Yüksek FSH a inat, buradayım, savaşa başladım, takılın peşime!

canım çok haklısın kendimi kontrol edemiyorum işte herşeye stres yapan biriyim malesef ..ama rahat olmaya çalışcam bundan sonra yoksa nekadar hap atarsam atayım bişey değişmeyecek ..
teşekkür ederim cevabın için

Canim benimde klomenden once fsh 10 du klomen kullandim testleri yeniledim 15 cikti doktor etki etmez dedi ama ben inanmiyorum 6 ayda o akadar yukselmemeli 3 yildir evliyim ben vardir zamani dedim ve biraktim klomeni falan doktor cok bozdu moralimi hemen tup bebege git dedi canimi sikti bende oluruna biraktim.

Sizede tadi berbat geliyor mu yoksa benim aldigimda mi problem var

Iyi aksamlar arkadaslar ben bugun adet oldum bu ay klomen kullanmistim sag kadigimda hic gecmeyen agrim var sizdede oldumu korkuyorum kistmi oldu diye

Iyi aksamlar arkadaslar ben bugun adet oldum bu ay klomen kullanmistim sag kadigimda hic gecmeyen agrim var sizdede oldumu korkuyorum kistmi oldu diye
yok cnm ben ıkı ay kullandımm ama kisst olussmadı evet kasıklarda agrım olmusstu sen adetın sonuna kadar sogan kürü uygula kistten şüphelenıyorsan eger

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…