Yüksek FSH a inat, buradayım, savaşa başladım, takılın peşime!

Canım en son gittiğim doktor da üstüne basa basa söyledi adet döngüsü 25 de olsa 35 de olsa kaç olursa olsun BAT dan tam 14 gün önce çatlama gerçekleşir dedi.. bu durumda 20-14 = 6 sında çatlama olmuş canım sende yumurta 24 saat kalabildiğine göre bugün yetişebilirsin umarım koca gelir gelmez icabına bak derim :KK4::KK4:
evet ama hiç akıntı ve çatlama belirtisi yok bu ay :KK43:

benim dışarıya çok fazla akmadı. çift çizgi varken iki gün üst üste ve çizgi silindiği gün yani üç gün üst üste oldu. sonraki ilişkide bir gün ara verdik.
Yok yok sen merak etme doğru günlerde girmişsin canım.. Sıvı akmasından kastım 7 günlük beklemeden sonra artık ne kadar birikme olduysa sabaha kadar kalmış sabah bayaa bi sıvı çıktı içimden ayağa kalkınca ben onu demek istedim :) Bekleyince sperm çok fazla oluyo.. Ben de bi dahakine beklemek istiyorum tutturamazsam :) :KK69:

evet ama hiç akıntı ve çatlama belirtisi yok bu ay :KK43:
Canım bazen olmayabilir ben öncekinde hiç anlamadım mesela akıntıydı şuydu buydu ağrı falan hiçbişey olmamıştı.. O çok önemli değil.. Belki de gecikmen olucak.. 2 gün geç çatlıycak o da belli olmaz.. O yüzden test al diye baskı yapıyorum sana :KK70:

Kizlar su ustteki ovulasyondan 1 gun onceki alttaki de sabah 11 de boyle koyu oldu ertesi gun sabaha kadar hep koyuydu aynen bu sekilde sabah tekrar ustteki gibi hafiflemisti yani o gece catlama oldu sabaha karsi muhtemelen
2015-12-03 15.14.32.jpg

e
Kizlar su ustteki ovulasyondan 1 gun onceki alttaki de sabah 11 de boyle koyu oldu ertesi gun sabaha kadar hep koyuydu aynen bu sekilde sabah tekrar ustteki gibi hafiflemisti yani o gece catlama oldu sabaha karsi muhtemelen Eki Görüntüle 1710403
canım şimdi ilk test ovu.dan önce, 2.test ovu zamanı, muhtemelen çatlama bitince yine üstteki gibi silik oluyor ve çatlama olduğunu anlıyorsunuz,demem o ki ben testte ilk testte olduğu gibi silik çizgi görürsem bunun ovudan önce mi, sonra mı olduğunu nereden anlayacağım???? bugün itibariyle?

benimde iki gün çift çizgi vardı. üçüncü günü de yumurtlamam devam ediyor mu diye tekrar test yaptım. ikinci çizgi hafif silikti. sanırım o gün yumurta çatlamıştı.

e

canım şimdi ilk test ovu.dan önce, 2.test ovu zamanı, muhtemelen çatlama bitince yine üstteki gibi silik oluyor ve çatlama olduğunu anlıyorsunuz,demem o ki ben testte ilk testte olduğu gibi silik çizgi görürsem bunun ovudan önce mi, sonra mı olduğunu nereden anlayacağım???? bugün itibariyle?
Soruyu şimdi daha iyi anladım canım haklısın malesef onu anlayamazsın ancak bekleyerek anlaqyabilirsin ama o zaman da kaçırma ihtimalin olur o yüzden BAT gününe göre çatlamanı hesapladığımıza göre sen bugün yine çalışmanı yaparsın.. Yarın testi tekrar ettiğin zaman koyulaşmışsa bugünkine göre daha çatlamaya gelmemişsin demek olur ki o zaman da testi iyi takip ederiz her türlü yakalarız :KK66: ama sen her ihtimale karşı bugünü mutlaka değerlendir derim :)

benimde iki gün çift çizgi vardı. üçüncü günü de yumurtlamam devam ediyor mu diye tekrar test yaptım. ikinci çizgi hafif silikti. sanırım o gün yumurta çatlamıştı.
Aynen canım hafiflemeye başladığı anda çatlama olmuş demek oluyo.. O yüzden tam çatlamayı yakalamak için koyulaştığı zaman 4 saatte bir testi tekrarlamakta fayda var ki çatlama kaçmasın diye :KK66:

Aynen canım hafiflemeye başladığı anda çatlama olmuş demek oluyo.. O yüzden tam çatlamayı yakalamak için koyulaştığı zaman 4 saatte bir testi tekrarlamakta fayda var ki çatlama kaçmasın diye :KK66:
ben kestirmeden gittim şekerim. :KK70:çift çizgi varkende ilişkiye girdim. ertesi günü çizgi silindiğinde boş geçmeyeyim dedim yine ilişkiye girdim.:KK70:

ama kuzum ben zaten bugünden itibaren artık adet gününe kadar gün aşırı ilişki olsun diyorum o zaman teste gerek yok sanki bu ay? neyse yine de eczaneye bakacam,söz verdik bi kere :)

X