Yüksek FSH a inat, buradayım, savaşa başladım, takılın peşime!

kaşınıyorsun demiyelimde ona :) değerler normale dönmeye başlayınca insanın bir an önce bu fırsatı değerlendirip emeline kavuşmak istemesi olsun adı...:KK48: buda güzel bişey Allah kimseyi ümitsiz çaresiz bırakmasın.
tabıkıdeeee akısına bırakkmaakk lazım bız bu yolun basında buyuk bır mücadele verdık ve meyvelerını toplıcaz ınsallah

Canim insall
görülmemesi kötü degıl cnm her ay deg,ğişio adet oldugun zaman eskıler atılır yeniler gelirr merak etmee kötü bişeyy olsaa kkan bey sana söyler imada edebılırr sıkma canını[/QUOTE
Canim insallah guzel guzel yumislerim olur. Incir kurunun faydasi olacak mi onu merak ediyorum.

anlattıklarına bakılırsa bende umutluyum...
evett ılk defaa mutluydum bı doktor cıkısı o kadar güzel konustu kii vee alanında cok iyi bir doktormuss bnm tanıdıgım benı götüren kişide cocuk tedavısınde onunlaa baslamıs 3 tane cocugu var sımdı o yuzden 100e yakın hasta götrmuss o doktoraa olan olmus cocuk olmayan olmamıss umut vermıyomuss kesın net konusuo ve herseyı söylüo ben dedım cocuk için nasıl görüosunuzz dedım hiç bişey yyokki deedı sadece yasına göre fsh az yuksek ama bısey olmaz dedı bana kalsa ilaç bıle vermem sana dedı olur dedı

evett ılk defaa mutluydum bı doktor cıkısı o kadar güzel konustu kii vee alanında cok iyi bir doktormuss bnm tanıdıgım benı götüren kişide cocuk tedavısınde onunlaa baslamıs 3 tane cocugu var sımdı o yuzden 100e yakın hasta götrmuss o doktoraa olan olmus cocuk olmayan olmamıss umut vermıyomuss kesın net konusuo ve herseyı söylüo ben dedım cocuk için nasıl görüosunuzz dedım hiç bişey yyokki deedı sadece yasına göre fsh az yuksek ama bısey olmaz dedı bana kalsa ilaç bıle vermem sana dedı olur dedı
fsh 8 di sende galiba amh kaçtı peki

X