Yüksek FSH a inat, buradayım, savaşa başladım, takılın peşime!

Bu kürler nasıl yapılıyor acaba? Adetin 4. Gün bugün. Yarın biter :KK43:
incir kürü: yarım litreden az bişey fazla suyu kaynatıyorsun kaynadıktan sonra içine 6-7 tane kuru inciri parçalayıp atıyoruz ve 15 dakika kaynatıyoruz sonra süzüyoruz.
havuç kürü: yarım litre suyun içine kaynadıktan sonra 2 orta boy havucu 4-5 cm büyüklüğünde doğrayıp suyun içine atıyoruz ve 20 dakika kaynatıp soğutuyoruz. soğuduktan sonra bu iki suyu birbirine karıştırıyoruz. ve 21 gün uygulaycaksınız. sbah 1 bardak akşam 1 bardak olmak üzere içilecek.

geçen ay soğan kürü korkutmuştu tatlım seni,kanaman olmuştu hayırlasana... panik yapıp atlayıp kaan hocaya gitmiştin..bence yapma o stres panik seni daha çok üzüyor,hem daha kist olup olmadığını da bilmiyorsun ki... doktora ne zaman gideceksin? adetin 3.günü mü? doktor kist var derse yap bence...
monteyle aynı fikirdeyim

Bu uç beş dk surrn işlem surdu bende yirmi dk sol tarafta katılmaya bağlı spazm oluştu basınç tan o ilacı iki kere yedim cnm yandı baya ama o kadar dayanilmck gbi dgl spazm oluştu zmn çok cnm yandı ztn tek gttm bi başımakala kaldm ttüpler açık dediler pek konusamadm smdi kendi doktoruma gtcm

Bu uç beş dk surrn işlem surdu bende yirmi dk sol tarafta katılmaya bağlı spazm oluştu basınç tan o ilacı iki kere yedim cnm yandı baya ama o kadar dayanilmck gbi dgl spazm oluştu zmn çok cnm yandı ztn tek gttm bi başımakala kaldm ttüpler açık dediler pek konusamadm smdi kendi doktoruma gtcm
geçmiş olsun canım

incir kürü: yarım litreden az bişey fazla suyu kaynatıyorsun kaynadıktan sonra içine 6-7 tane kuru inciri parçalayıp atıyoruz ve 15 dakika kaynatıyoruz sonra süzüyoruz.
havuç kürü: yarım litre suyun içine kaynadıktan sonra 2 orta boy havucu 4-5 cm büyüklüğünde doğrayıp suyun içine atıyoruz ve 20 dakika kaynatıp soğutuyoruz. soğuduktan sonra bu iki suyu birbirine karıştırıyoruz. ve 21 gün uygulaycaksınız. sbah 1 bardak akşam 1 bardak olmak üzere içilecek.
Bunu da deneyelim bakalım :)

Geçmiş olsun canım.

canım yaaa geçmiş olsun, ben de tüpün birine 2 kere yedim ilacı, ilkinde geçmedi, tıkanıklık olabilir dedi doktor bi daha bastı...ben de hala gidip sonuç raporlarını alamadım :KK43:

ayy canım çok geçmiş olsun ama sonu güzel olmuş bak ne güzel tüplerin açık çok şükür :)

X