Yüksek FSH a inat, buradayım, savaşa başladım, takılın peşime!

kanama olacak mı bakalım tatlım, benim 3 gün falan kanama oldu, sora ince sızı vardı ilişkiye giremedim, bu gün 1 hafta oldu artık yeni yeni geçti sızı, bugünden itibaren değerlendireceğim ben de... hayırlısı inşallah

Bu akşam başlayayım klomen de kullanıyorum folik asit ve yarından itibaren estrofem kullanıcam. . İnş bu ay çalışmalarda doğru düzgün gider :)
zaten bu kür ...bu yöndeki tedaviye ek olarak yardımcı olarak uygulanıyor.Mutlaka faydasını göreceksindir Allah ın izniyle canım

çok şükür tatlım bu da bitti,inşallah en kısa zamanda hepimiz güzel haberleri veririz birbirimize... acı yok mu sende ilişkiye girebilecek misin? bende hafif acı vardı cesaret edemedim

Ben en çok bişeyi merak ediyorum özellikle yüksek fsh o ayki gebe kalma durumunu imkansız hale getiriyo dimi yani ben boşu boşuna ovulasyon yakaladım diye heves etmiyim dimi çünkü fsh ım çok yüksekti bu ayki ölçümde

tatlım hiç kafana takma fsh ı ovulasyon yakaladıysan yumiş oluşmuş ve çatlamış demektir, oluşan ve çatlayan yumiş, döllenir...fsh ve diğer hormon değerleri günlük bile değişebilen değerler, takılma fsh a...

canım fsh değişebiliyor. bana dr demişti .fsh sı 60 olan bir kişinin aniden 2 ye düşebiliyormuş.

yaaa Ayy çok sevindim buna işte o zaman kaldı 9 gün geri sayım başlasın

no_name_ bi belirti kardeslıgımızı daha ilan edeyım buradan kanamamm olmuss kuzummm sızlama suan bendede var ilşki diynce ürktüm bıraz ama battı balık yan gıder artık

no_name_ bi belirti kardeslıgımızı daha ilan edeyım buradan kanamamm olmuss kuzummm sızlama suan bendede var ilşki diynce ürktüm bıraz ama battı balık yan gıder artık
olıyor tatlım kanama bir kaç gün sürüyor bende de sızlama olunca giremedim ilişkiye, zaten ovulasyona var daha deyip 1 hafta bekledim, bugün başlayacağım..göze alamadım enfeksiyon falan kaparsa ne yaparım diye

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…