bana cevab yazmamış :110:
brnh brnh canım sana sorayım
ben prolaktin yüksekliği için dostinex kullanmaya başladım bu hafta..hatırlarsın belki :)
doktor korunun demişti 1 ay sonra gel demişti
bu hapla hamile kalanları okudum bizde korunmadık bi zararı olurmu acaba
yumurtlama dönemindeyim birde o yüzden değerlendirmek istedim
ne yapayım sence
Prolaktinin kaçtı cnm senin? Benim de yüksek çıktı ama ilaç vermedi çünkü

sağolun şekerlerr.... bende sonuç alacağıma inanıyorum.... hele son kimyasalımdan sonra, kimyasal mimyasal bi gebelik oluştu mu oluştu...sonra vücut onu attı diyorummm... bu arada no_name_ no_name_ ilk sayfayı okuyunca dedim ki aha benden bi tane daha varmış :KK48::KK48::KK48:
olmaz mı bu topik sen ve benden doluuuu, hepimiz deliyiz :)

Kızlar yakı dediğiniz şey ne allah aşkına :KK48: . Sürekli duyuyorum sizden .
ilaçlaı bır bant canm agrıyan yere yapıştırılıo bız yumurtalar ıcın kullanıyoruz sıcaklıkmı yapıo napıosa yanı tam anlamıs degılm aslında bende sımdı sana anlatrken farke ettım ben de bılmıomusum ama denıcemm aksam

ilaçlaı bır bant canm agrıyan yere yapıştırılıo bız yumurtalar ıcın kullanıyoruz sıcaklıkmı yapıo napıosa yanı tam anlamıs degılm aslında bende sımdı sana anlatrken farke ettım ben de bılmıomusum ama denıcemm aksam
sen de var ya monte yapıyo ya,sırf geri kalmamak için yapıştırıyorsun o yakıyı haaaa :pPPPPP

He anladım şu ağrılar için bu konuyla hiç alakası olmaayan . Yapıştırıyo ağrıyan yere. Onundamı faydası varmış :KK70: inşallah faydasını görürsüünüz

X