Yüksek FSH a inat, buradayım, savaşa başladım, takılın peşime!

Rezerv konusunda ben sizler kadar şanslı degilim. Drlarin dedikleri bir yana rezervimin çok azaldığını vucudumdada hissediyorum. O yuzden tup bebeği düşünüyorum. Bebisime saglikla hayirlisiyla kavusayim da allahtan başka birsey istemiyorum.
Allah diledikten sonra herşeyi vesile kılabilir canım...buna kürler , aşılama, yada tüp bebekde dahil.herkesin vücut durumuna ve bütcesine göre doktorlar zaten yönlendirmeyi yapıyorlar.Bizlerde elimizden geleni...Dilerim herkesin dileği gönlündeki isteği bir an önce gerçekleşir.

Kızlar bi süredir uğrayamadım topiğe ama tüm sayfaları okuyup açığımı kapattım vee tekrar aranızdayımm :) SAT 19 Kasımdı benim biliyosunuz tüm değerlerim kötü çıkmıştı 9. günde olduğum muayene de 2 sağda 2 solda olmak üzere güzel gelişmekte olan yumurtalarla beraber rahimde polip görülmüştü kesinleştirmek için önümüzdeki adet beklenicekti.. Tabi ben bu bekleme aşamasında soğan suyu içmeye ve de boş durmadan çalışmalarıma devam ettim (doktor korunmana gerek yok demişti) :) Neyse 30 kasımda ovulasyon testi yaptım pik olmak üzereydi nerdeyse eşit koyuluktaydı, 1 Aralıkta tam pik yakaladım hem öğlen hem akşam yaptığım testte iki çizgi de kopkoyuydu.. 2 Aralıktaki testlerim öğlenden itibaren silindi yani yumurtam veya yumurtalarım dün çatladı.. Ben bu son 4 gündür hep geceleri çalışma yapıp kocanın iliğini kemiğini sömürdüm tabi :KK70: Bakalım tutturabilecekmiyiz :)) Hepinize yumişler bebişler dolu günler diliyorum.. Çok öpüyorum :) :KK200:

Adetime 12 gün var civan percemi içiyorum 4-5 gündür göğüslerim sızlamaya başladı sormak şstediğim civanperçemi böle bşr etki yapıyomu bildiğim kadarıyla cpçemi adet sıkıntılarını yok ediyo benim adetime 12 varken sızlamazdı göğüslerim soğan kürünü bitirip cıvanperçemine başlamıştım göğüslerim şiş ve acımaya başladı,
Cicanperçemi kullanıp erken adet olan yada erkenadet belirtileri yaşayan varmı ???

Adetime 12 gün var civan percemi içiyorum 4-5 gündür göğüslerim sızlamaya başladı sormak şstediğim civanperçemi böle bşr etki yapıyomu bildiğim kadarıyla cpçemi adet sıkıntılarını yok ediyo benim adetime 12 varken sızlamazdı göğüslerim soğan kürünü bitirip cıvanperçemine başlamıştım göğüslerim şiş ve acımaya başladı,
Cicanperçemi kullanıp erken adet olan yada erkenadet belirtileri yaşayan varmı ???
Ne kadar çok ot ne kadar çok kür var yaa benim kafam artık gerçekten allak bullak oldu.. Civan perçemini hiç bilmiyorum canım ama topicte bilen mutlaka vardır..

Canım merhaba bende soğan suyu içiyorum ve benimde göğüs uçlarım çok ağrıyor sutyen takamıyorum yani o şekilde soğan emzirenlerde sütü arttırıyor derler ya bende diyorum ki acaba prolaktinimmi yükseldi

inşallah tatlım yaa, benim iş Allaha kaldı artık yapabileceğim bir şey kalmadı...
Bir iş Allah a kalmışsa olmuş bil montecim...herşeyin iyisini, hayırlısını o bilir.Bol bol da dua et. Allah kimsenin dualarını karşılıksız bırakmaz...diye biliyorum ben.İnternette şöyle bir şey okumuştum
ALLAH 3 şekilde cevap verir;
1) Evet der ve istedigini verir..
2) Hayır der ve daha iyisini verir..
3) Bekle der ve en iyisini verir...
Rabbim herşeyin hayırlısını versin hepimize inşallah.

Canım merhaba bende soğan suyu içiyorum ve benimde göğüs uçlarım çok ağrıyor sutyen takamıyorum yani o şekilde soğan emzirenlerde sütü arttırıyor derler ya bende diyorum ki acaba prolaktinimmi yükseldi
Soğan suyum dün bitti soğan suyunda göğüslerimde sızlama hisetmedim ama civanperçemi 4-5 gün ıldu başlayalı göğüslerimde şişlik ce sızı var aşırı eahatsız etmiyor ama şaşırdım adet sıkıntısını gşdermesini beklerken belkide erken adet olucam neyse yaşayıpgörücez paylaşırım sizlerle

Soğan kürünü içtiğimde geçen ay benim göğüslerim çok sızlamıştı.

Sanmam. prolaktin yükselmesini soğandan olabileceğini sanmıyorum. geçen ay ben süt ve süt ürünleri de çok tükettim. ben ona bağlıyorum.
prolaktin yükselmesine genellikle süt artırımını desteklemeye yarayıcı besinler yükseltir...bunların başında incir ve incir suyu geliyor, maden suyu, taze üzüm gibi gıdalar ve içeceklerden uzak durmak gerekiyor.düşürmek içinse hipoviz bezinden kaynaklanan bir yükselmeyse karabaş otu, değilse testere dişli aslanpençesi içilecek günde 2 kere

Sanmam. prolaktin yükselmesini soğandan olabileceğini sanmıyorum. geçen ay ben süt ve süt ürünleri de çok tükettim. ben ona bağlıyorum.
Ben yüksekliğinin sebebini bilmiyorum tahlil yapıldında soğansuyu hiç içmemiştim ama belki ağustos ayında 9 haftalık bi bebebk kaybım var ondan olabilir mi diye de düşünmedim değil.. Neyse zararı yoksa içmeye devam o zaman :)

geçen ay soğan kürü uygulamıştım. bu ay da incir kürü uyguluyorum.
bende şuan incir kürü uyguluyorum öncesindede soğan ve testeredişli aslanpençesi uygulamıştım...incir kürünü yaparken soğan yemekte gerekiyormuş fakat bu incir kürünün etkisini artırmak için diye biliyorum.ben doktordan geleli çok olmadı . kontrolümde yapıldı kist oluşturmadı bende.soğan kürünü başta yapmamızın sebebide eğer böyle bir kist varsa öncesinde rahmi temizlemek için.

X