Yüksek FSH a inat, buradayım, savaşa başladım, takılın peşime!

Benimde sizinle sıkıntım aynı. Bitki kürünü hatta kürlerini düzenli 5 ay kullandım bende işe yaramadı. Ama ari sütü bal polen sabah aç karnına yiyin amh yükseltiyor.Adet olamiyorum değerlerim o kadar kötü.

Bende her ay sancılı adet oluyorum diye isyan ediyodum.Böyle olmayanları görünce şu an ağrılı falan iyki oluyorum dedim.Rabbim yardımcınız olsun.

Bende her ay sancılı adet oluyorum diye isyan ediyodum.Böyle olmayanları görünce şu an ağrılı falan iyki oluyorum dedim.Rabbim yardımcınız olsun.
Keşke leke olsam ya da sancılı hiç fark etmez yeter ki olsam Adet olmak büyük nimet miş. Amin

Yaşım 39 37 de tedaviye başladım gitmedim tüp bebek merkezi kalmadı istanbulda fertijin den tutun bahceciye
Kusura bakma bilmeden etmeden konustum işte.çörek otu yaği çok faydalı aç karnına sabahları 1 tatlı kaşıgı içiyodum tavsiye ederim

İlaçla adet olabilip, tüp bebekte başarı yakalayan arkadaşlar vardı galiba forumda.

Neler denedim olmadı ama allah büyük kuru taştan çiçek yaratiyor umudum hep var
İlaç kullandınız mı? Doktor verdi mi herhangi bir ilaç? Umudumuz hep var, hiç sebebi yokken bile insanların çocuğu olmayabiliyor.. doktorların imkansız dediği kişiler hamile kalıyor.. Allah inşallah hepimize nasip eder anne olmayı.

Ah ah bende keşke olsam neler denedim ama malesef ise yaramadı
Son çarem agnucaston diye hayit hapı onu deneyecem ama öncesinde sadece sogan kürü. Bunuda denemezdimde bizim komşu yaşı geldi menopoza gircek adet görmemeye başladı ama sogan içerek erteliyor adet oluyor yani soganla

ben 3 defa fsh baktirdim. en yuksegi 14.73 tü. toplam 2.5 ay sürdü kürün hepsi. kür bittikten sonra tekrar baktirmadim. tedaviye basladik.
Rabbim evladını analı babalı sağlıkla büyütmeyi nasip etsin ama bize göre 14 15 cok yuksek değil arkadaşım...benimde bayagi yüksek fsh ve 0.01 amh inanki yoruldum artık ottan çöpten rabbim yardımcımız olsun ilaçla adet olabiliyorum sadece

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…