Yüksek FSH a inat, buradayım, savaşa başladım, takılın peşime!

Anestezisizmi yaptirdin ben dayanamam diye anestezili randvu aldim ceken dr la gorustum agri esigim dusuk defim o zamn anestezili cekelim bazen tekrarlamak gerekebiliyor dedi
yok anestesısız yaptrdım ben dayanılmıcak bır acı degıl emın ol bnm cnm cok tatlıdır normalde ayrıca bırde bnm sol tüpde tıkanıklık vardı 2 kere verdıler ilacı cnm yandı ama dedıgım gbı öylee aman aman bi agrı degl bosuna vucuduna anestezı sokma bence zararlı

Ya korkuyorum adlinda anestezilide anestezisizden daha cok bilemedim valla kafam karisti simdi
bakk anestezılı kesınlıkle yaptrma derım bosuna vucuduna ilaç grmesın bn varya o kadar korkagım ki bu konularda anlatamam sana ama ben bıle dayandıysam yanı herkes dayanır ayrıca ıstanbuldamsn sen nerdesn

ama kuzum çok okuyoruz burada topiklerde adetten önce ilişkiye girip üstüne görüp diğer ay hamiş çıkanları???
Benim ilk hamileliğim öyle olmuştu monte...hatta demiştimki ben adet oldum imkansız hamile değilimdir demiştim ama kandanda değil hatta ozaman 13 yıl önce idrardan baktılar ve hamileydim canım.

İnşallah canım gerçekten böyle beklemek heycanlanmak bile çok güzel :) Şimdi en yakın BAT kimin kızlar?? ilk haberi kimden alıcaz acaba??? Ben de 9
ben tam olarak bilememekle birlikte monteden 2 gün önce regl olmuştum...montecim sen hesapla ya

günaydın kızlarr dün kü yorgunlukdan dolayı öküz gbi uyumussum gece o kadar drin ki lavaboya bıle kalkmamamısımm şımdı kendıme geldım vee bombbaa grip olmusum
Aynen ben de ölü gibi yatmışım yaa işe geç kaldım valla Ama çok enerjik hissediyorum ne yalan söyliim iyyki de uyumuşumm ohhh sefam olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…