Yüksek FSH a inat, buradayım, savaşa başladım, takılın peşime!

İnşallah canım o güzel günleri de göreceğiz.Size söz hamile olsam da bu topiği hiç bırakmıycam :)
benden de söz,bebişleri burada birlikte büyüteceğiz inşallah..asıl dert yeni başlıyor sanki :) 9 ay geçer mi o süre, ay baş dönmem var,vay bu bulantılar ne zaman bitecek, ne yediniz, kaç kilo aldınız,ikili test vs derken kopamayız biz birbirimizden :)

bernuş ne yaptı acaba, filmi çekildi mi, ayyy Allah yardımcısı olsun ....

ovülasyon testini baz al derim tatlım. eczaneden hemen bugün al bence.

tamam canım öyle yapayım zaten hiç belirtim yok şu an,,yuminin çatladığına dair
Bazan yumurta büyür ama çatlamazmış böyle olunca bahsettiğimiz yapışkan sıvıda görülmez...yumurtanın çatlaması için adetin 2. gününden itibaren incir ve havuç kürünü ayrı ayrı yapıp soğuduktan sonra birbirine karıştırıp içmek gerekiyormuş.aklında olsun.hatta bu çatlamayan yumurtalar sonrasında kiste dönüşüyormuş...o yüzden yumurtayı iyi büyütmek ve çatlamasını sağlamak gerekiyor vücut yapamadığı zaman.

Bu kürler nasıl yapılıyor acaba? Adetin 4. Gün bugün. Yarın biter

Kızlar kasıklarımda ağrı ve yanma oluyor. kist oluştuğundan şüpheleniyorum. sizce adetime birkaç gün kala soğan kürü yapayım mı?

ben burda topiklerde okumuştum. estrofemin rahim kalınlaştırmak için tüp bebek tedavisinde dr ların transfer öncesi verdiklerini okumuştum.

Kızlar kasıklarımda ağrı ve yanma oluyor. kist oluştuğundan şüpheleniyorum. sizce adetime birkaç gün kala soğan kürü yapayım mı?
geçen ay soğan kürü korkutmuştu tatlım seni,kanaman olmuştu hayırlasana... panik yapıp atlayıp kaan hocaya gitmiştin..bence yapma o stres panik seni daha çok üzüyor,hem daha kist olup olmadığını da bilmiyorsun ki... doktora ne zaman gideceksin? adetin 3.günü mü? doktor kist var derse yap bence...

canım zaten uzun süreli uygulamayacağım. 2 gün sadece. geçen ay benim kanamam soğan kürünün 3. günü başlamıştı. kist oluşup oluşmadığı kesin değil ama belirtiler kist belirtisi gibi.

bernuş çıkmış çok şükür, doktora gidiyormuş...hadi kızım meraklandırma bizi, yaz neler yaptın? acı olmadı di mi? iyisin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…