Yüksek FSH a inat, buradayım, savaşa başladım, takılın peşime!

Benim ilk hamileliğim öyle olmuştu monte...hatta demiştimki ben adet oldum imkansız hamile değilimdir demiştim ama kandanda değil hatta ozaman 13 yıl önce idrardan baktılar ve hamileydim canım.
evet canım yaaa,o yüzden değerlendirmek lazım adete yakın günleri de :)

monte cristo prensesi bat 20.12.2015
gibigibiyim bat 16.12.2015
gülbil bat 16.12.2015
bernuş bat 29.12.2015
sm34 bat 15.12.2015
zeynepzumra bat 04.01.2016
asli5361 bat 29.12.2015
sonbaharr01 bat 18.12.2015
E emebe tatlım batın kaç? ekleyelim listeye hemen

haydi kızlaaarrrrr, yazın tarihleri,heyecanlı bekleyiş başlasın

kızlar günaydınlarrrr, dün gece ve bu sabah hücum marşı ile fırsatlar değerlendirildi, yakı yapıştırıldı, nescafe içirildiiii :) bundan sonra bata kadar gün aşırı devam haydi ya Allahhhhhh :)

sizler nasılsınız? gördüğüm kadarıyla topikimize grip virüsü bulaşmış,herkeslere geçmiş olsun, acil şifalar dilerimmmmben de ne zaman hastaneye gitsem kapıyorum mikrobu :KK43:

kızlar günaydınlarrrr, dün gece ve bu sabah hücum marşı ile fırsatlar değerlendirildi, yakı yapıştırıldı, nescafe içirildiiii :) bundan sonra bata kadar gün aşırı devam haydi ya Allahhhhhh :)

sizler nasılsınız? gördüğüm kadarıyla topikimize grip virüsü bulaşmış,herkeslere geçmiş olsun, acil şifalar dilerimmmmben de ne zaman hastaneye gitsem kapıyorum mikrobu :KK43:
dün nerden kapmıssam kapmısım ben butun gun evde oturayım mikropdan korunayım bır gün dısarı cıkayım gribi alıp gelym şamsszlık yanı tamamen

dün nerden kapmıssam kapmısım ben butun gun evde oturayım mikropdan korunayım bır gün dısarı cıkayım gribi alıp gelym şamsszlık yanı tamamen
c vitamini al bol bol,mandalina portakal,kivi şart,hem bebiş için de faydalı...öksürüğünü keçiboynuzu pekmezi keser tatlım

bugunde dısarı cıkmamm lazm malum arı sütü bitti bugün bal da yokdu bır haftadr alcam unutuyorm yakı ve nescafe almam lazmm hee kızlarr bırde eltimin arkadası umreden meryem ana otu getırmıs onu suyaa koyp okuycaklar içccem inşallah

bugunde dısarı cıkmamm lazm malum arı sütü bitti bugün bal da yokdu bır haftadr alcam unutuyorm yakı ve nescafe almam lazmm hee kızlarr bırde eltimin arkadası umreden meryem ana otu getırmıs onu suyaa koyp okuycaklar içccem inşallah
şifa olsun inşalllahhhh,kanaman bitti mi canım? benim 3 gün falan sürmüştü :KK43:

X