Yüksek FSH a inat, buradayım, savaşa başladım, takılın peşime!

ama bi de bebek düşüyorsun, döllenme olduysa soğan kürü zarar verebilir canım rahmi temizleyip adet söktürdüğü için

bazen dıyorum berna bırak sunları hıcbısey içmeee
benim inancım çok yüksek bitkiseller için canım, o kadar çok okudum ki, içip şifasını bulan, nedense birdahaki testlere ve kontrollere kadar devam edeyim istiyorum

et et sen devam et bakalım nolck bende pazartesıye kadar sogana devam edıcem bırakcam sonrasında zaten o gun doktora gtcem
tamam canım inşallah şifa olsun... ayy pek heyecanlı bu ayki bekleyiş bakalım sonuçlar ne olacak :))))

aynenn canım bende merak edıorum nolcagını
bir kere bu hormon değerleri düşmüş olacaktır illaki, o kadar okuduk, yazdık çizdik herkes şifasını bulmuş şu hayıttan, aslanpençesinden, bakalım yumi var mı, kaç tane var, durumu ne

bir kere bu hormon değerleri düşmüş olacaktır illaki, o kadar okuduk, yazdık çizdik herkes şifasını bulmuş şu hayıttan, aslanpençesinden, bakalım yumi var mı, kaç tane var, durumu ne
ben hiç onları sormuyorum doktorumda söylemıo bugun ultrasondan zoom yaparak baktıgı yumurtayı gordum sadece bır tane mınnak bıseyy

ben hiç onları sormuyorum doktorumda söylemıo bugun ultrasondan zoom yaparak baktıgı yumurtayı gordum sadece bır tane mınnak bıseyy
oy oy büyüsün çatlasın döllensin de minnak bebiş getirsin inşallahhh :))))

kaliteli olsunda dölllensın bır yumurta neden döllenmez acaba o kadar sey yapıyoruz yanı anlayamadım pek
eşin göründü mü canım doktora? kontrollerini yaptırdı mı? biz de erkekler pek sevmez bu işleri... benimki gitmedi uzun zamandır ben de keçiboynuzu içiriyorum bir şey varsa şifa olsun diye :p

eşin göründü mü canım doktora? kontrollerini yaptırdı mı? biz de erkekler pek sevmez bu işleri... benimki gitmedi uzun zamandır ben de keçiboynuzu içiriyorum bir şey varsa şifa olsun diye :p
bnmkı spermıogram testı yaptrdı sınırda onunda sperm sayısı normal dedı gecen hafta gttgmde doktorum esımınde urolojıye gorunmesını soyledı megerse gtmesı lazmmıs onceden dememıstı bana oda cok yogun gıdemedı gıtcek ıns haftaya artık

bnmkı spermıogram testı yaptrdı sınırda onunda sperm sayısı normal dedı gecen hafta gttgmde doktorum esımınde urolojıye gorunmesını soyledı megerse gtmesı lazmmıs onceden dememıstı bana oda cok yogun gıdemedı gıtcek ıns haftaya artık
evet erkekte de bazen müdahale edilmesi gereken noktalar olabiliyor, inşallah olumsuz bir şey çıkmaz da en kısa zamanda hamiş kalırsıınnn :)

Tamam bebek sahibi olmakla var ve belki en önemli sorun ama 32 yaş cok erken değilmi ya benim Annem elliki hatalarımmı eliki den sonra annanem ellibesden sonra girdi.ben en cok buna ÜZÜLÜYORUM.bide menepozla ilgili yazılanları bakınca meme küçülüyor vajina küçülüyor ses klaınlasıyo bu neya erkek mi oluyoruz.yokmu buny arastırdım tedavi edilen dr.İki yıl önce tavan olannhormınlarım iki yıldızı yok oldu.yada doğumda bişetmi yaptılar takmıyor amh fsh menepoz.tedavisi ilaç.offffff ya sizinde moralini bozdum.ama brn kendimi hala seksi hala kadın hissediyorum yani

Cok sinirliyim.su ostrojen denilen hormonun bu kadar işe yaradığını bilmiyordum.yumurtalık rezervi ee buda değişen diyen var.yok adetlşyken bakılmalı yok farketmez diyen var.drlar da cok bilmiyo hu konuları bence. Fsh bak yüksek tamam menepoz by kadar kolaymı ya

Tamam bebek sahibi olmakla var ve belki en önemli sorun ama 32 yaş cok erken değilmi ya benim Annem elliki hatalarımmı eliki den sonra annanem ellibesden sonra girdi.ben en cok buna ÜZÜLÜYORUM.bide menepozla ilgili yazılanları bakınca meme küçülüyor vajina küçülüyor ses klaınlasıyo bu neya erkek mi oluyoruz.yokmu buny arastırdım tedavi edilen dr.İki yıl önce tavan olannhormınlarım iki yıldızı yok oldu.yada doğumda bişetmi yaptılar takmıyor amh fsh menepoz.tedavisi ilaç.offffff ya sizinde moralini bozdum.ama brn kendimi hala seksi hala kadın hissediyorum yani
canım erken menapoz maalesef bu sekılde bırsey ve emın ol ben daha 30 uma bıle yaklasmadım 22 yasındayım hesabını sen yap

X