Yüksek FSH a inat, buradayım, savaşa başladım, takılın peşime!

bizde çift çizgiye kadar hiç ilişki olmadı. çift çizgi iki gün sürdü. çift çizginin olduğu iki gün üst üste ilişki oldu. üçüncü günü çizgi silinmeye başladı. o gün boşa geçmesin yazıktır günahtır dedik yine ilişki oldu. o zaman bizimki yanlış oldu.

ben de merak etmekteyim bu konuda aramızda en deneyimli gibigibiyim canım nasıl yapılacak bu test? bi deyiver,aydınlatıver hepimizi
Canım testi yaparken en önemli şey sabah idrarıyla yapmamak ve testi yapmadan 2 saat boyunca sıvı tüketmememek.. Sonra resim atarsınız ben okurum testlerinizi valla uzmanım kız bu konuda daha şimdi whatsapptan arkadaşım testinin resmini yolladı

e tatlım çizgi silindiğinde de değerlendirmişsiniz işte, yanlış olmamış bence...ayyyyy hadi inşallah...reglin ne zaman gülbilcim? ayyy Allahım ne olur,lütfen lütfen gülbil hamile olmuş olsun gelmesin regli

Canım bana bi BATını söyle sen? Yaklaşık ovulasyon gününü söyleyebilirim o zaman? Bi de pozitif test örneği koycam birazdan size

İnşallah tatlım ama hiç hamişlik belirtisi yok. olsada kanmayacağım. ilaç kullandığım için ihtimalimi düşük görüyorum.

Adet gecikmesi etkiliyor mu bu ovulasyon testini ya da 14. Gün meselesini. 25 ekimden sonra ilk defa gecikmeli 4 aralıkta adet oldum yumurtlama dönemi çatlama zamanı vs değişir mi ... kafam çok karışık oyyyy oyyyy

Yok canım yanlış olmamış ben de öyle yaptım hatta 4 gün falan üst üste yaptım ama işte o tutturduğum zaman tam çatlama gününe kadar yapmamıştım tam çatlama gününde tek ilişki olmuştu.. Ya ayıptır söylemesi ne kadar sıvı biriktirdiyse artık adamcağız içinde sabah yataktan kalktım bacaklarımdan aşağı aktı resmen ya çok ayıp şeyler anlatıyorum ama demem o ki fazla sıvı olunca daha fazla içinde kalıyo daha uzak yerlere yetişebiliyo gibi düşünüyorum

regl tarihimi tam bilmiyorum tatlım. ilacın bitiminden kaç gün sonra reglim gelir bilmiyorum. ama sanırım haftaya.

benim dışarıya çok fazla akmadı. çift çizgi varken iki gün üst üste ve çizgi silindiği gün yani üç gün üst üste oldu. sonraki ilişkide bir gün ara verdik.

20 aralık tatlım 27 günde 1 oluyorum...
Canım en son gittiğim doktor da üstüne basa basa söyledi adet döngüsü 25 de olsa 35 de olsa kaç olursa olsun BAT dan tam 14 gün önce çatlama gerçekleşir dedi.. bu durumda 20-14 = 6 sında çatlama olmuş canım sende yumurta 24 saat kalabildiğine göre bugün yetişebilirsin umarım koca gelir gelmez icabına bak derim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…