Yüksek FSH a inat, buradayım, savaşa başladım, takılın peşime!

amh bakılmadı bana bnm fsh 9,75 di iki ay önce dün baktrdım 8,57 suann
ben aslan pençesine başlayalı 1 ayı geçti bu süre zarfında 17 den 7.6 ya düştü...sabah ve akşam 1 er bardak içmiştim aklında olsun yinede hayıt kullanıyordun sen hatırladığım kadarıyla

ben aslan pençesine başlayalı 1 ayı geçti bu süre zarfında 17 den 7.6 ya düştü...sabah ve akşam 1 er bardak içmiştim aklında olsun yinede hayıt kullanıyordun sen hatırladığım kadarıyla
evet ben ıkı aydır hayıt içiorm düzenli arada testere dişli aslan pencesıde içiodum aslında sasırdım ben neden bu kadar gec düştüğünü anlamadım acaba düşmeyi klomen etkilemişmidir diyede düşündüm ayrıca progestan da kullandım

kızzz monte hangi topiklere boguldun yıne bu arada hsg topıklerıne hıc bakmıorm bıle okumasam daha iyi :KK70:
canım patron vardı tepemde, o sebeple giremedim, topik gezmiyorum yani :) bakma sen topiklere, sorun varsa sor ben söyleyeyim canım

yumoss takıbı yapsaydıı bareee
yapmayacak sanırım, belki 1-2 gün sonra fırsat bulursam tekrar giderim, yeri evime de işime de oldukça uzak her istediğimde gidemiyorum..diğer hastane iyiydi işe gelmeden giriveriyordum çok yakındı. ama buna gitmek için iş yerimden izin almam gerekiyor her seferinde :KK43: öbürü 8.30 da randevu veriyordu bu dr 10 dan önce vermiyor...

evet ben ıkı aydır hayıt içiorm düzenli arada testere dişli aslan pencesıde içiodum aslında sasırdım ben neden bu kadar gec düştüğünü anlamadım acaba düşmeyi klomen etkilemişmidir diyede düşündüm ayrıca progestan da kullandım
ilaçlardan olabilir...yoksa düzenli bu kürleri yapanların değerlerinde gözle görülür bir düşme olmuş benim bu sitelerden okuduğuma göre

yapmayacak sanırım, belki 1-2 gün sonra fırsat bulursam tekrar giderim, yeri evime de işime de oldukça uzak her istediğimde gidemiyorum..diğer hastane iyiydi işe gelmeden giriveriyordum çok yakındı. ama buna gitmek için iş yerimden izin almam gerekiyor her seferinde :KK43: öbürü 8.30 da randevu veriyordu bu dr 10 dan önce vermiyor...
bnm sımdı gttgm kadındaa öğleden sonra verıyor sabahları dogum için öğleden snra kontrol verıyor bnmde evıme uzakk ıkı vesait gittmem gerekıo ama olsun allahdan calısmıorm bu yuzdende düşünmüorrm sen fırsat buldukca gt

ilaçlardan olabilir...yoksa düzenli bu kürleri yapanların değerlerinde gözle görülür bir düşme olmuş benim bu sitelerden okuduğuma göre
evet bende şaşırmıstımm neden acaba doktorada sordumm bundan olabılırmı dıye olabılır dedı pek emın degıldıı bende öle düşünüormm ama cok şkürr sigarayı bıraktım ben cok sinirliydimm eşiminde işinin stresini yasıyodum zıplamamıss allahtan

evet bende şaşırmıstımm neden acaba doktorada sordumm bundan olabılırmı dıye olabılır dedı pek emın degıldıı bende öle düşünüormm ama cok şkürr sigarayı bıraktım ben cok sinirliydimm eşiminde işinin stresini yasıyodum zıplamamıss allahtan
bende o mereti günde 2 defa da olsa içenlerdenim...

montecım ne dıcem çakışır suyunu bızım hayıt gbimi ölçüosun sen ben oyle yapıyorm şişede ölçü verılmemıs

montecım ne dıcem çakışır suyunu bızım hayıt gbimi ölçüosun sen ben oyle yapıyorm şişede ölçü verılmemıs
ölçü var kuzum hayıt gibi veriyorum 1/4 oranında..ama ben hayıtı su bardağı ile içiyorum eşim çakşırı çay bardağı ile :) fazlasına tahammül edemeyeceğini görünce şansımı zorlamadım

hem o maddi külfete girmek istemiyorum hem de o sürece tatlım... çok uğraştırıcı ve yıpratıcı, ayrıca eşim de tüp bebek istemiyor...
para olsaydı zaten maddi külfet olmazdı adı...:KK48: ama bu tüp bebek çok kısa süren bir işlem okadar uzun boylu değil yani.şartlar uygunsa testlerin yapılmışsa yani senin durumundaki gibi hsg falan.ozaman oluşan yumurtaları topluyorlar ve döllenme oluştuktan sonra transfer yapıyorlar. 12 gün sonrada hamile olup olmadığın ortaya çıkıyor.

X