Yüksek FSH a inat, buradayım, savaşa başladım, takılın peşime!

Kızlar bakın size bir sır vereyim kimse duymasın Benim bi arkadaşım ilk gebelik denemesini ovulasyon testiyle yaptı 4 günlük beklemeyle yaptı tutmadı.. Sonraki ay biraz abartıp 10 gün beklemeyle tam ovulasyon gününde yaptı tutturdu.. Ben de ona güvenip ilk ovulasyon testi denememde 7 gün falan beklemeyle ilişki yaptım direk tutturdum valla Şimdi ewt spermlerin içerdeki ömrü çok uzun değil ama 1 hafta beklemede miktaren çok olduğu için sıvısal olarak yani bence yumurtaya ulaşımı daha kolay oluyo olabilir.. Ben bu ay da tutmazsa önümüzdeki ay kesinlikle en az 7 gün beklemeyle yapcam

yazık bu adamlara yaaa, hamile kalmamızı 4 gözle bekliyorlar da benimkinin daha ilk 3 ay ilişki olmayacağından haberi yok garibimin :) evlilik ilerledikçe ilişki sayısı da ilk zamanlara göre düşüyor, şimdi bebek olacak derdine sıklaştı yine ama garibim sanıyor ki hep böyle devam edecek

nasıl yani canım? 7 gün beklemeyle yapacam dediğin? açsana biraz mevzuyu,diktim kulakları dinliyorum seni :)

haaaaaaaaa anladıııım, e bizimki bayadır bekliyor bu ay, regl oldum,hsg falan derken 25 gün oldu bizimde herhalde, gerçi arada sperm testi yapıldı 1 hafta - 10 gün falan bekleme var bizde de , değerlendireyim ben bu akşamı o halde

nasıl yani canım? 7 gün beklemeyle yapacam dediğin? açsana biraz mevzuyu,diktim kulakları dinliyorum seni :)
Şimdi şöyle; mesela regln bitti 4. günde falan ben o araya hemen (5. güne yani) bi ilişki sıkıştırıverdim adamcağız patlamasın diye Sonra ovulasyon olana kadar hiç ilişkiye girmedik tam 7 gün.. Tam ovulasyon gününde (12. günde yani) ilişki oldu ve tek ilişki oldu çünkü sonrasında eşim bi şehirdışına gitti bişeyler oldu o ayda tam hatırlamıyorum.. Ben tutmaz diye düşünürken tuttu.. Ovulasyon testi topiğinde çok yazan var ben ordan da takip etmiştim.. Zaten 2 günde bir ilişkiye girdikten sonra ovulasyon testinin de pek bi anlamı kalmıyoki..

ovülasyon testinde çift çizgide mi ilişkiye girmek gerekiyor yoksa çizgi silindiğinde mi? çizginin silinmesi demek yumurtanın çatlaması demekmiş.

ovülasyon testinde çift çizgide mi ilişkiye girmek gerekiyor yoksa çizgi silindiğinde mi? çizginin silinmesi demek yumurtanın çatlaması demekmiş.
Aynen canım silindiğinde çatlamış oluyo.. Bazen o çift koyu çizgi bikaç gün de devam edebiliyo.. Ben şöyle yapıyorum mesela gündüz çift koyu çizgi gördümya, akşam bi daha test yapıyorum, hala aynıysa gece yatmadan önce bi daha yapıyorum, tabi bu arada o gün sıvı alımına çok dikkat ediyorum yanlışlık olmaması lazım çinkü. Hala koyuysa o gece de girmiyosun atlıyosun.. Sonra ertesi gün de 4 saatte bi r falan testi tekrarlıyosun ki ne zaman çatladığını anlayabilmek için.. 2. çizgi hafiflemeye başladığı an çatlamış demektir.. Sonra 24 saatin var ilişki için

aaa yani normal zamanda hep çift çizgi çıkıyor... eee mesela ben bugün alıp yapsam 2.çizgi silikse ovulasyon mu demek? bugünler ovulasyon günüm olmalı ama öncesinde testin durumunu bilemediğim için 2.silik çift çzgi yumi çatladığında mı oluyor illaki

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…