Yüksek FSH a inat, buradayım, savaşa başladım, takılın peşime!

Pekı
arkadaslar 5 yıl önce tanıştım menapozla suan 37 yasındayım ilk öğrendiğimde 75 ti 3.ayda kürler ve cyclo prognova sayesinde 8 e düştü ay hamile kaldım sonra bıraktım eski haline döndü yani bırakmayacaz devam
saglıcakla kucana aldınmı bebısını sımdı napcan tekrarmı baslıcan ılaca

kızlar merhaba yardımcı olur musunuz?

eski ve yeni sonuçlarım sizce nasıl?
eski prolaktin:20,30 yeni:13,89
eski fsh:11,56 yeni:6,74
eski LH:4,19 yeni:2,53
eski E2:41,67 yeni :105,6

kızlar merhaba yardımcı olur musunuz?

eski ve yeni sonuçlarım sizce nasıl?
eski prolaktin:20,30 yeni:13,89
eski fsh:11,56 yeni:6,74
eski LH:4,19 yeni:2,53
eski E2:41,67 yeni :105,6
Cnm bna soylenene gore soylım fsh ın yenı halı guzel ama e2 yuksek bunun 75 altına dusmesı gerek

Bnmde fsh gecen 11 dı kontrolune gıttım uzman normal derken baska uzman yüksek dedı dusurmek ıcın ılac vermedıler bıtkı çay ıcıyorum 9 a dustu devam ediyorum. Bu ılacı nasıl kullandın

Cnm bna soylenene gore soylım fsh ın yenı halı guzel ama e2 yuksek bunun 75 altına dusmesı gerek
Kesinlikle haklısın doktorum da şimdi aynısını söyledi.İlaçsız geçecek bu ay öbür ay adetin 3.günü gel dedi.Çünkü geçen ay 4cm kistim çıkmıştı, 21gün cyclo kullandım 2ye düşmüş.onun için soğan kürü yapıcam.

Kızlar size fikir olsun diye yazıyorum benim fsh 25 çıkmıştı doktor çok umutsuz konuşmuştu hiç ilaç kullanmadım hayıt suyu içtim sonrasında tekrar doktora bile gitmedim ve doğal yolla hamile kaldım
Şimdi doğal yolla yine hamileyim üstelik 8 cm kist ile hamile kalmışım neyse ki son kontrolde küçülmüştü çok şükür kısacası fsh değerine vs takılmayın hamilelik henüz tam çözümlenmiş bir alan değil etrafımda kime çocuğun olmaz denildiyse bir şekilde oldu umutsuz olmayın

Kızlar size fikir olsun diye yazıyorum benim fsh 25 çıkmıştı doktor çok umutsuz konuşmuştu hiç ilaç kullanmadım hayıt suyu içtim sonrasında tekrar doktora bile gitmedim ve doğal yolla hamile kaldım
Şimdi doğal yolla yine hamileyim üstelik 8 cm kist ile hamile kalmışım neyse ki son kontrolde küçülmüştü çok şükür kısacası fsh değerine vs takılmayın hamilelik henüz tam çözümlenmiş bir alan değil etrafımda kime çocuğun olmaz denildiyse bir şekilde oldu umutsuz olmayın
Önemli olan yumurta olmasi. Sizin yumurta gözükmüşmüydü benim 25 ile olusmuyorda

Kızlar merhaba fsh 11,5 amh da bugün cıktı telefonda öğrendim sonucu 0,64 dedi ve ben bir haftadır kendimi yedim bitirdim siz neler yapıyorsunuz ben de kendimi toparlamak istiyorum artık
Benimde ilk çocuğumdn sonra sonuçlarım böyleydi . Artık olursa olur, olmazsa olmaz dedik. Ertesi ay hamile kaldım . Doğum yaptım adet görmeye başlamadan yine hamile kaldım .

Kesinlikle haklısın doktorum da şimdi aynısını söyledi.İlaçsız geçecek bu ay öbür ay adetin 3.günü gel dedi.Çünkü geçen ay 4cm kistim çıkmıştı, 21gün cyclo kullandım 2ye düşmüş.onun için soğan kürü yapıcam.
ışac fsh ımı 2 e dusurmus yoksa kıstın boyutu numu cnm bana da su ılacı yazsalardı ya bnmde duseydı ya cay ıcıyom bnde bakalım dıger ay ne olacak

Ne yalan soylım umutluyum umutsuz bısey demedıler ama bunca zamandır olmamasına ragmen umutluyum bu deger dustu bıraz daha duserse ıns bekliyorum bende olur ıns

Önemli olan yumurta olmasi. Sizin yumurta gözükmüşmüydü benim 25 ile olusmuyorda

Yumurta gözükmedi 60 yaşındaki bir kadına eş değer demişti doktor aynen bu cümleyi kurdu ben de tamamen doktora gitmeyi kestim olmuyorsa vardır bir hikmeti dedim kendi kendime bitki kürü yaptım hemen olmadı ama sonunda oldu çok şükür

Yumurta gözükmedi 60 yaşındaki bir kadına eş değer demişti doktor aynen bu cümleyi kurdu ben de tamamen doktora gitmeyi kestim olmuyorsa vardır bir hikmeti dedim kendi kendime bitki kürü yaptım hemen olmadı ama sonunda oldu çok şükür
Hay maşallah :) Benim durumumda öyle 9 aydır yumurta gözükmüyor inşallah bi mucize olur evladım olur
Umut oldugunuz için Allah razı olsun

IMG_20181112_203457.jpg Kızlar benim ovu testlerimi yorumlar mısınız

X