Yüksek FSH a inat, buradayım, savaşa başladım, takılın peşime!

aynenn ben mecburen bıraktım hayıtı sogan kürü yapınca baska bısey ıcılmemesı gerekıyomus yumurtaların buyumesı cok önmlı ama en az 18mm fln olması lzm bnmkı kac sormadım ztn hıc sormuorm
hadi bakalım inşallah bu ay tutar canım

benımkısı boyna gülüyo yanı iyi konusuo devamlı keske sende bu doktora gelsen yöntem arıyo devamlı bu doktor ben sadece klomen kullandm gecen ay bu ayda kullandm bakalım baska bısey yapcakmı onu merak edıorum
ahhh keşkeee, ne gülüşürdük biz onunla :p bulacağım artık ben de şöyle açıklayıcı, güleryüzlü olumlu bir doktor... gerçi bu ay hamileysem uğraşmam artık bi daha o hormon testi saçmalıklarıyla :p

ahhh keşkeee, ne gülüşürdük biz onunla :p bulacağım artık ben de şöyle açıklayıcı, güleryüzlü olumlu bir doktor... gerçi bu ay hamileysem uğraşmam artık bi daha o hormon testi saçmalıklarıyla :p
aayynenn kız sendekı bu moral bende olsa ben bu ayy allahın izniyle dogururum valla nasıl becerıosun anlamıorm

aayynenn kız sendekı bu moral bende olsa ben bu ayy allahın izniyle dogururum valla nasıl becerıosun anlamıorm
çok kolay tatlım takmıyorum kafama ve bebişinmi kucaklamayı hayal ediyorum sürekli.. ne bilecek o doktorlar!!! Allahın dediği olur, ben hiç takmıyorum kafama, bana sadece erken menopoz dediği ilk gün beynimden vurulmuşa döndüm ve ofiste gizli gizli lavaboda ağladım ama daha akşamına hadi canım kim oluyor da öyle konuşuyor o doktor demeye başlamıştım, ilk kürüme o akşam başladım... belkide okuduklarımın çok faydası var beni çok rahatlattı benzeri örneklerin başarıya ulaşması...

ayrıca bebişimiz olmayabilir de, takdir-i ilahi, dünyanın sonu değil ya :KK66:

bugün yine 10 km tempolu yürüyüşümü yaptım, tüm kürler yenildi, içildi, yulaflı omletimi yedim, sütümü içtim, folik asidimi içtiiim, ofisime geldim... az sonra karanfilli yeşilçay içeceğim adaçayına ara verdim bu ara, yumurta çatladı, ilişki oldu ya, döllenme olduysa zarraı olur korkusuna adaçayını bir dahaki adete kadar içmeyeceğim

bugün yine 10 km tempolu yürüyüşümü yaptım, tüm kürler yenildi, içildi, yulaflı omletimi yedim, sütümü içtim, folik asidimi içtiiim, ofisime geldim... az sonra karanfilli yeşilçay içeceğim adaçayına ara verdim bu ara, yumurta çatladı, ilişki oldu ya, döllenme olduysa zarraı olur korkusuna adaçayını bir dahaki adete kadar içmeyeceğim
ooohh maasallah yarasın sana

bende hıc bısey ıcemedım desem yerıdır sogan suyu hazırlıcaktımm beyaz soganım kalmıs onunlay yaptım içtim o kadar baska bısey içemıyorum

bende hıc bısey ıcemedım desem yerıdır sogan suyu hazırlıcaktımm beyaz soganım kalmıs onunlay yaptım içtim o kadar baska bısey içemıyorum
şimdi hayıt, aslanpençesi falan yasak mı soğan yaparken? bir de soğan kistler için değil miydi? sen şimdi incir yapsaydın yumurta kalitesini arttırmak için?

yumurtanın catladıgını nasıl anladın adetın kacıncı gunundesın n

şimdi hayıt, aslanpençesi falan yasak mı soğan yaparken? bir de soğan kistler için değil miydi? sen şimdi incir yapsaydın yumurta kalitesini arttırmak için?
incir yapamıyorm canm prolaktin sınırda oldugu için zararlıymış klomen kullandım ya ıkı ay kist yapma ıhtımali var o ılacın oda gebelıge engel ondn sogan suyu ıcıorm o nu içincede baska bısey içilmiomuş bende napcamı şaşırdım

yumurtanın catladıgını nasıl anladın adetın kacıncı gunundesın n
geçen yazıştık ya canım, adetin 9.gününde ateşim arttı, kasıklarımda ağrı vardı o gün ve akşama doğru bir baktım akıntım var şeffaf jel şeklinde

diyorsunn napcamı şaşırdım ben neden ikisi olmuyo anlamadım yaaa
bak şimdi ben de bilemedim, hangisinin şifa olacağını düşünüyorsan onu yap canım, içinden gelen sese kulak ver...ben hayıta çok inandığım için bırakma demiştim ama belki bu dönem soğan kürü de iyi olabilir

bak şimdi ben de bilemedim, hangisinin şifa olacağını düşünüyorsan onu yap canım, içinden gelen sese kulak ver...ben hayıta çok inandığım için bırakma demiştim ama belki bu dönem soğan kürü de iyi olabilir
bılemedmmkı canım napcamm senın arastrmalarına göre ne dıosn

kist kesin var mı şu an sende?
şuan kist yok ama klomende ıkıncı ayım herkeste hemen hemen kist oluo catlamayan yumurta kıste donusebıolıo bnm bı arakadsm var oda kullandı onla konustum dedıkı sogan kürüde fsh yı düşürüo ayrıca rahımıde temızlıo dedı kısa bır sure kullan dedı o da bu fsh konusunda master yapmıs insan fsh degerını 49dan 9a düşürmüştü

X