Yüksek FSH a inat, buradayım, savaşa başladım, takılın peşime!

bıseyler dedı adetın ucuncu gunu ama ben anlamadm sormadm da ya ben ne sorucamı hep unutyorm ya doktora gıdınce aal şimdi kafama bunu taktm ben kaç yumı var kac mm
takılma kuzum yaaa, çalış geç, rahat bırak zihnini...düşündükçe olmuyor,denedik gördük geçen aylarda..ben bu ay serbest bırakıyorum her şeyi, gelirse gelir gelmezse de önümüzdeki ay başka çözüm araştırırız ne yapalım

benimkinde de öyle sanki oluruna bırakıyor ben de isterdim klomen vs versin ama git çalış diyor, ben de anlamadım,benimki de ilaca karşı sanırım, çok acelen varsa tüp bebeğe yönlendirebilirim 1 ay sonra hamiş kalırsın demişti ben de istemiyorum tüp ama ya bi dahaki ay yumi olmazsa demiştim, o da sen düşünme bunları, yumin olacak ve yakında hamile kalacaksın demişti...
yanı ben de acıkcası işi hızlandrmak istiormmm klomen vs ne yapabılırse hadı bu ay klomen falan gectı zatende

takılma kuzum yaaa, çalış geç, rahat bırak zihnini...düşündükçe olmuyor,denedik gördük geçen aylarda..ben bu ay serbest bırakıyorum her şeyi, gelirse gelir gelmezse de önümüzdeki ay başka çözüm araştırırız ne yapalım
yarın doktoru arayım yumı takıbı yapcakmsnz sormayı unuttum dıyımmm çaktrmadan o zaman söler :KK70:

aaa harıkaa ya cok sevındım m senın adına 6ve 7 arası mükkemmeell fsh için
Evet canim bu kadar dusebilecegini dusunmemistim ama yumurtalarin cok olmasi onemli 3.gunu ve doktorum alttan bakmadi karindan bakti adetliyken alttan bakilmaz dedi cok agrim oldu dedim kist varmi diye bakri sukur yokmus ama kac yumurta var diye sormayi unuttum

Evet canim bu kadar dusebilecegini dusunmemistim ama yumurtalarin cok olmasi onemli 3.gunu ve doktorum alttan bakmadi karindan bakti adetliyken alttan bakilmaz dedi cok agrim oldu dedim kist varmi diye bakri sukur yokmus ama kac yumurta var diye sormayi unuttum
nasıl adetlıykn alttan bakılmazmıss hep adetlıyken alttan bakkılıo bak burdada hepımızı adetlıyken doktorlarmz bakmıstr bende unuttmm kac yumurtamn oldugunu sormayı

Cok yogunum iste bakamadim soramadin sana hsg nasil gecti anestezilimi cektirdin bene 15ine randvu aldim 450 tl batti balik yan gider
aynenn hsg guzel gecttii korktugum gbi değil sancı oluyor evet ama dayanılmayacak gbı degıl adet sancısı gbı aynı karına basınc gelıo o kadar iyii çok şükür suan için tüplerdede sıkıntı yok bende 400 cektrdm battık ztn

Anestezisizmi yaptirdin ben dayanamam diye anestezili randvu aldim ceken dr la gorustum agri esigim dusuk defim o zamn anestezili cekelim bazen tekrarlamak gerekebiliyor dedi

X