Yüksek FSH a inat, buradayım, savaşa başladım, takılın peşime!

inşallah gülbilcim o kadar çok istiyorum ki uğraşmadan yorulmadan üzülmeden bi bebiş sahibi olmanı..sağlıkla inşallah bir an önce o güzel müjdeyi verirsin bize

merhaba
aslan pençesini aç karnına mı?
içmiştiniz

Iyi aksamlar kizlar bugun ben dayanamadim bhcg baktirdim 2.94 cikti sat 6kasim klomen kullandim bu ay ve mide bulantim bas donmem var cuma gunu tekrar baktircm nette okudum boyle olan var ama kimyasal gebelik yadadigm icin korkuyorum bir tarafim umitli bir tarafim notr

Araştır araştır oldu kafam kazan :) bakın şimdi bi sitede ne buldum doktora soruyorlar doktorda cvp veriyor
...................................................................................
Merhabalar doktor bey, ben şu anda 5 aylık evliyim. Yaşım 33, hiç bir sağlık sorunum yok, özellikle yumurtlalıklarımda kist bile yoktu kontrollerde. Bebek istiyoruz diye bir doktora gidelim dedik, planlı gebelik olsun diye. Doktor bana fsh ve amh testlerini yaptı. Fsh değerim 9.2 çıktı, amh değerim 0,56 çıktı ve doktor tedavi için geç kalmayalım, sonuçlarınız iyi değil dedi. Ben çok şaşırdım ve üzüldüm. Ancak o ay eşimle bir deneyelim dedik ve ilk denemizde doğal yolla hamile kaldık. Fakat 11. haftada embriyonun kalbi durdu. En azından hamilelik oluyor diye sevindik. Amh değerim yanlış ölçülmüş olabilir mi? Gebelik takibimi yapan doktor amh'ye bakmanın gereksiz olduğunu ve gereksiz yere psikolojiyi olumsuz etkilediğini söylemişti bana. Teşekkür ederim şimdiden.

Doktorun cvp ı

AMH değeri eğer uygun koşullar ve iyi bir laboratuvarda bakıldı ise, yumurtalık rezervinizin durumunu yansıtır. Tabii ki yanlış bakılma olasılığı var. Ama gebe kalabildiğiniz için, yine doğal yollardan gebelik olmasını denemeye devam etmelisiniz. Bu arada yumurtalık rezervinizi antral follikül ölçümü ve yenilenecek AMH düzeyinizle tekrar denetlemenizde yarar var.
Saygı ile.

inşallah gülbilcim o kadar çok istiyorum ki uğraşmadan yorulmadan üzülmeden bi bebiş sahibi olmanı..sağlıkla inşallah bir an önce o güzel müjdeyi verirsin bize
Canım inşallah hepimiz bir an önce birbirimize müjde veririz. burası hamişler topiğiine dönüşse ne güzel olur.

merhabalar :)
benim hormon testimide yorumlarmısınız
TSH- 3,02
FSH- 5,75
LH - 5,25
PROLAKTİN - 39,83
TESTOSTERON,TOTAL - 0,61
ESTRADİOL -63,46
evet canım bernuşun da dediği gibi e2 ve prolaktin yüksek biraz, ama hiç kafana takma kürlerle 1 ayda düzene sokarsın...

oyy kıyamam canım, inşallah bebişin vardır..ben de geçen ay yaşadım kimyasal gebeliği..beter bir şey, tüm belirtiler var,idrar testleri pozitif, kan testim 6,1 çıktı sonra adet oldum inşallah kimyasal değildir ve bebişin seninledir

bu arada bat ne zaman? sat 6 kasım yazmışsın bu aralar regl zamanın sanırım. adetin geçmeden hiç bir şey yapmamanı öneririm kuzum...

Soğan kürü kullanıp faydasını görenler varmı ben içiyorum ama hiç akıntım falan fazlalasmadı acaba bana fayda etmiyor mu? Bir de ara ara yumurtalıklarıma agrı giriyor ve aara aniden gögüslerime bıcak saplıyolarmıs gibi bir acı oluyo sonra geciyor bu sogan suyundan olur mu acaba bana yardımcı olurmusunuz lütfen

bızımm gulbıl dıye bır arkadasmz var burda o duzenlı kullandı bayada faydasnı gördü ayrıca kısa bır süre bende kullandm zararıı olmadı

teşekkürler ..hamileliğe engelmi onların yüksekliği acaba bilgin varmı canım
eehh evet dostınex dıye bir ilac vardı adını yanlıs hatrlamıorm dur umarım o ilaçdan kullancksn prolaktin için hayıt suyu alabılırsın aktardann benm de prolaktın sınırdaydı hayıt içtmm bütün hormonlar dengelenmiştirr onu içersen e2 de düşer en azndan

Geçen ay ben kullandım. Kistim ve miyomum vardı. Kistim için kullandım. Akıntılarımda bir artış olmadı. Kullanmaya başladığımın 3. gününde kahverengi kan gelmeye başladı. 10. güne kadar kanın rengi kırmızı ile kahverengi arasında değişti. 10. adet olduğum için bırakmak durumunda kaldım. Kistimi eritti. Miyomumu eritti mi onu bilmiyorum. Adetimi erken getirdi.

Soğan suyunda benim de bugün 8. günüm ilk günler bi akıntı fazlalaşması oldu.. ara ara batmalarım falan oluyo kasıklarda..henüz bi faydasını görmedim ama inşallah görmeyi umuyorum..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…