Yüksek FSH a inat, buradayım, savaşa başladım, takılın peşime!

Tüplerde sıkıntı yok esimdede ama FSH 8 lh 8 TSH 6.9 çıktı doktor FSH 4 TSH 2 olmalı dedi gebelik için çok mu uzun sürer bu degerlere dusmem acaba:KK43: off 4 yıllık evliyim zaman boşa geçip duruyor

Hamilelikten hemen önceki ay tsh 8.78 miş. O ay bilmeden hamile kalmışım bir sonraki ay endokrine muayene gittiğimde tsh sonucum kendiliğinden 5e düştüğünde hamileymişim aslında. Prolaktin emzirdiğim için yüksekti sanırım. Adetim gecikince tsh tan sandım. Fsh 8e düşmüş gebelik öncesi kendiliğinden. Bebek istemediğimiz için o değerlere bakmamışım. Şimdi kontrol ettim. Hormon değerlerine çokta takılma .

Tecrübeli arkadaşlarım bana yardımcı olur musunuz. Bu ay sonu adetle tüp bebege başlayacağız inşallah. Yalnız ben grip oluyorum, kullanabileceğim bir ilaç var mı? Tedaviyi etkiler mi grip olmam? İdare ediyorum şu an bal limonla, ama ateslenecek gibi hissediyorum kendimi. Nasıl bir çözüm bulabilirim?

canim dogal yoldan atlatmaya calis. opu da anestezi alacagin icin hasta olmaman lazim. ihlamur,bal ic.

selam canim. iyidir sen nasilsin?
bebisim de iyi cok sukur. buyüyor . 85 gunluk oldu. goz temasi kurmaya ve gulmeye basladi.
sen ne yaptin,nasil gidiyor?
Maşallah ona, sağlıkla büyüsün inşallah. Ben de iyiyim çok şükür canım, bu ayki adetle inşallah tüp bebeğe başlıyoruz.

canim dogal yoldan atlatmaya calis. opu da anestezi alacagin icin hasta olmaman lazim. ihlamur,bal ic.
Ne kadar dikkat etsem de yakalandim maalesef. Sanırım sinüzite döndü hiç nefes alamıyorum, baş ağrısı halsizlik çok fena. Ihlamur bal yaptım içtim canım. Doktora ulaşamadım ama hemşire aferin ve antibiyotik dışında ilaç kullanabilirsiniz dedi. Guvenip Kullansam mi bilemedim Direniyorum ilaç almamak için inşallah almak zorunda kalmam.

Slm arkadaşlar..39 yaşındayım amh 0.01 FSH 90ı bile gördüğüm oldu..
4 tüp bebek denedik olmadı... 5. Tüp bebek Denememizde transferi beklerken normal hamile kaldım.. hiç ama hiç umudunuzukaybetmeğin.. Allah isteyen her kadına bebeğini kucaklamayı nasip etsin hayırlısıyla inşallah..
Maşallah. Hayırlı olsun. Darısı bizim başımıza. Bizlere de dua et canım.

merhaba arkadaşlar bende uzun zamandır bu formu takip ediyorum benimde fsh yüksek şuan ibrahim saraçoğlu kürlerine devam ediyorum burdaki arkadşların tavsiyeleriyle başladım kendimi pisiklojik olarakta toparladım olumlu gelişmeleride burdan paylaşıcam dualarınızı bekliyorum
Merhaba saracoglunun kurleri etki etti mi

Merhaba saracoglunun kurleri etki etti mi
Selam eyer fsh yüksekligi amh düşüklüğü falan varsa sizde.Beslenmenize dikkat edin.Benim yükseklik vardı testere dişli aslan pencesi hayıt suyu falan kullandım.Ama yararı konusunda pek emin deilim.Cer çöple zaman kaybetmeyin eger fsh falan yuksekse iyi bi tüp bebek doktoruyla görüsün.

Banada boşuna zamaninizi paranızı harcamayın dediler allah veririse olur bizim tıbbın yapabileceğim iz bişi yok dediler malesef
Adet oluyosanız umudunuzu kaybetmeyin.Doktorların sizin çocugunuz olmaz bi deniyelim diyip tüp bebek yaptırıp.Sonrasında dogal yolla hamile kalan arkadaşım var

X