Yüksek FSH a inat, buradayım, savaşa başladım, takılın peşime!

canım ben de içtim adaçayı bugün... ovulasyondan sonra içmeyin diyorlar gebelik ihtimaline karşı
şimdi içiyorum ben meryemm ana otu ozu kullanıorm ya toz karısımın içinde var aslında adacayı ve bır cok bitki var bak içindekiler adacayı meryemana dikeni hayıt tohumu civan percemi aslan pençesi ebegümeci biberiye çörekotu avakado yapragı ,altın otu ,kırkkilit otu,tarcın,papatya,böğürtlen kökü,melisa,çoban çökerten,demirhindi,ayva kurusu , elma kurusu ,portakal kabugu,limon kabugu bu kadarlık bır toz karısım ulaan ne cok sey varmıs yaz yaz bıtmedı

kızz ben adam öksürüo diye öle yaptm ama dedıgın gbı yaprm aksam

Son düzenleme:
ooo tam bi bombaymış bu, şifa olsun inşallah tatlım

bu kecıboynuzu ıcın ben kagıda yazmısım yarım lıtre su dıye yanı 3 bardak falanmı kac atıosn kaynatym bare aksamdan aksama içsin

kızz ben adam ökürüo diye öle yaptm ama dedıgın gbı yaprm aksam
o kahverengi keçiboynuzu var ya aktarda satılanlardan ben baya bi aldım 15 tane falan vardı pakette 5 tl idi.. sabah 1 tane, 1 fincan suya kırıp kaynatıyorum, üstüne de 1 tatlı kaşığı pekmez yediriyorum :)

o kahverengi keçiboynuzu var ya aktarda satılanlardan ben baya bi aldım 15 tane falan vardı pakette 5 tl idi.. sabah 1 tane, 1 fincan suya kırıp kaynatıyorum, üstüne de 1 tatlı kaşığı pekmez yediriyorum :)
kecıboynuzu gecen aktardan bende baya aldım saracoglunun kürü 7,8 tane kecıboynuzu ufak ufak kırıp kaynayan suda kaynatmak ben yapmıstım onu bı sabah ama adam erken gıdıyo dıye yetısemedım bıraktım

kecıboynuzu gecen aktardan bende baya aldım saracoglunun kürü 7,8 tane kecıboynuzu ufak ufak kırıp kaynayan suda kaynatmak ben yapmıstım onu bı sabah ama adam erken gıdıyo dıye yetısemedım bıraktım
o 7-8 diyor, ben öyle yaptım 3 fincana 7-8 çok tatlı ve ağır oldu içmeyince benimki bende 1 tanesini 1 fincana yapıyorum...

o 7-8 diyor, ben öyle yaptım 3 fincana 7-8 çok tatlı ve ağır oldu içmeyince benimki bende 1 tanesini 1 fincana yapıyorum...
hımm bnmki içio cok şükür ya kecıboynuzu falan cok sever normaldede ara araalır önune yer kütür kütür o derece normalde sabah hazırlanıo yarısıda aksam içilio ama ben aksam dan hazırlıcam mecbur aksamdan baslasın sabahda diğer yarısını içsin

uğraşamıyorsan öyle yap tabi canım strese sokma kendini, ben sabah keçiboynuzu akşam çakışır içiriyorum, çok da zorlamayayım diyorum

eee bernuşum pazartesi rahim filmi ha? hadi bakalım inşallah iyi çıkar sonuçlar, kolaylıkla atlatırsın..korkma hiç, çok hafif acı oluyor o da işlem süresince, dayanılmayacak gibi değil asla..ben çıkınca herkese tek tek teşekkür ettim iyi ki ikna ettiniz de anestezi almadım diye

anestezziiyii almak ıstemıorm ztn vücuduma sokmak istemıorm hemde zararlı sanada ılkdemıstım ondn evet acı olcaktır ılla ama bakalım nasl olcak ama buldugum radyoloj merkez sadece emar uzerıne son sürüm cihazlar arkadasm yaptrmıs orda o tavsıye ettı şişlide fulyan açık emar dıye bi yer şişliye gidince arıyomussun servisle alıyolarmıs senı sonra gerı aldıkları yere bırakıyolarmıs

ne güzel o da büyük lüks..ben de tek başıma gittim çektirdim çıktım... hemen kalkabiliyorsun zaten, yanında mutlaka pedin olsun, ihtiyaç oluyor.kalkınca ilaç geri geliyor zaman içinde, ped şart o sebeple

Menopoz yok tatlim unut menopozu... FSH ve diğer hormonlar hikâye... Unut o değerleri. Git aktardan hayıt suyu al, sabah akşam iç.. Her şey düzene girecek. Menopoza illaki girecez, ama bugün değil !!!!!!!!

canım sağol
hayıt otunu kendim kaynatarak içtim
uzun bir süre
geçen ay soğan suyu içtim
şuan testere dişli aslan pençesi
regl olamıyorum
anlamadım ben
çok sağol arkadaşım
desteğin için

bana arkadasımm mutlaka tek gtme dedı semt yabancısı oldugum bı semt bırdee insanları açısından karısıkk biyer ondnn buyuk ıhtımall annemı falan cagrrm

canım sağol
hayıt otunu kendim kaynatarak içtim
uzun bir süre
geçen ay soğan suyu içtim
şuan testere dişli aslan pençesi
regl olamıyorum
anlamadım ben
çok sağol arkadaşım
desteğin için
inşallah geçici bir süreçtir tatlım kendini strese sokmamaya çalış, stres çok etkili bu tarz durumlarda...

bana arkadasımm mutlaka tek gtme dedı semt yabancısı oldugum bı semt bırdee insanları açısından karısıkk biyer ondnn buyuk ıhtımall annemı falan cagrrm
ben kendimi tek başımayken daha güçlü hissediyorum yanımda annem ya da eşim olsa kesin nazlanır daha fazla acı hissederdim nasıl rahat olacaksan öyle git tabi tatlım

Rezerv konusunda ben sizler kadar şanslı degilim. Drlarin dedikleri bir yana rezervimin çok azaldığını vucudumdada hissediyorum. O yuzden tup bebeği düşünüyorum. Bebisime saglikla hayirlisiyla kavusayim da allahtan başka birsey istemiyorum.

ben kendimi tek başımayken daha güçlü hissediyorum yanımda annem ya da eşim olsa kesin nazlanır daha fazla acı hissederdim nasıl rahat olacaksan öyle git tabi tatlım
normalde tek gtektım arkadasm sakın tek gtmee dedi eee malum şişli it kopuk dolu öyle söyleyncee tedırgın oldum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…